Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Multivitamín - Everyday Essentials komplex 45 minerálů a vitamínů pro vaše zdraví - 60 kapslí

Novinka
Značka: NOORDCODE
899 Kč / ks 15 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024

NoordCode multivitamín obsahuje 45 vitaminů, minerálů, bylin, aminokyselin a dalších užitečných látek v přesných dávkách. Všechny formy jsou vysoce účinné, aktivní a v dostupné formě pro podporu metylace. Bez aditiv a pojiv. Clean label. Jedno balení je na 30 dní.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Proč koupit Noordcode Everyday Essentials?

Komplexní doplněk stravy se spoustou výhod.

 • Obsahuje 45 vitamínů, minerálů, bylin, aminokyselin a dalších užitečných látek
  • Trans-resveratrol
  • PQQ
  • CoQ10 a další...
 • Součástí jsou aktivní a dostupné formy.
 • NoordCode se bezpečně dávkuje - dávkování je zkoumané množství, aby mělo smysl.
 • Základní podpora pro každý den, která pomůže s energií, vylepší vaše mentální a kognitivní funkce a napomůže správnému fungování imunitního systému.
 • Podpoří také vaše kosti, zuby a pojivové tkáně.
 • Užívání NoordCode Everyday Essentials se může projevit i zlepšením kůže, vlasů a nehtů.

Každodenní podpora s ohledem na budoucnost

Všechny multivitaminové doplňky mají stejný cíl: doplnit vitaminy a minerály, které nejíte každý den. Jíst pestrou, čerstvou a zdravou stravu je cílem každého z nás, ale někdy to může být obtížné. Multivitaminový přípravek vám dodá jistotu, že máte správní denní příjem živin.

Zpomalení procesu stárnutí (anti-ageing) začíná každodenním uspokojováním základních potřeb. Zdravá strava a kvalitní multivitamín pokryjí vaše výživové základy. Díky správné výživě jsou další taktiky proti stárnutí ještě účinnější.

Doplnek stravy NoordCode Master FormulaPřečtěte si více k tématu

Obsahuje 45 vitamínů, minerálů, antioxidantů a aminokyselin

Multivitamín je více než denní doporučená dávka vitaminů a minerálů. Forma, dávkování a balení odlišují kvalitní multivitamíny od těch běžných a NoordCode Everyday Essentials se řadí mezi ty lepší.

Aktivní a dobře vstřebatelné formy

Vitamíny a minerály chcete doplňovat kvůli jejich funkcím ve vašem těle. Vaše tělo musí živiny nejprve vstřebat a poté je uvést do chodu. Forma živin je v tomto ohledu rozhodující. Je lepší užívat dostatek účinných forem než příliš mnoho látek, které jsou nefunkční.

NoordCode multivitamín obsahuje nejaktivnější biologicky dostupné formy vitaminů a minerálů

Tyto živiny se nejlépe vstřebávají a okamžitě vykonávají svou práci. Individuální rozdíly mohou způsobit, že některé formy vitaminů nejsou pro každého stejně účinné. V takových případech vybíráme aktivní formu, která funguje pro každého.

Smysluplné dávky vitamínů, minerálů a dalších složek

Dávky živin byly zvoleny na základě moderních stravovacích návyků a vědeckého výzkumu. Doplníte tak vitaminy a minerály, kterých v dnešní době jíme méně. U některých živin je podle výzkumů navíc prospěšná vyšší dávka. Účinné dávkování ostatních složek bylo zvoleno na základě vědeckého výzkumu.

Vylepšené o byliny, aminokyseliny a další užitečné doplňky

Everyday Essentials obsahuje velké množství složek, které jsou podle vědeckých výzkumů důležité pro naše zdraví. Vitamíny a minerály nejsou jediné látky, které tělu prospívají. Svůj podíl mají také bylinky, aminokyseliny, polyfenoly a další látky. Za zmínku stojí také resveratrol, kurkuma, PQQ a CoQ10.

Všechny doplňky NoordCode můžete užívat společně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Obsah: 60 ks
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Výrobce: NoordCode - Loopkantstraat 25, 5404 AC Uden
Země původu: Nizozemsko
Proč koupit: Společnost NoordCode nabízí v Evropě nejčistší a nejkvalitnější funkční potraviny a doplňky stravy. Za firmou stojí tým špičkových odborníků, kteří navrhují a vyvíjejí výrobky i pro vlastní potřebu. Nechtějí se spokojit s průměrem. Na evropský trh přináší jen ty nejkvalitnější výživové produkty za pomoci lokálních zdrojů spolu s rozumnými cenami.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HV Avatar autora | 29.1.2024
Vynikající a maximálně nadupaný vitamín 🎉 nedám na něj dopustit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lepší ingredience, lepší život

Produkty NoordCode jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin bez plnidel, bez růstových hormonů, antibiotik, toxinů, plísní a oxidace. Kdykoli je to možné, používají kravské mléko krav, které byly krmené trávou. Jejich produkty jsou plné ekologických, vysokohorských, syrových a čistých surovin. Vaše tělo si je zamiluje a vy si budete moci vychutnat jejich chuť!

NoordCode značka2

O firmě NoordCode

Společnost NoordCode nabízí spotřebitelům v Evropě nejčistší a nejkvalitnější funkční potraviny a doplňky stravy. Jejich tým tvoří špičkoví odborníci, kteří navrhují a vyvíjejí výrobky i pro vlastní potřebu. Nespokojí se s průměrem, ale chtějí na evropský trh přinášet kvalitnější výživové produkty pomocí místních zdrojů a rozumných cen.

Inspirace pro název "NoordCode" vychází ze severoevropských standardů vysoké kvality. Jejich vikingská mentalita pomáhá udělat něco víc, aby bylo vždy dosaženo těch nejlepších výsledků, ať už jde o kvalitu výrobků nebo služby zákazníkům. Vždy se snaží o optimální výkon, a to nejen slovy. Ve skutečnosti to dokazují mnoha způsoby. Všechny výrobky od NoordCode jsou laboratorně testovány na čistotu a neobsahují toxiny a plísně.

NoordCode značka

Příběh značky

Nápad založit NoordCode se zrodil, když si uvědomili, jak obtížné je najít kvalitní výživové produkty, které jsou chutné, vyrobené v Evropě a zároveň za rozumnou cenu. Většina funkčních potravin prodávaných v EU se dováží z celého světa. To nedává smysl, protože v Evropě máme velmi kvalitní suroviny a dovozem se zvyšují náklady a ceny kvůli logistice a clům.

Hlavním cílem bylo vytvořit evropskou řadu funkčních potravin, která splňuje nejvyšší standardy. Důležité bylo znát zdroje surovin a prokázat kvalitu laboratorními testy a certifikacemi. Odborné znalosti v oblasti potravinářských výrobků a doplňků stravy se postupně tvořily během let učení a testování.

Hlavním zakladatelem je Eduard de Wilde, který je také zakladatelem webu LiveHelfi.com a sám je biohackerem. Naučil se, že správnou volbou životního stylu můžete zlepšit svou fyzickou i duševní výkonnost. Jídlo a doplňky stravy jsou jeho nezbytnou součástí.

NoordCode značka3

Hlavní hodnoty

Účelné jídlo a skvělá chuť
Věříme, že jídlo by mělo být zdravé a chutné.

Evropská kvalita
Zdravé potraviny a doplňky stravy NoordCode jsou vyráběny v Evropě. Jednou z hlavních zásad je získávat suroviny v co největší míře v EU.

Nejčistší suroviny
Kvalita surovin je na prvním místě. Jejich výrobky jsou vyvinuty tak, aby podporovaly čistou, plnohodnotnou stravu, jejímž cílem je omezit záněty.

Otevřenost a upřímnost
Transparentnost je pro ně jednou z hlavních zásad. Chtějí vás ujistit, že přesně víte, co vkládáte do úst.

Dokonalost a vysoký výkon
Životní filozofie firmy spočívá v tom, aby se stali nejlepší verzí sebe sama. Nechtějí dělat kompromisy a spokojit se s průměrnou kvalitou.

NoordCode je jejich životním posláním a dělají vše pro to, aby pomohli ostatním vysoce výkonným lidem najít ty nejlepší funkční potraviny a doplňky stravy v Evropě.

NoordCode značka4