V prosinci jsme si pro vás připravili různé vánoční akce, které najdete v záložce SLEVY. Naše tipy na dárky pro vaše milované osoby najdete v záložce VÁNOCE 2023. Přejeme krásné prožití svátků vánočních a nakupujte to, co dává smysl pro vaše zdraví a wellbeing.

Liposomální Resveratrol v kapslích 240 mg mikronizovaného trans-resveratrolu v jedné kapsli - 60 kapslí

989 Kč 16 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2023

PuravitalisTM kapsle Resveratrol jsou zabaleny do liposomů, které zvyšují absorpci a chrání před žaludečními kyselinami.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Liposomální mikronizovaný resveratrol je špičkový doplněk stravy, který poskytuje všechny výhody resveratrolu se zvýšenou biologickou dostupností. To znamená, že vaše tělo může snadněji vstřebat a využít silné antioxidanty obsažené v resveratrolu, což vede k řadě potenciálních zdravotních přínosů.

Díky zapouzdření resveratrolu do liposomů umožňuje tento produkt lepší vstřebávání a využití v těle, což z něj činí účinnější variantu ve srovnání s tradičními resveratrolovými doplňky.

PuravitalisTM liposomální mikronizovaný resveratrol je nejen účinnější, ale také se snadněji užívá. Malé, snadno polykatelné kapsle z něj činí pohodlnou volbu pro zaneprázdněné osoby.

Tento produkt je navíc geneticky nemodifikovaný, bezlepkový a laboratorně testovaný třetí stranou. Doporučuje se užívat společně s NMN doplňkem.

 • Výsledky čistoty naleznete v certifikátech laboratorních testů provedených v Německu třetí stranou a můžete si je stáhnout v záložce SOUBORY.
 • V záložce VIDEO si prohlédněte záznamy z TEDTalk, GoogleTalk, Time magazínu a kanálu Dr Davida Sinclaira o tom, jak - velmi jednodušše řečeno - zpomalit tikot biologických hodin pomocí NAD+ boosting doplňků stravy, mezi které se řadí i Resveratrol.

Co je to Resveratrol

Aktivátor genů sirtuinu

Resveratrol nebo trans-resveratrol je polyfenolová sloučenina, která se nachází v některých rostlinách, včetně hroznů, bobulovin a arašídů. Předpokládá se, že má řadu potenciálních zdravotních přínosů. Předpokládá se, že jedním ze způsobů, jak resveratrol tyto účinky uplatňuje, je aktivace genů sirtuinu v těle.

Sirtuiny jsou typem bílkovin, které hrají roli v regulaci různých buněčných procesů, včetně stárnutí a zánětu. Aktivace sirtuinových genů je spojována s delší životností a ochranou proti chronickým onemocněním. Předpokládá se, že resveratrol aktivuje sirtuinové geny tím, že napodobuje účinky omezení příjmu kalorií, které má prokazatelně účinky proti stárnutí organismu.

Výhody

 • Některé výzkumy naznačují, že resveratrol může mít účinky proti stárnutí, možná díky své schopnosti aktivovat sirtuiny, skupinu proteinů, které hrají roli v regulaci stárnutí buněk.
 • Některé výzkumy naznačují, že resveratrol může přispívat k udržení zdravé hladiny cukru v krvi, a to potenciálně zlepšením citlivosti na inzulín.
 • ´Mikronizovaný resveratrol se v těle lépe vstřebává, takže je účinnější než nemikronizované formy.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně. Nejlépe ráno při snídani. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

 • 60 kapslí - 60 dávek

Složení

trans-resveratrol (extrakt z křídlatky japonské), maltodextrin (objemové činidlo), lecitin (slunečnicový; emulgátor), HPMC (veganský; kapsle)

Skladování

 • Výrobce doporučuje produkt nevystavovat přímému záření nebo tepelnému zdroji, ale uchovávat jej v chladu a temnu.
 • Pozor na vlhké prostředí.
 • Obal je tmavé sklo, které chrání obsah před světlem.

Upozornění

 • Jedná se o doplněk stravy.
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy a není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby.
 • Doba min. data trvanlivosti je vyznačena na obalu.

Proč liposomální forma

Tradiční resveratrol se v těle špatně vstřebává, což znamená, že když se užívá jako doplněk stravy, tělo z něj velkou část nedokáže využít.

Naproti tomu mikronizovaný resveratrol je resveratrol, který byl rozemlet na velmi malé částice. Díky tomu ho tělo může snáze vstřebat a využít.

resveratrol-pill-top-liposome_542fe7e1-c01d-47b6-8aef-a3af1fdd248d_900x

PuravitalisTM resveratrol je nejen mikronizovaný, ale také lipozomální. Lipozomy v tomto přípravku pomáhají spojit se s membránou střevních buněk, a umožňují tak resveratrolu proniknout přímo do buňky. To pomáhá zvýšit biologickou dostupnost resveratrolu a zajistit, aby ho vaše tělo dokázalo účinněji vstřebat a využít.

Nedovolte, aby vám špatná míra vstřebávání bránila v užívání výhod resveratrolu. Vyzkoušejte liposomální mikronizovaný resveratrol ještě dnes a přesvědčte se o rozdílu na vlastní kůži.

Řešení

Značka PuravitalisTM posílila svůj Resveratrol nejznámějším systémem podávání perorálních doplňků stravy. Liposomální kapsle mají následující výhody:

 

i.shgcdn 1VYŠŠÍ BIOLOGICKÁ DOSTUPNOST

Mnohé studie prokázaly, že liposomální doplňky stravy se rozpouštějí lépe než tradiční.

 

i.shgcdn 2OCHRANA

Liposomy chrání aktivní molekuly před rozkladem kyselinou v žaludku. Poskytuje tak vašemu tělu nejvyšší množství Resveratrolu v jedné kapsli.

 

i.shgcdn 3ZVÝŠENÁ ABSORPCE

Liposomy výrazně zlepšují podávání produktu tím, že se vážou na buňky a uvolňují účinné látky uvnitř.

 

i.shgcdn 4VYŠŠÍ BUNĚČNÁ ABSORPCE

Každá šarže je testována na čistotu a těžké kovy laboratoří třetí strany, aby byla zaručena čistota vyšší než 99 %.

Doplňkové parametry

Kategorie: Purovitalis™
Specifikace: Vegan, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Výrobce: Borealis Pharma B.V., Boeingavenue 8, 1119 PB Schiphol-Rijk (Amsterdam)
Země původu: Holandsko
Vhodné pro: Bez lepku-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Vegan
Proč koupit: Pokud chcete zvýšit svou šanci prožít starší věk vitálněji, kvalitněji a potencionálně i v lepším zdraví, potřebujete tento přípravek. Tentokrát se američtí vědci strefili a doporučují lidem něco vskutku přínosného. Liposomální forma je navíc oproti klasické práškové, mnohem lépe biologicky dostupná. Jsme pravděpodobně jediní na trhu, kteří nabízí liposomální formu a NMN z EU zdroje, namísto z Číny.
Zdravotní tvrzení: Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU: Dle současné legislativy EU nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by ve vás mohli vzbudit dojem zdravotního, nebo léčebného účinku.

David Sinclair’s 2023 UPDATED Supplement Protocol | And WHY He Takes It

Dr. David Sinclair: The Biology of Slowing & Reversing Aging | Huberman Lab Podcast #52

Is Aging Reversible? A Scientific Look with David Sinclair | David Sinclair | TEDxBoston

Scientists Are Learning How to Reverse Aging

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

full-logo-gold1000

Proč koupit

Purovitalis™ přináší vysoce kvalitní doplňky stravy pro dlouhověkost pro všechny, kteří chtějí žít dlouhý a zdravý život s využitím nejmodernějších technologií.

Výrobky Purovitalis™ jsou vyvinuty evropskými odborníky v oboru stárnutí a vitální dlouhověkosti a používají výhradně suroviny z evropských, ne čínských (jako tomu u je většiny produktů), zdrojů. Tyto inovativní výrobky mohou působit proti účinkům stárnutí, díky čemuž zůstanete vitální i s přibývajícím věkem.

Výrobcova touha pomáhat lidem prožít plnohodnotný, zdravější a delší život je postavena na základech nejmodernějších výzkumů a dat s cílem dosáhnout výsledků a poskytnout našim spotřebitelům skutečnou hodnotu.

Jejich tým vysoce kvalifikovaných vědců pracuje nonstop na vytváření produktů proti stárnutí na nejvyšší úrovni. Přibližuje vás k bohatšímu, mladšímu a delšímu životu, který stojí za to žít. Toto úsilí je také podpořeno probíhající klinickou studií, která zajišťuje jeho účinnost při naplňování vašich potřeb.

NMN purovitalis baner

Kde to všechno začalo

koen foto

Generální ředitel Koen Ridder se začal věnovat dlouhověkosti a vitálnímu stárnutí, když se kolem roku 2018 setkal se zdravotními problémy.

Jako každý, kdo se potýká se zdravotními problémy, byl znepokojen nečekanými změnami a jeho životní styl se výrazně změnil.

Díky tomu se zrodil nápad dvou bratrů na hledání zdravého životního stylu.

Společnost Purovitalis™ si pak stanovila cíl stát se přední výzkumnou komunitou v oblasti dlouhověkosti, která se s nadšením věnuje poskytování kvalitních doplňků stravy a organických extraktů, které jsou nezbytné pro delší a vitálnější život.

 DONOTAGE LOGO

 

 

 

  

Kam značka míří

NMN bannerSnem Purovitalis™ je stát se předním odborníkem na trhu s přípravky pro vitální stárnutí, s podloženým vědeckým výzkumem a účinky, které jsou bezpečné a mají prokazatelné výsledky.

Doufají, že se jim podaří inspirovat co nejvíce lidí, aby se k nim přidali a vytvořili tak komunitu, která sdílí stejnou vizi o zdravém a plnohodnotnějším životním stylu.

 

 

 

 

 

Dvě strany příběhu

V Purovitalis™ vědí, že v současné době "zatím" neexistuje žádná zázračná pilulka, která by prodloužila život.

Ale pochopení toho, že dlouhověkost a stárnutí jdou ruku v ruce s jídlem a životním stylem, bude mít významný dopad, který by, jak doufají, mohl změnit životy milionů lidí.

Dlouhověkost a vitální stárnutí jsou dva aspekty života, které jdou ruku v ruce. Je normální, že lidé stárnou, protože žijí déle. V Purovitalis™ jsou hluboce hrdí na to, že se v posledních několika letech přiblížili k pochopení stárnutí a fungování jeho mechanismů. Dokonce se zdá, že na obzoru je vidět i zvrat stáří.

Na cestě k lepšímu pochopení Purovitalis™ vyvinuli dva produkty, které stojí v čele výzkumné komunity v oblasti dlouhověkosti, NMN a Resveratrol.

Purovitalis™ učinil první kroky, díky nimž nyní stále více lidí věří v možnost vytvoření 'pilulky dlouhověkosti', která by mohla pomoci milionům lidí na cestě ke stáří.

about-us-aims_2400x

 Inovovat, Inovovat, Inovovat...

výzkumníkCílem výrobce je stát se nejinovativnější značkou doplňků pro dlouhověkost na světě. Jejich tým je odhodlán přinášet vám průlomové doplňky stravy, které prospívají lidské pohodě a celkovému životnímu stylu.

Každý den vytváří, zkoumají a shání ty nejlepší ingredience pro uvedení nových produktů na trh, aby vám pomohli žít zdravě, šťastně a déle.

Aby přispěli k probíhajícímu vědeckému výzkumu, spolupracovali s vynikajícími vědci. V roce 2022 plánují zveřejnit vlastní placebem kontrolovanou studii NMN ve dvou skupinách.

full-logo-gold1000

 

Lipozomální technologie

liposomalVe spolupráci s renomovanými evropskými vědci, Purovitalis™ vyvíjí špičkové doplňky stravy proti stárnutí.

Jejich liposomální technologie zvyšuje biologickou dostupnost až 5-10krát a má účinnost 80-90 %. Díky tomu výrazně zvyšuje účinnost při mnohem menší dávce.

Zatímco běžný NMN může mít velký vliv na hladinu NAD+, lipozomální NMN může působit rychleji, účinněji a s prodlouženým uvolňováním pro dlouhodobější účinek.

Více informací o této technologii.