Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

N-acetyl-L-tyrosine - Strong Morning 300 mg, s niacinem a vit. C pro ten nejlepší start do nového dne - 60 kapslí

759 Kč / ks 13 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

NoordCode Strong Morning podporuje ranní energii a kognitivní funkce. Mohou za to vitamíny B3, B5 a C, kofein a extrakt ze zeleného čaje. V jedné dávce je 100 mg kofeinu, což přispívá k bdělosti a hladině vaší energie. NoordCode Strong Morning vám pomůže dobře nastartovat den.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Začněte svůj den s energií a bdělostí se Strong Morning (Silné ráno)

Začněte svůj den energicky a bděle s NoordCode Circadian Boost Strong Morning. Vitamíny B3, B5 a C podpoří vaši energii, kognitivní funkce a sníží únavu.

K bdělosti a hladině vaší energie přispívá 100 mg kofeinu v jedné dávce - proč se dozvíte níže. Pomozte si tak dobře nastartovat svůj den.

Užívejte 1 kapsli denně ráno. Nejlépe alespoň hodinu po probuzení.

Jednou ze složek je N-acetyl-L-tyrosin (NALT)

NALT je derivát L-tyrosinu, aminokyseliny, která vytváří neurotransmitery důležité pro zdraví mozku. Může zvyšovat poznávací schopnosti a bdělost ve stresových situacích. Pro další údajné přínosy, jako je zlepšení nálady, úbytek hmotnosti a odvykání návykovým látkám, nejsou k dispozici dostatečné důkazy.

 

Doplňky stravy obsahují tablety s 300 + mg NALT, ale pro optimální výsledky může být zapotřebí vyšší dávka.

 

L-theanin je jako samostatná nootropní látka jedním z nejúčinnějších a nejspolehlivějších kognitivních stimulátorů na trhu, který využívají studenti i sportovci pro jeho akutní relaxační vlastnosti.

 

Proč právě studenti? Podpora alfa mozkových vln anxiolytickým aminem pomáhá stabilizovat jasné myšlení způsobem, který posiluje pozornost a volně plynoucí kreativitu, aniž by snižoval energii nebo motivaci.1 Skvěle se hodí pro klidné a soustředěné soustředění během přednášek, zkoušek a studijních sezení.

 

Proč právě sportovci? Posílení klidného soustředění pomáhá udržet jasnou hlavu v posilovně a po tréninku, čímž zlepšuje uvolnění po cvičení pro hlubší regeneraci. Podpora aminokyselin na inhibiční neurotransmitery může kulturistům pomoci dosáhnout lepšího spánku pro větší svalové přírůstky.

 

Proč ne? Dobrá otázka: Proč nedoplnit L-theanin, i když nejste student nebo sportovec? L-theanin je jednou z mála nootropik, která univerzálně prospívají kognitivním funkcím, a jeho účinky na posílení kognitivních funkcí jsou ještě výraznější, když se kombinuje s oblíbenou stimulační drogou na světě, kofeinem.

 

Proč je složení doplňku Strong morning jaké je?

Hledání nootropních strategií je věda sama o sobě.

Jednotlivé nootropní složky mohou pomoci zmírnit jednotlivé problémy, zejména nedostatek nootropních živin - např. nedostatek vitaminů skupiny B.

Nicméně i tyto "single" nootropika mohou působit lépe, pokud je kombinujeme s dalšími nootropiky, která buď:

  1. se zaměřují na stejnou kognitivní biologickou dráhu, nebo
  2. vyžadují doplňkové nootropikum k naplnění svého biologického přínosu - např. vitaminy skupiny B spolupůsobí při neurochemické přeměně nootropika L-tyrosinu.

Ne všichni mají stejné kognitivní cíle a starosti. To, co může výrazně zlepšit poznávání jednoho člověka, nemusí pro jiného udělat nic - nebo to může něco udělat, jen ne to, co uživatel chce.

Připusťme, že většina přírodních nootropik přináší univerzální výhody pro každého, ale míra, do jaké si těchto výhod všimne - nebo je ocení -, závisí na uživateli.

Většina nootropních doplňků se zaměřuje na konkrétní kognitivní výsledky: paměť, soustředění, pozornost, energii, stres, neuroprotekci - a podle toho skládají své nootropní složky.

A proto najdete v tomto doplňku stravy správný poměr všech složek pro správné kognitivní funkce ihned po ránu. Bylo zjištěno, že kombinovaný účinek L-theaninu (100 mg) a kofeinu (50 mg) zlepšuje různé kognitivní ukazatele výkonu a nálady, včetně rychlosti a přesnosti výkonu a snížené citlivosti na rušivé informace.1 S ohledem na to je dobrý poměr L-theaninu a kofeinu 2:1.

Celodenní podpora s přípravky Circadian Boost

Doplňky stravy Circadian Boost od značky NoordCode vás podporují po celý den. Každý ze čtyř doplňků byl sestaven pro určitou část dne. Společně poskytují tu nejúčinnější podporu, která vám umožní podávat vysoké výkony po celý den.

NoordCode Circadian Boost

 

Všechny čtyři doplňky můžete získat společně v balíčku Circadian Boost. Součástí je také praktická krabička na tablety, díky které budete mít vše potřebné pohromadě.

Doplňky stravy NoordCode: vyrobeno odborníky

NoordCode nabízí vysoce kvalitní funkční potraviny a doplňky stravy.  Jsou pečlivě sestavovány zkušenými formulátory doplňků stravy a obsahují ty nejaktivnější a nejúčinnější složky v přehledných recepturách. Víte přesně, co dostáváte, a můžete věřit, že to funguje.

Přečtěte si více k tématu

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Výrobce: NoordCode - Loopkantstraat 25, 5404 AC Uden
Země původu: Nizozemsko
Proč koupit: Společnost NoordCode nabízí v Evropě nejčistší a nejkvalitnější funkční potraviny a doplňky stravy. Za firmou stojí tým špičkových odborníků, kteří navrhují a vyvíjejí výrobky i pro vlastní potřebu. Nechtějí se spokojit s průměrem. Na evropský trh přináší jen ty nejkvalitnější výživové produkty za pomoci lokálních zdrojů spolu s rozumnými cenami.

Optimize Your Day With Circadian Boost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lepší ingredience, lepší život

Produkty NoordCode jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin bez plnidel, bez růstových hormonů, antibiotik, toxinů, plísní a oxidace. Kdykoli je to možné, používají kravské mléko krav, které byly krmené trávou. Jejich produkty jsou plné ekologických, vysokohorských, syrových a čistých surovin. Vaše tělo si je zamiluje a vy si budete moci vychutnat jejich chuť!

NoordCode značka2

O firmě NoordCode

Společnost NoordCode nabízí spotřebitelům v Evropě nejčistší a nejkvalitnější funkční potraviny a doplňky stravy. Jejich tým tvoří špičkoví odborníci, kteří navrhují a vyvíjejí výrobky i pro vlastní potřebu. Nespokojí se s průměrem, ale chtějí na evropský trh přinášet kvalitnější výživové produkty pomocí místních zdrojů a rozumných cen.

Inspirace pro název "NoordCode" vychází ze severoevropských standardů vysoké kvality. Jejich vikingská mentalita pomáhá udělat něco víc, aby bylo vždy dosaženo těch nejlepších výsledků, ať už jde o kvalitu výrobků nebo služby zákazníkům. Vždy se snaží o optimální výkon, a to nejen slovy. Ve skutečnosti to dokazují mnoha způsoby. Všechny výrobky od NoordCode jsou laboratorně testovány na čistotu a neobsahují toxiny a plísně.

NoordCode značka

Příběh značky

Nápad založit NoordCode se zrodil, když si uvědomili, jak obtížné je najít kvalitní výživové produkty, které jsou chutné, vyrobené v Evropě a zároveň za rozumnou cenu. Většina funkčních potravin prodávaných v EU se dováží z celého světa. To nedává smysl, protože v Evropě máme velmi kvalitní suroviny a dovozem se zvyšují náklady a ceny kvůli logistice a clům.

Hlavním cílem bylo vytvořit evropskou řadu funkčních potravin, která splňuje nejvyšší standardy. Důležité bylo znát zdroje surovin a prokázat kvalitu laboratorními testy a certifikacemi. Odborné znalosti v oblasti potravinářských výrobků a doplňků stravy se postupně tvořily během let učení a testování.

Hlavním zakladatelem je Eduard de Wilde, který je také zakladatelem webu LiveHelfi.com a sám je biohackerem. Naučil se, že správnou volbou životního stylu můžete zlepšit svou fyzickou i duševní výkonnost. Jídlo a doplňky stravy jsou jeho nezbytnou součástí.

NoordCode značka3

Hlavní hodnoty

Účelné jídlo a skvělá chuť
Věříme, že jídlo by mělo být zdravé a chutné.

Evropská kvalita
Zdravé potraviny a doplňky stravy NoordCode jsou vyráběny v Evropě. Jednou z hlavních zásad je získávat suroviny v co největší míře v EU.

Nejčistší suroviny
Kvalita surovin je na prvním místě. Jejich výrobky jsou vyvinuty tak, aby podporovaly čistou, plnohodnotnou stravu, jejímž cílem je omezit záněty.

Otevřenost a upřímnost
Transparentnost je pro ně jednou z hlavních zásad. Chtějí vás ujistit, že přesně víte, co vkládáte do úst.

Dokonalost a vysoký výkon
Životní filozofie firmy spočívá v tom, aby se stali nejlepší verzí sebe sama. Nechtějí dělat kompromisy a spokojit se s průměrnou kvalitou.

NoordCode je jejich životním posláním a dělají vše pro to, aby pomohli ostatním vysoce výkonným lidem najít ty nejlepší funkční potraviny a doplňky stravy v Evropě.

NoordCode značka4