Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

DMSO (Dimethylsulfoxid) nosič pro lepší vstřebávání účinných látek - 100 ml

449 Kč / ks 4 490 Kč / 1 l
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Jedinečné bipolární rozpouštědlo - používá se jako nosná látka pro posílení účinných látek v krémech proti bolesti nebo v éterických olejích.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

DMSO neboli Dimethylsulfoxid od značky WoldoHealth se vyrábí ze stromové pryskyřice. Jedná se o velmi multifunkční produkt s aromatem připomínajícím česnek - není cítit. V zásadě je znám jako rozpouštědlo, ale skvěle funguje jako nosič pro lepší a rychlejší vstřebávání účinných látek. (Více o jeho úžasných vlastnostech si můžete nastudovat v příručce, která se využitím DMSO komplexně zabývá (DMSO - Příručka/návod k použití: skryté/utajované poznatky o léčení přírodní cestou). DMSO je rozpustný ve vodě i v tucích a funguje i jako emulgátor. Při teplotě pod 18, 5°C krystalizuje a tuhne. Můžete ho použít při výrobě domácí kosmetiky či domácích alternativních přírodních léčiv - sprejů, mastí, krémů apod.

Dimethylsulfoxid od Woldoshop je v 99,9% farmaceutické kvalitě, certifikován podle evropské normy (pharma. Qualität EU- Norm). Je balen v lahvi z kvalitního jantarového skla, které jej chrání před světlem. Obsahuje také kapátko ze speciálního HDPE, díky kterému ho můžete velice snadno a přesně dávkovat.

Použití

Při použití na kůži můžete jednoduše nanést na určené místo. Nepoužívejte při manipulaci s DMSO nádobí z plastu. DMSO totiž dokáže rozpustit plastifikátory z plastu a transportovat je do těla. Pro přesné účinky a pokyny k ředění při výrobě domácích mastí apod. doporučujeme nastudovat knížku DMSO - Příručka / Návod k použití skryté / utajované poznatky o léčení přírodní cestou. Pokud vám DMSO zkrystalizuje, rozhodně jej nezahřívejte v mikrovlnce, tím by se znehodnotil. Rozpusťte jej zlehka ve vlažné vodní lázni.

Složení

Dimethylsulfoxid DMSO 99,9%.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové oleje
Objem: 100 ml
Specifikace: Biohacking, Cruelty Free
Výrobce: WoldoHealth s.r.o.
Země původu: Německo
Položka byla vyprodána…

A prospective, randomized trial comparing intravesical dimethyl sulfoxide (DMSO) to bupivacaine, triamcinolone, and heparin (BTH

DMSO, or dimethyl sulfoxide, is derived from Pine trees as a byproduct of the paper manufacturing industry and was first isolate

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Woldohealth je českou dceřinou společností německé firmy GmbH, kterou založil Martin Walter v Hamburku. Společnost nabízí široké portfolio produktů - čisticí prostředky, drogerii, vysoce kvalitní doplňky stravy a kosmetiku, ale i pánské a dámské oblečení. Jejich produkty jsou opravdu zárukou vyhlášené německé kvality - podléhají neustálým kontrolám a přísnému testování.

WOLDOHEALTH baner