Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

MagPure™ - Hořčík Malát 100 mg 100 mg čistého DiMagnesium Malate (DiMag™) - 120 kapslí

929 Kč / ks 8 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Jigsaw Health MagPure™ s malátem hořečnatým je určen pro ty, kteří preferují přesnou kontrolu dávkování hořčíku pro podporu různých funkcí, kterými jsou například zvýšení energie a nebo lepší spánek.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Proč koupit

DiMagnesium Malate (DiMag™) je organická sůl hořčíku, u které byla klinicky prokázána* vyšší absorpce v krevním séru a celková absorpce ve srovnání se samotným oxidem hořečnatým (sůl hořčíku nejčastěji používaná jako standard pro srovnání v klinických studiích).

*Schuette SA, et al, Journal of Parenteral and Enteral Nutrition, Vol 18 No. 6 (1994): 430-435

Doplňky hořčíku řady MagPure™

Produktová řada Jigsaw MagPure™ s malátem hořečnatým (Malate) a glycinátem hořečnatým (Glycinate) je určena pro ty, kteří dávají přednost přesné kontrole dávkování hořčíku pro podporu různých funkcí, včetně paměti a kognitivních funkcí, snížení mozkové mlhy, zvýšení energie a lepšího spánku.

S čím mi může Jigsaw MagPure™ Malate pomoci?

  • Podporuje zdravý a klidný spánek.
  • Napomáhá regeneraci po sportovním výkonu.
  • Může pomoct zvýšit produkci energie.
  • Podpoří vyváženou reakci na stres.
  • Napomůže udržení krevního tlaku v normálním rozmezí.
  • Podpora pravidelnosti a zdravého trávení.
  • Může zlepšit celkové zdraví kostí.

Jigsaw Health MagPure Malate In Text_1

Prohlášení o kvalitě

Značka Jigsaw Health si uvědomuje, že vaším konečným cílem je cítit se lépe, a proto byly výrobky Jigsaw Health navrženy a sestaveny tak, aby přinášely znatelný rozdíl. 

Cítit se dobře je zábava

Jigsaw Health vyvíjí a dodává doplňky stravy nejvyšší kvality již od roku 2005. Jsou tu proto, aby lidem pomáhali cítit se zdravě a šťastně, protože cítit se dobře je zábava.

Doporučené použití

Jako doplněk stravy užívejte 1 kapsli denně s jídlem. Nebo užívejte podle pokynů svého zdravotnického pracovníka. Lze užívat i v kombinaci s jinými hořčíkovými nebo výživovými doplňky.

Další složky

Rostlinná kapsle (ve formě hypromelózy), veganský l-leucin (esenciální aminokyselina používaná jako protispékavá látka).

Výrobek z USA s vybranými složkami promyšleně vybranými z celého světa.

Jigsaw MagPure™ Malate je: bez GMO, bez lepku, bez sóji, bez mléčných výrobků a veganský.

Albion® Minerals - vývoj lepších minerálů

Albion® Minerals - odkaz Skutečné Chelatace

Společnost Albion® Minerals je přední značkou chelátových minerálů pro špičkové doplňky výživy, která se opírá o vědecké poznatky a více než 150 patentů od výrobních postupů až po potravinářské aplikace.

balchem logo

 

Proč Albion® Minerals?

 

S 200 vědeckými studiemi, 100 patenty a 70 klinickými studiemi na lidech, které byly provedeny s použitím minerálů Albion®, je společnost Balchem etablovaným lídrem na trhu, který poskytuje zdraví prospěšné látky, jež lze používat v různých fázích života a které poskytují výživu všem spotřebitelům.

 

Naše cheláty splňují regulační normy bezpečnosti v USA a na mnoha trzích po celém světě.

 

Vývoj lepších minerálů

 

Chelátové minerály od průkopníka v oboru Albion® Minerals podporují při každodenní konzumaci optimální snášenlivost a poskytují spotřebitelům biologicky dostupné a pro zažívací trakt příznivé účinky.

 

Větší biologická dostupnost vede k nákladově efektivnějšímu řešení pro společnosti vyrábějící doplňky stravy, které poskytují vyšší dávku a snižují tak náklady na spotřebu ve srovnání s jinými formami.

 

Spojením vědy a patentované technologie vytváříme organickou molekulu, která se v lidském těle snadno vstřebává.

 

Tyto speciální organické formy jsou cheláty minerálních aminokyselin, které se používají v nutraceutických doplňcích a funkčních potravinových fortifikacích, aby poskytovaly kompletní organickou minerální výživu.

 

Spotřebitel tak má největší šanci vstřebat minerální látky pro jejich nejlepší biologickou výhodu.

 

Výhody chelátů?

 

Bylo prokázáno, že k udržení optimálního lidského zdraví je zapotřebí přiměřené množství určitých výživných minerálů.

 

Bylo vědecky prokázáno, že organické cheláty minerálních aminokyselin se lépe vstřebávají do lidského těla a způsobují méně žaludečních potíží než anorganické minerály.

 

Důvodem této vyšší tolerance a biologické dostupnosti je částečně to, že chelátové minerály se vstřebávají v neporušeném stavu a při transportu se ve střevní buňce rozpadají. Díky nejkvalitnějším chelátovým minerálním složkám na trhu je Albion světovou jedničkou v oblasti minerální výživy.

Upozornění

  • Nemělo by se používat, pokud je porušena pečeť proti neoprávněné manipulaci.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Skladujte na chladném a suchém místě.

Přečtěte si více k tématu

Úvod do biohackingu

Hořčík – jeden z nejdůležitějších minerálů

Přírodní vitamíny nejen na jaro

Vegetariánská a veganská strava

Vylepšete své cvičení správnými a účinnými doplňky

Jak si pomoci při alergii na pyl přírodní cestou

Spát správně – klíč ke zdravému životu

Co jíst v zimě, abychom zůstali zdraví?

Jak předejít vánočnímu přejídání nebo jak zmírnit jeho následky

Doplňkové parametry

Kategorie: Hořčík
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Výrobce: Jigsaw Health 9035 E. Pima Center Parkway, Ste 4, Scottsdale, AZ 85258
Země původu: Arizona, USA
Proč koupit: Americká firma, která se zabývá výrobou a prodejem doplňků stravy pro podporu zdraví a vitality v oblasti biohackingu.
Vhodné pro: Bez lepku-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Keto-Těhotné-Kojící-Děti

4 Ways to Absorb Magnesium

8 Types of Magnesium Explained

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jigsaw Health logo

Jigsaw Health je společnost, která se zabývá výrobou a prodejem doplňků stravy pro podporu zdraví a vitality. Mezi její hlavní produkty patří Jigsaw Magnesium, Jigsaw Electrolyte Supreme, Jigsaw Alaskan Cod Liver Oil a Jigsaw Curcumin. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální dávky živin, které jsou často nedostatečné v běžné stravě.

Jigsaw Health také nabízí online zdroje a informace o výživě, zdravém životním stylu a prevenci nemocí. 

Značka byla založena v roce 2005 Patem Sullivem, který trpěl chronickou únavou a bolestmi hlavy. Společně se svým synem Patrickem Sullivanem mladším začal experimentovat s různými formami hořčíku a objevil jeho blahodárné účinky na zdraví. Od té doby se společnost rozrostla a stala se jednou z předních značek na trhu s doplňky stravy.

Jigsaw Health je hrdá na to, že používá pouze kvalitní a čisté suroviny, testuje své produkty v nezávislých laboratořích a poskytuje spokojenost zákazníkům s 90denní zárukou vrácení peněz.

Zrod značky Jigsaw Health

Značka Jigsaw Health je rodinnou firmou, která se zabývá výrobou doplňků stravy založených na vědeckých poznatcích. Byla založena v roce 2005 Patem Sullivanem (otec) a Patrickem Sullivanem Jr. (syn). Pat trpěl více než 30 let opakovanými a chronickými zdravotními problémy jako jsou nízká energie, problémy se spánkem, gastrointestinální potíže, narušená nálada a další. Všechny tyto obtíže byly obtížně diagnostikovatelné a léčitelné. Pat se proto rozhodl najít řešení svých zdravotních potíží pomocí doplňků stravy a spolupracoval s odborníky na výživu a lékaři.

Společně s jeho synem Patrickem vytvořili značku Jigsaw Health, která nabízí vysoce kvalitní doplňky stravy. Značka Jigsaw Health se zaměřuje zejména na doplňky hořčíku, jako je MagSRT®. V nabídce jsou ale také vynikající produkty pro hydrataci a regeneraci. Od roku 2015 slouží členům komunity Root Cause Protocol. Jejich motto zní: "It's fun to feel good."

Jigsaw Health founders

O produktech firmy Jigsaw Health

Jigsaw Health nenabízí nejlevnější produkty. Používají totiž pouze ty nejkvalitnější ingredience, z nichž každá je pečlivě prozkoumána a ručně vybrána, aby byla zajištěna co největší účinnost, a to od nejrenomovanějších laboratoří a výrobců. V Jigsaw Health nechtějí ohrožovat účinnost výrobků a zdraví, aby ušetřili pár dolarů. To vše stojí za jistotou, že mohou každý výrobek podpořit 100% zárukou spokojenosti. 

Jigsaw Health bundle

Produkty si oblíbili vedoucí představitelé v oblasti zdraví

Jedním z důvodů, proč si produkty od firmy Jigsaw Health oblíbili vedoucí představitelé v oblasti zdraví, je jejich vysoká kvalita a účinnost. Značka také spolupracuje s předními odborníky a výzkumníky v oblasti zdraví, kteří ověřují a potvrzují účinnost jejich produktů na základě vědeckých studií a klinických testů. Společnost Jigsaw Health je tak důvěryhodným a spolehlivým dodavatelem doplňků stravy pro ty, kteří chtějí pečovat o své zdraví.

Jigsaw Health reviews

Proč zvolit doplňky stravy od firmy Jigsaw Health?

Kupovat doplňky stravy od firmy Jigsaw Health má několik výhod. Zaprvé, jejich produkty jsou vyrobeny z přírodních a čistých surovin bez umělých barviv, konzervantů nebo sladidel. Zadruhé, veškeré produkty jsou testovány nezávislými laboratořemi na kvalitu a čistotu a zatřetí, všechny jejich výrobky mají vynikající hodnocení od zákazníků, kteří potvrzují celkovou účinnost a bezpečnost.

Jigsaw Health funtofeelgood