Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Omega-3 z mořských řas - AlgenKraft správná činnost srdce a mozku – 60 ks

Novinka
Značka: NATURTREU
679 Kč / ks 11 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024

AlgenKraft je doplněk stravy s obsahem Omega-3 mastných kyselin. Ty jsou získávány z mořských řas. Obsahuje také DHA, které přispívá k udržení normální funkce mozku a EPA, jenž přispívá ke správné funkci srdce. Vyznačuje se nejlepší biologickou dostupností.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Omega 3 z udržitelných mořských řas

 • Běžné omega-3 kapky a kapsle se obvykle vyrábějí z rybích zbytků nebo hovězí želatiny.
 • Tento doplněk stravy je jiný. Omega-3 mastné kyseliny jsou získávány z mořských řas.
 • Získáte tak 100% veganský a především udržitelný omega-3 olej.

Veganské kapsle s omega-3 mastnými kyselinami z rostlinných zdrojů na podporu srdce a mozku.

 • 300 mg kyseliny dokosahexaenové (DHA) v denní dávce 2 kapslí
 • 150 mg kyseliny eikosapentaenové (EPA) na denní dávku 2 kapslí
 • Laboratorně testováno - bez škodlivých látek a nežádoucích plnidel

Německá společnost pro výživu (DGE) – ve svých doporučeních D-A-CH Referenzwerte uvádí pro DHA/EPA:

 • 0-6 měsíců: dostatečný příjem přes mateřské mléko
 • 6 měsíců – 4 roky: 10-12 mg / 1 kg váhy denně
 • 4 – 10 let: 150 – 200 mg denně
 • 10+ let: 250 – 500 mg denně
 • Těhotné a kojící: 300 – 500 mg denně (minimálně 200 mg DHA)

Konzumaci doplňků s DHA/EPA je vhodné plánovat na dobu, kdy přijímáte tučné jídlo.

 

Mnohonásobně tím zvýšíte biovyužitelnost těchto kyselin.

 

Optimální poměr DHA:EPA je 2:1 – tedy při 300 mg denně je to 200 mg DHA a 100 mg EPA

Algenkraft_Omega-3_Algenoel_DE_Etikett01_720x-min

Proč mořské řasy?

Mořské řasy jsou bohatým zdrojem vitamínů, minerálů, aminokyselin a antioxidantů, které podporují zdraví a imunitu organismu.

 

Produkt AlgenKraft je určen lidem, kteří chtějí zlepšit svou fyzickou a psychickou kondici, zvýšit energii a vitalitu a pečovat o správnou funkci kardiovaskulárního, nervového a endokrinního systému.

Přírodní síla oleje z řas

Věděli jste, že původním zdrojem omega-3 mastných kyselin jsou řasy? Právě konzumací řas ryby tyto cenné mastné kyseliny vstřebávají - a právě zde přichází na řadu ALGENKRAFT. Veganské omega-3 kapsle jsou vyrobeny z vysoce kvalitního veganského oleje z řas, který obsahuje EPA i DHA.

 

Tím, že se spoléháme přímo na olej z řas, se nejen vyhýbáme cestě ryb, které mohou být často kontaminovány škodlivými látkami, ale také nabízíme udržitelnou a ekologickou alternativu omega-3 mastných kyselin.

Přečtěte si více k tématu

Algenkraft_Omega-3_Algenoel_DE_Mood_720x-min

 

Síla řas: Esenciální mastné kyseliny "zeleného" původu - důležité pro srdce¹ a mozek².

Veganské omega-3 mastné kyseliny s EPA a DHA v kapkách

Omega 3 z mořských řasOmega-3 mastné kyseliny jsou mastné kyseliny s dlouhým řetězcem, které jsou pro lidské tělo nezbytné. Zejména kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) mají řadu důležitých funkcí: DHA je například důležitá pro funkci mozku² a zraku³. Kromě toho EPA a DHA příznivě ovlivňují činnost srdce¹.

 

Hlavním zdrojem těchto dvou omega-3 mastných kyselin jsou ryby, zejména tučné ryby. Konzumace ryb v běžné stravě je však poměrně omezená. Podle Národního průzkumu výživy (NVS II)⁴ například 16 % Němců ryby vůbec nejí - ať už proto, že se stravují rostlinnou stravou, nebo z jiných důvodů.

 

Pro všechny, kteří chtějí doplnit svůj jídelníček omega-3 mastnými kyselinami nekomplikovaným způsobem, jsme vyvinuli přípravek ALGENKRAFT.

Přírodní síla oleje z řas

Věděli jste, že původním zdrojem omega-3 mastných kyselin jsou řasy? Konzumací řas ryby tyto cenné mastné kyseliny vstřebávají na prvním místě - a právě zde přichází na řadu ALGENKRAFT. Naše veganské omega-3 kapsle jsou vyrobeny z vysoce kvalitního veganského oleje z řas, který obsahuje EPA i DHA.

 

Tím, že se spoléháme přímo na olej z řas, se nejen vyhýbáme cestě přes ryby, které mohou být navíc často kontaminovány škodlivými látkami⁵, ale také nabízíme udržitelnou a ekologickou alternativu omega-3 mastných kyselin.

Čím se ALGENKRAFT vyznačuje?

Tělo si dokáže samo vyrobit EPA a DHA pouze ve velmi malém množství⁶. ALGENKRAFT je proto velkoryse dávkován: Každá denní dávka (2 kapsle) poskytuje 300 mg DHA a 150 mg EPA.

 

Množství je zvoleno tak, aby byly dobře "chráněny" i těhotné ženy a kojící matky - DGE pro ně doporučuje nejméně 200 mg DHA denně.

 

Kromě toho ve společnosti ALGENKRAFT klademe velký důraz na nejvyšší kvalitu: Obsažený olej z řas je značkovou surovinou a je zcela bez jakýchkoli škodlivých látek - to potvrzuje i náš laboratorní certifikát! Viz obrázek u produktu.

Účinek & studie

Vzhledem k právním předpisům nemůžeme uvádět konkrétní prohlášení o účincích některých složek v doplňcích stravy. To je důvod, proč je informací o účincích některých výrobků velmi malé množství nebo žádné.

O to více jsme se proto snažili vyhledat studie o složkách našich výrobků, abychom potvrdili jejich účinnost a vytvořili transparentnost.

Kromě toho, pokud není uveden žádný účinek, můžete provést vlastní výzkum a vytvořit si vlastní názor na výrobky.

Prosíme vás v tomto ohledu o pochopení.

Schválená tvrzení o účincích

 • EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce. Tohoto pozitivního účinku je dosaženo při denním příjmu 250 mg EPA a DHA.1
 • DHA přispívá k udržení normální funkce mozku. K tomuto příznivému účinku dochází při denním příjmu 250 mg EPA a DHA.2
 • DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku. K tomuto příznivému účinku dochází při denním příjmu 250 mg EPA a DHA.3

Studie


pflanze_e0079595-372d-4be6-a3ed-84b8c77140c7_360x_2xU všech produktů se Naturtreu zaměřuje na maximální čistotu, udržitelnost a přirozenost, bez genetického inženýrství a testování na zvířatech.

Proto u Naturtreu nenajdete žádné nežádoucí přísady ani barviva, ale pouze rozumné kombinace přírodních složek ve vysoce čisté a veganské podobě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antioxidanty
Obsah: 60 ks
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Vhodné pro: Bez lepku-Soy Free-GMO Free-Vegan-Těhotné-Kojící-Děti
Proč koupit: Rodinná firma z Hamburku, která si zakládá na tom, aby byly všechny jejich doplňky stravy ryze přírodní, bez nežádoucích přísad a vyráběné způsobem šetrným k životnímu prostředí.
Výrobce: Naturtreu, Pfirsichweg 4a, 22175 Hamburg, Německo
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naturtreu logo

Přírodní, rostlinné, bez nežádoucích přísad a vyráběné způsobem šetrným k životnímu prostředí - to jsou produkty NATURTREU.

Tato německá rodinná firma z Hamburku byla založena Alexandrem Adlungem a Alexandrem Jansenem a je na trhu od roku 2018.

Jejich posláním je vyvíjet rostlinné doplňky stravy, stanovovat nové standardy kvality a udržitelnosti. Každý z výrobků je navržen na základě nejnovějších poznatků a výsledků výzkumů a vyroben je pouze z těch nejlepších dostupných surovin.

Jednotlivé studie bývají stále přezkoumávány a neustále jsou shromažďovány empirické hodnoty, aby mohli přizpůsobovat a optimalizovat produkty podle toho, jak se v průběhu času mění stav znalostí v tomto oboru.

Důležité je, abychom zůstali věrni přírodě ve všem, co děláme.

Naturtreu team

Klimaticky neutrální podnik

Tato planeta je jediná, kterou máme – takže ji musíme udržovat zdravou. O potřebě ochrany klimatu by se měla vést zásadnější diskuse. Hlavně musí být ochrana klimatu součástí všeho, co děláme a plánujeme. Pokud dovolíme, aby se naše planeta stala nehostinnou, nemáme žádnou budoucnost!

Proto přísným ekologickým kritériím podléhá nejen výroba NATURTREU, ale i celé vedení společnosti.

NATURTREU bylo certifikováno Německým institutem pro standardy kvality a testování s pečetí DIQP. Tato pečeť je udělována pouze v případě, že jsou splněny přísné požadavky na emise CO2, které z firmy dělají klimaticky neutrální společnost.

Naturtreu klima

Zakladatelé Naturtreu

ALEXANDER JANSEN
Vývoj produktů
 

Jako odborník na fitness a výzkum Alexander zajišťuje, že jsou všechny produkty navrženy v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky. Za tímto účelem prochází všechny relevantní studie a diskutuje s uznávanými odborníky.

"Výrobky musí být vždy tak dokonalé, že je mohu s čistým svědomím doporučit své rodině a přátelům. Jen to nejlepší je dost dobré. To znamená, že pouze ty složky, u kterých bylo prokázáno, že mají účinek, se dostanou do našich doplňků stravy."

ALEXANDER ADLUNG
Rozvoj
 

Alexander zajišťuje, že se vize NATURTREU stává realitou. Za tímto účelem si pohrává s plánováním, vytváří struktury a neustále otevírá nové možnosti, jak se můžeme rozvíjet jako tým a jako společnost.

"Využíváme příležitosti naplnit jméno NATURTREU hodnotami, které jsme jako zákazníci vždy chtěli. Od empatické komunikace, vysoce kvalitních produktů, nekompromisní spokojenosti zákazníků až po naplňující týmovou práci."

Naturtreu zakladatele