Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Komplex 4 hořčíků s vit. D3 - ZinoShine+ pro správnou funkci imunity, srdce a celého organismu - 60 ks

499 Kč / ks 8 Kč / 1 ks
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Unikátní kombinace 4 druhů hořčíku, hydroxid hořečnatý z mořské vody, citrát hořečnatý, malát hořečnatý, bisglycinát hořečnatý, a rostlinného vitamínu D3 poskytuje podporu ve fyzicky i psychicky náročnějších obdobích.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

ZinoShine+ od značky Zinzino je potravinový doplněk s jedinečným složením obsahujícím vitamín D3 a široké spektrum hořčíku. Patentovaná směs byla vyvinuta tak, aby podporovala normální činnost imunitního systému, přispívala ke snížení únavy a vyčerpání a podpořila normální funkci svalů, kostí a zubů.

Potřeba vitamínu D je velmi individuální, závisí na věku, životním stylu, geografické poloze i míře vystavení slunečnímu záření. Tyto tablety byly proto vytvořeny tak, aby vám umožnily přizpůsobit jeho příjem podle vašich individuálních potřeb v průběhu celého roku i celého vašeho života.

Klíčové složky

VITAMÍN D - je jediný vitamín, které si naše tělo dokáže samo vyrobit. Přirozeně ho generuje díky slunečnímu záření v pokožce nebo jej získává z mořských ryb. V našich podnebních podmínkách je však zhruba od září do dubna prakticky nemožné získat dostatek vitamínu D ze slunce a kvalitních čerstvých mořských ryb také většina z nás nemá dostatek. Proto by v tomto období měli vitamín D suplementovat všichni, ne jen vegani a vegetariáni, kteří ryby nejedí.

Vitamín D představuje důležitou živinu pro správné dělení buněk a podporuje normální imunitní funkci. Je taktéž důležitý pro normální stav kostí a zubů a normální činnost svalů. Zinzino získává vitamínu D z unikátního rostlinného zdroje - lišejníku. Jedná se o jedinečný rostlinný druh sestávající ze symbiotického spojení řasy a houby. Nachází se hojně na horských svazích, kamenech a stromech, a proto tento přírodní zdroj vitamínu D3 představuje taktéž uvědomělou a udržitelnou volbu v zájmu životní prostředí.

HOŘČÍK - je obecně jedním z nejhojněji zastoupených minerálů v našem těle. Podílí se až na 300 různých tělesných procesech, paradoxně má však většina lidí právě tohoto minerálu nedostatek. Mezi jeho nejvýznamnější účinek patří jeho pozitivní vliv na nervovou soustavu a celkové fyzické i psychické uvolnění těla. Jeho suplementace je proto vysoce vhodná v obdobích zvýšeného stresu nebo při vysoké fyzické zátěži.

ZinoShine+ obsahuje hydroxid hořečnatý z mořské vody, citrát hořečnatý, malát hořečnatý a bisglycinát hořečnatý. Tyto čtyři zdroje společně poskytují široké spektrum hořčíku, což umožňuje lepší vstřebávání i využití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hořčík
Země původu: Norsko
Výrobce: Zinzino AB, Gothenburg, Sweden
Vhodné pro: Keto-Paleo-Raw-GMO Free-Bez lepku-Vegan
Proč koupit: Unikátní přípravek se 4 druhy hořčíku: hydroxid hořečnatý z mořské vody, citrát hořečnatý, malát hořečnatý, bisglycinát hořečnatý

Vitamin D deficiency

ZinoShine suplemment

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
L Avatar autora Vitamín D 19.9.2022 15:43
Dobrý den, používám balance oil od této značky a ráda bych používala buď hořčík a nebo komplex multivitamínů. Jde mi to, že všem je vitamín D. Vadí když budu brát dva produkty jehož součástí je vitamín D? Nechtěla bych být přeDéčkovaná. Děkuji, L. Vlková
Odpovědět
P Avatar autora Vitamín D 19.9.2022 16:20
Dobrý den, díky za validní dotaz. Vzhledem k tomu, že naprostá většina z nás ma deficit vitamínu D3, tak předávkování hrozí velmi málo. Navíc zde není vitamín D3 v lipozomální formě, tudíž jeho vstřebatelnost je někde na 60% možná... Tzn., že klidně můžete užívat mulťák, který obsahuje i D3 - za nás je nejlepší tento produkt: https://www.pravebio.cz/healthstrong-immune/ Sami ho užíváme po celý rok (ano, i v létě), a nyní nás netrápí žádné rými, virusky apod. Je to ferrari mezi vitamíny a v podstatě nic jiného není ani potřeba.

Zinzino je norská firma, která je na trhu už od roku 2005. V roce 2012 Zinzino koupilo 6% podíl v norské firmě BioActive Foods AS a získalo výhradní právo k prodeji jejích výrobků a konceptů. To byl začátek nové éry a společnost Zinzino se začala zaměřovat na péči o zdraví a tělo. Zrodil se koncept Zinzino Balance. V roce 2014 Zinzino získal 85% podíl v norské společnosti Faun Pharma AS s plně vybavenou, moderní výrobnou a cennými zkušenostmi s vývojem zdravotních přípravků, potravinových doplňků a kosmetiky. Šlo o zbrusu nové zařízení, kde začalo Zinzino zkoumat, vyvíjet a vyrábět nové produkty – efektivně a velmi kvalitně. Ve stejném roce Zinzino odkoupilo BioActive Foods a stalo se jediným vlastníkem se 100% podílem. Obchod umožnil lépe řídit rozvoj a růst konceptu Zinzino Balance.

Zinzino ve své třídě poskytuje nejlepší, nejmodernější a na míru vyráběné výživové doplňky a také produkty pro péči o pleť. Název značky vznikl během brainstormingu při zakládání firmy. Zakladatelům se líbilo, že slovo “Zinzino” zatím nenese žádný význam, takže mu ho může dodat samotná firma. Specializují se především na doplňky stravy s omega-3 (EPA a DHA) mastnými kyselinami. Vycházejí z poznatků nové vědecké disciplíny - farmakonutriční výživy, která na rozdíl od současného způsobu řešení zdravotních problémů pouze nepotlačuje příznaky, ale snaží se podpořit přirozené ochranné, obranné a regenerační procesy těla. Za jejich produkty stojí tým vědeckých odborníků a výsledky podložené testy. V tom je ostatně tato značka unikátní - před samotným užíváním doplňků si můžete udělat tzv. Balance test, díky kterému zjistíte, jaký máte v buňkách poměr omega-3 a omega-6.

Proč je vyvážený poměr omega-3 a omega-6 tak důležitý?

Omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem je souhrnné označení pro skupinu polynenasycených mastných kyselin (EPA, DHA). Omega-3 mastné kyseliny si lidské tělo nedokáže vyrobit samo, a proto je musíme dodávat jako součást stravy. Doplnit esenciální omega 3 (EPA, DHA) do správného poměru - omega 6 : omega 3 (3:1), je však v dnešní době takřka nemožné kvůli nedostatečnému příjmu čerstvých tučných ryb a vzhledem ke stále se zvyšující konzumaci průmyslově zpracovaných potravin. Z toho důvodu se 95% Evropanů nepodaří dostat jen s pomocí stravy na poměr omega3 a omega6 3:1. Pro vyvážení této nerovnováhy je vhodné Omega 3 suplementovat.

Nerovnováha omega 6 a omega 3 ovlivňuje tělo i mysl. Jejich vyvážený poměr je důležitý pro řady tělesných procesů a funkcí. Od činnosti mozku přes funkci svalů, ochranu před oxidačním stresem a až po normální krevní tlak a spoustu dalšího. Omega 3 sice získáváme z ryb, ale bohužel ne z těch, které koupíte v obchodě. Ryby samotné získávají Omega 3 z konzumace mořských řas a většina ryb na trhu, například lososů, pochází z uzavřených farmových chovů, kde dostávají krmné směsi. Z toho důvodu tedy v těle žádné Omega 3 nemají. 

Složení té nejvyšší kvality

Zinzino produkty jsou založené na směsi rybího oleje (z celých, nezpracovaných, především volně žijících krátkověkých druhů drobných ryb, jako jsou ančovičky a sardinky), bohatého na omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA) a extra panenského olivového oleje ze speciální španělské odrůdy Picual, jež je vysoce bohatá na polyfenoly a další prospěšné látky. Z jejich produktů si však vyberou i vegani - v nabídce najdete i BalanceOil+ z olivového oleje a mořských řas.

Průmysl, který vyrábí potravinové doplňky s Omega 3 chrání tyto mastné kyseliny umělým přidáním vitamínu E, jakožto konzervantu. Bylo však prokázáno, že vitamín E nezabraňuje dostatečně při vstřebávání oxidaci Omega 3 mastných kyselin, ale může se stát za určitých okolností pro-oxidantem, čímž se tyto doplňky stávají nefunkčními nebo dokonce můžou organismu škodit! Proto doporučujeme, aby si každý konzument potravinových doplňků Omega 3 ověřil jejich účinnost BalanceTestem. Pokud test prokáže nedostatek Omega 3 mastných kyselin v buněčných membránách, je na zvážení každého, zda má smysl takový nefunkční doplněk stravy konzumovat.

Kdo za Zinzino stojí?

Vývoj a produkci svých výrobků opírá Zinzino o znalosti a zkušenosti vědecké rady složené z největších odborníků v oblasti výživy a péče o zdraví.

Mezi tyto odborníky patří:

Dr. Paul Clayton - průkopník v oblasti působení farmakologických účinků potravin a rostlinných přísad na naše zdraví a fyzickou výkonnost. Má titul Ph.D. v oboru neurofarmakologie, který získal na Edinburské univerzitě. Působil jako předseda Fóra zdravé výživy při Královské společnosti pro medicínu a aktuálně pracuje v Ústavu pro výživu, mozek a chování na Oxfordské univerzitě. Tato instituce zkoumá vliv potravin, výživy a stravy v na funkci mozku a chování.

Dr. Angela M. Rizzo - profesorka biochemie na Milánské univerzitě. Odbornice na biochemii lipidů.

Mr. Ola Eide - zakladatel a spoluzakladatel řady společností, mimo jiné BioActive Foods AS. Několik let působil v různých mezinárodních představenstvech a pracoval jako Director of Innovation v Mills DA či R&D Director v norských mlékárnách Tine.