Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Extrakt divoké brusinky - CranFLUSH ledviny a močový měchýř - 60 ml

1 059 Kč / ks 17 650 Kč / 1 l
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Kombinace účinného extraktu z divokých brusinek a CO2 extraktu z divoce rostoucího oregana pro podporu správné funkce močového ústrojí.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

CranFlush od North American Herb & Spice obsahuje raw extrakt z divoce rostoucích brusinek z dalekého severu Kanady. Je obohacen o CO2 výtažek z divoce rostoucího oregana P73, se kterým působí vzájemně synergicky.

Díky své raw podobě extraktů jsou v tomto doplňku stravy zachovány všechny živiny a enzymy, a proto je velice silný a účinný i v malých dávkách. Je skvělý pro podporu celkové funkce močových cest. Můžete ho používat jako prevenci, jako podporu při oslabené funkci ledvin i močového měchýře.

Klíčové ingredience

DIVOKÉ BRUSINKY - všechny druhy brusinek jsou sice zdravé, ale brusinky rostoucí 'na divoko' ve volné přírodě jsou pro podporu zdravé reakce ledvin a močového měchýře mnohem účinnější než pěstované. Mezi divoké zdroje patří brusinky americké (american cranberry bush) a brusnice brusinka (lingonberry). Jedná se o divoké druhy, které jsou mimořádně bohaté na zdraví podporující fytochemikálie, včetně těch, které podporují zdravou kognitivní reakci, kvalitní stav dásní, ledvin a močového měchýře, včetně posilování močového měchýře jehož funkce slábne s narůstajícím věkem.

DIVOKÉ LESNÍ PLODY (BOBULE) - výborný zdroj vitamínu C a prospěšných fytochemikálií. Fungují jako skvělá podpora močového měchýře a ledvin. Lesní plody jsou pohonem pro podporu zdravé celkové reakce buněčného zdraví a také zdravé detoxikační reakce. Každá bobule v tomto výrobku je získána z volné přírody, ručně sbírána a poté extrahována. CO2 extrakty podporují zdravé zažívání, imunitní systém, čistící reakci ledvin a mezibuněčný detox.

OLEJ Z DIVOKÉHO OREGANA - P73 olej z vysokohorského oregana je doslova nabitý sluneční energií. Obsahuje flavonoid quercitin a klíčové minerály, jako je vápník a hořčík. Poskytuje ochranu před poškozováním vnějšími vlivy, které způsobují předčasným stárnutím.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné doplňky stravy
Obal: Speciální tmavé sklo
Objem: 60 ml
Výrobce: North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Země původu: Ilinois, USA
Vhodné pro: Bez lepku-Sugar Free-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Low Carb-Vegan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.