Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Liposomální Vitamin D3 - 2000 I.U. imunita, dlouhověkost, energie - 60 ks

499 Kč / ks 8 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Vydejte se vstříc zdravější budoucnosti s naším lipozomálním vitaminem D3. Unikátně vytvořený pro lepší vstřebávání posiluje imunitní systém a podporuje zdraví kostí, čímž vás posouvá k delšímu a zdravějšímu životu.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Proč koupit

Představujeme lipozomální vitamin D3 PurovitalisTM - nejmodernější doplněk vitaminu D na současném trhu. Studie prokázaly, že vitamin D má obrovské množství zdravotních přínosů a důležitých funkcí v těle.

 

Jeho přirozená forma je však notoricky známá tím, že se špatně vstřebává, což znamená, že pokud neužíváte doplněk stravy, nemáte ke všem těmto výhodám snadný přístup. S lipozomálním vitaminem D3 Purovitalis můžete získat vynikající vstřebatelnost a prodloužené uvolňování vitaminu D pro maximální účinnost.

 • Naše patentované liposomy jsou optimalizovány pro zvýšenou biologickou dostupnost, takže získáte všechny výhody užívání doplňku stravy s vitaminem D.
 • Každá lahvička obsahuje 60 dávek o síle 50mcg (2 000 IU) na kapsli.
 • Vaše tělo tak bude vždy dostávat optimální denní dávku tohoto nezbytného vitaminu pro zdravé kosti, zuby, udržení imunitního systému a další.

Navíc všechny složky použité v našich doplňcích stravy splňují přísné normy kvality - takže se můžete cítit dobře, že o sebe pečujete! Zařaďte Purovitalis Liposomal Vitamin D3 do svého každodenního zdravotního režimu a zažijte proměnu hladiny energie, struktury pokožky a celkového zdraví ještě dnes.

 

Jeho pokročilé lipozomální složení zajišťuje maximální biologickou dostupnost, takže se vám dostane každé kapky sluneční dobroty. Investujte do dlouhověkosti, udělejte si z lipozomálního vitaminu D3 svého každodenního společníka na cestě, která je o něco delší.

 

vitamin-d3-capsules-studio_optimized

Vitamin D3 - nejúčinnější posilovač imunity?

Vitamin D má kromě funkcí spojených s homeostázou vápníku a kostí také důležité funkce, které zahrnují modulaci vrozeného a adaptivního imunitního systému. Jeho posun od autoimunitní nebo přehnané k normální reakci.

Nedostatek vitaminu D je častý u autoimunitních a zánětlivých onemocnění. Vitamin D však nepůsobí protizánětlivě tak, jak to dělají jiné xenolátky (ne tělu vlastní), ale mimo jiné reguluje povahu a poměr různých imunitních buněk v těle.

Všechny naše imunitní buňky mají receptory pro vitamin D a reagují na zlepšující účinky vitaminu D, což naznačuje, že příznivé účinky suplementace jedinců s nedostatkem vitaminu D u autoimunitních nebo zánětlivých onemocnění mohou přesahovat účinky na homeostázu kostí a vápníku.

Co je vitamin D3

Vitamin D3 je v tucích rozpustná živina, kterou vaše tělo potřebuje pro stavbu a udržování zdravých kostí. Je to proto, že vaše tělo může vstřebávat vápník, který je hlavní složkou kostí, pouze za přítomnosti vitaminu D.

 

Vitamin D také reguluje mnoho dalších buněčných funkcí ve vašem těle. Jeho protizánětlivé, antioxidační a neuroprotektivní vlastnosti podporují zdraví imunitního systému, funkci svalů a činnost mozkových buněk.

 

Vitamin D3 je důležitou složkou lidského organismu, kterou je třeba přijímat stravou a dalšími doplňkovými zdroji pro udržení zdravých kostí a celkového zdraví organismu.

 

V Purovitalis vám zaručujeme asi nejlepší kvalitu vitaminu D3, jakou kdy můžete získat.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně. Nejlépe ráno při snídani. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

60 kapslí - 60 dávek.

Složení

Inulin, HPMC (E464), odtučněný lecitin (emulgátor), trehalóza (E950), voda, stearan hořečnatý (E572), oxid křemičitý (E551) (stabilizátor), l-histidin, tokoferol, k-sorbát (E202), vitamin D3 (cholekalciferol - lišejník).

Citrusová příchuť.

Skladování

 • Výrobce doporučuje produkt nevystavovat přímému záření nebo tepelnému zdroji, ale uchovávat jej v chladu a temnu.
 • Pozor na vlhké prostředí.
 • Obal je tmavé sklo, které chrání obsah před světlem.

Upozornění

 • Jedná se o doplněk stravy.
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy a není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby.
 • Doba min. data trvanlivosti je vyznačena na obalu.

Proč liposomální forma

Tradiční vitamin D3 se v těle špatně vstřebává, což znamená, že když se užívá jako doplněk stravy, tělo z něj velkou část nedokáže využít.

Lipozomy v tomto přípravku pomáhají spojit se s membránou střevních buněk, a umožňují tak vitaminu D3 proniknout přímo do buňky. To pomáhá zvýšit biologickou dostupnost vitaminu D3 a zajistit, aby ho vaše tělo dokázalo účinněji vstřebat a využít.

Nedovolte, aby vám špatná míra vstřebávání bránila v užívání výhod vitaminu D3. Vyzkoušejte liposomální vitamin D3 ještě dnes a přesvědčte se o rozdílu na vlastní kůži.

Řešení

Značka PuravitalisTM posílila svůj vitamin D3 nejznámějším systémem podávání perorálních doplňků stravy. Liposomální kapsle mají následující výhody:

 

i.shgcdn 1VYŠŠÍ BIOLOGICKÁ DOSTUPNOST

Mnohé studie prokázaly, že liposomální doplňky stravy se rozpouštějí lépe než tradiční.

 

i.shgcdn 2OCHRANA

Liposomy chrání aktivní molekuly před rozkladem kyselinou v žaludku. Poskytuje tak vašemu tělu nejvyšší množství kvercetinu v jedné kapsli.

 

i.shgcdn 3ZVÝŠENÁ ABSORPCE

Liposomy výrazně zlepšují podávání produktu tím, že se vážou na buňky a uvolňují účinné látky uvnitř.

 

i.shgcdn 4VYŠŠÍ BUNĚČNÁ ABSORPCE

Každá šarže je testována na čistotu a těžké kovy laboratoří třetí strany, aby byla zaručena čistota vyšší než 99 %.

Často kladené otázky

Jak přispívá lipozomální vitamin D3 k dlouhověkosti?

Liposomální vitamin D3 podporuje zdraví kostí, pomáhá při vstřebávání vápníku a posiluje imunitní systém. Tyto zdraví prospěšné účinky přispívají k celkové pohodě, což může vést k delšímu a zdravějšímu životu.

Jak často bych měl užívat vitamin D3?

Doporučená denní dávka lipozomálního vitaminu D3 se liší v závislosti na individuálním zdravotním stavu a potřebách. Obecně se doporučuje jedna dávka denně, ale pro individuální radu se poraďte se svým lékařem.

Má liposomální vitamin D3 nějaké vedlejší účinky?

Liposomální vitamin D3 je obecně bezpečný a nemá téměř žádné vedlejší účinky. Stejně jako u každého doplňku stravy se však doporučuje poradit se s poskytovatelem zdravotní péče, zejména pokud máte nějaké již existující zdravotní potíže.

Proč je vitamin D3 důležitý pro mé zdraví?

Vitamin D3 hraje ve vašem těle zásadní roli. Je nezbytný pro vstřebávání vápníku a fosforu, živin potřebných pro udržení silných a zdravých kostí. Podporuje také funkci imunitního systému a výzkumy naznačují, že může mít vliv na zdraví srdce a duševní pohodu.

Pokud trávím čas na slunci, musím stále užívat doplňky stravy s vitaminem D3?

Sluneční světlo je přirozeným zdrojem vitaminu D3, ale faktory, jako je roční období, zeměpisná šířka, typ pokožky, věk a používání opalovacích krémů, mohou ovlivnit schopnost těla produkovat vitamin D3.

Pro mnoho lidí je navíc obtížné se dostatečně vystavovat slunečnímu záření, zejména v zimě. V těchto případech vám mohou doplňky stravy s vitaminem D3 pomoci zajistit dostatečné množství, které potřebujete.

liposomal vitamin D3

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Purovitalis™
Specifikace: Vegan, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Proč koupit: Pokud chcete zvýšit svou šanci prožít starší věk vitálněji, kvalitněji a potencionálně i v lepším zdraví, potřebujete tento přípravek. Tentokrát se američtí vědci strefili a doporučují lidem něco vskutku přínosného. Liposomální forma je navíc oproti klasické práškové, mnohem lépe biologicky dostupná. Jsme pravděpodobně jediní na trhu, kteří nabízí liposomální formu a NMN z EU zdroje, namísto z Číny.
Vhodné pro: Bez lepku-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Vegan
Výrobce: Borealis Pharma B.V., Boeingavenue 8, 1119 PB Schiphol-Rijk (Amsterdam)
Země původu: Holandsko
Zdravotní tvrzení: Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU: Dle současné legislativy EU nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by ve vás mohli vzbudit dojem zdravotního, nebo léčebného účinku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

full-logo-gold1000

Proč koupit

Purovitalis™ přináší vysoce kvalitní doplňky stravy pro dlouhověkost pro všechny, kteří chtějí žít dlouhý a zdravý život s využitím nejmodernějších technologií.

Výrobky Purovitalis™ jsou vyvinuty evropskými odborníky v oboru stárnutí a vitální dlouhověkosti a používají výhradně suroviny z evropských, ne čínských (jako tomu u je většiny produktů), zdrojů. Tyto inovativní výrobky mohou působit proti účinkům stárnutí, díky čemuž zůstanete vitální i s přibývajícím věkem.

Výrobcova touha pomáhat lidem prožít plnohodnotný, zdravější a delší život je postavena na základech nejmodernějších výzkumů a dat s cílem dosáhnout výsledků a poskytnout našim spotřebitelům skutečnou hodnotu.

Jejich tým vysoce kvalifikovaných vědců pracuje nonstop na vytváření produktů proti stárnutí na nejvyšší úrovni. Přibližuje vás k bohatšímu, mladšímu a delšímu životu, který stojí za to žít. Toto úsilí je také podpořeno probíhající klinickou studií, která zajišťuje jeho účinnost při naplňování vašich potřeb.

NMN purovitalis baner

Kde to všechno začalo

koen foto

Generální ředitel Koen Ridder se začal věnovat dlouhověkosti a vitálnímu stárnutí, když se kolem roku 2018 setkal se zdravotními problémy.

Jako každý, kdo se potýká se zdravotními problémy, byl znepokojen nečekanými změnami a jeho životní styl se výrazně změnil.

Díky tomu se zrodil nápad dvou bratrů na hledání zdravého životního stylu.

Společnost Purovitalis™ si pak stanovila cíl stát se přední výzkumnou komunitou v oblasti dlouhověkosti, která se s nadšením věnuje poskytování kvalitních doplňků stravy a organických extraktů, které jsou nezbytné pro delší a vitálnější život.

 DONOTAGE LOGO

 

 

 

  

Kam značka míří

NMN bannerSnem Purovitalis™ je stát se předním odborníkem na trhu s přípravky pro vitální stárnutí, s podloženým vědeckým výzkumem a účinky, které jsou bezpečné a mají prokazatelné výsledky.

Doufají, že se jim podaří inspirovat co nejvíce lidí, aby se k nim přidali a vytvořili tak komunitu, která sdílí stejnou vizi o zdravém a plnohodnotnějším životním stylu.

 

 

 

 

 

Dvě strany příběhu

V Purovitalis™ vědí, že v současné době "zatím" neexistuje žádná zázračná pilulka, která by prodloužila život.

Ale pochopení toho, že dlouhověkost a stárnutí jdou ruku v ruce s jídlem a životním stylem, bude mít významný dopad, který by, jak doufají, mohl změnit životy milionů lidí.

Dlouhověkost a vitální stárnutí jsou dva aspekty života, které jdou ruku v ruce. Je normální, že lidé stárnou, protože žijí déle. V Purovitalis™ jsou hluboce hrdí na to, že se v posledních několika letech přiblížili k pochopení stárnutí a fungování jeho mechanismů. Dokonce se zdá, že na obzoru je vidět i zvrat stáří.

Na cestě k lepšímu pochopení Purovitalis™ vyvinuli dva produkty, které stojí v čele výzkumné komunity v oblasti dlouhověkosti, NMN a Resveratrol.

Purovitalis™ učinil první kroky, díky nimž nyní stále více lidí věří v možnost vytvoření 'pilulky dlouhověkosti', která by mohla pomoci milionům lidí na cestě ke stáří.

about-us-aims_2400x

 Inovovat, Inovovat, Inovovat...

výzkumníkCílem výrobce je stát se nejinovativnější značkou doplňků pro dlouhověkost na světě. Jejich tým je odhodlán přinášet vám průlomové doplňky stravy, které prospívají lidské pohodě a celkovému životnímu stylu.

Každý den vytváří, zkoumají a shání ty nejlepší ingredience pro uvedení nových produktů na trh, aby vám pomohli žít zdravě, šťastně a déle.

Aby přispěli k probíhajícímu vědeckému výzkumu, spolupracovali s vynikajícími vědci. V roce 2022 plánují zveřejnit vlastní placebem kontrolovanou studii NMN ve dvou skupinách.

full-logo-gold1000

 

Lipozomální technologie

liposomalVe spolupráci s renomovanými evropskými vědci, Purovitalis™ vyvíjí špičkové doplňky stravy proti stárnutí.

Jejich liposomální technologie zvyšuje biologickou dostupnost až 5-10krát a má účinnost 80-90 %. Díky tomu výrazně zvyšuje účinnost při mnohem menší dávce.

Zatímco běžný NMN může mít velký vliv na hladinu NAD+, lipozomální NMN může působit rychleji, účinněji a s prodlouženým uvolňováním pro dlouhodobější účinek.

Více informací o této technologii.