Tekutý vitamín D3 plus K2

990 Kč 19,80 Kč / 1 ml
Skladem (>3 ks)

Vysoce kvalitní komplex vitamínu D a K v MCT oleji. Kombinace s olejem zvyšuje biologickou dostupnost a vitamíny jsou tělem dobře absorbovány.

Detailní informace

To nejlepší z přírody

Prodáváme výhradně prémiové výrobky, převážně v bio kvalitě

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme ihned po zaplacení objednávky, vše v recyklovaných materiálech

Za kvalitu ručíme

Produkty pečlivě vybíráme, testujeme a používáme

Doprava zdarma

Při nákupu nad 3500 Kč za dopravu u vybraných dopravců neplatíte

Detailní popis produktu

Přírodní vitamínový komplex v kapkách od značky Woldoshop obsahuje vitamíny D3 a K2, rozpuštěné v MCT oleji z kokosu. Kombinace těchto dvou mikroživin zajišťuje vysokou biologickou vstřebatelnost a působí vzájemně synergicky. Vitamín K2 je ve formě MK-7 (all-trans menachinon-7) má molekulovou strukturu, která se rychleji vstřebává, a díky tomu jej může naše tělo prakticky okamžitě využít. Vitamín D3 je ve formě cholecalciferolu. Obě tyto mikroživiny jsou rozpustné v tucích a ke svému transportu potřebují tuk nebo olej. Díky obsaženému MCT oleji jako nosné látce je naše tělo dokáže velice rychle vstřebat a dopravit tam, kde je potřeba

Tento doplněk stravy je vyroben pouze z přírodních surovin. Nenajdete v něm samozřejmě ani žádná umělá barviva, aromata, příchutě, želatinovou laktózu ani lepek. Je balený ve vysoce kvalitní ochranné lahvi tak, aby byla zajištěna jeho optimální trvanlivost. Díky přiložené pipetě si velice jednoduše, přesně a kontrolovaně upravíte dávku přímo na míru své osobní potřebě. Na rozdíl od většiny suplementů s vitamínem D má tento neutrální chuť, takže vám jeho užívání nebude nepříjemné. Je vysoce koncentrovaný, takže vám jako denní dávka postačí pouze jedna kapka a celý přípravek vám vydrží až na 1800 dní. Vyroben za přísných farmaceutických podmínek v Německu.

Referenční hodnoty

Vitamín D: 25 μg 500% denní referenční hodnoty příjmu - ( 25 μg vitamínu D je 1000 I.E)
Vitamín K: 20 μg 26,7% denní referenční hodnoty příjmu

Proč suplementovat vitamín D?

Vitamín D3 je jediný vitamín, které si naše tělo dokáže samo vyrobit. Přirozeně ho generuje díky slunečnímu záření v pokožce nebo jej získává z mořských ryb. V našich podnebních podmínkách je však zhruba od září do dubna prakticky nemožné získat dostatek vitamínu D ze slunce a kvalitních čerstvých mořských ryb také většina z nás nemá dostatek. Proto by v tomto období měli vitamín D suplementovat všichni, ne jen vegani a vegetariáni, kteří ryby nejedí. Někteří lidé mají vysoký nedostatek vitaminu D po celý rok, a tudíž musí suplementovat stále.

Vitamín D3 přispívá k:

  • normální hladině vápníku v krvi.
  • normálnímu fungování imunitního systému.
  • udržení normálního stavu kostí zubů a činnosti svalů.

Vitamín K2 přispívá k:

  • normální srážlivosti krve.
  • aktivaci osteokalcinu.
  • rozpouštění a vyplavování vápníku z měkkých tkání (například z cév, usazování vápníku v cévách zvyšuje riziko vzniku infarktu).
  • normálnímu stavu kostí a zubů. Podporuje totiž naopak ukládání vápníku tam, kde ho chceme - v pevných tkáních.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a antioxidanty
Minimální trvanlivost do: 09/2023
Obal: Tmavě hnědé lékárnické sklo
Objem: 50 ml
Nevyplňujte toto pole:
PS Avatar autora Expirace d3 a k2 woldo health 6.1.2022 17:16
Dobry den, prosim o upresneni doporucene denni davky u tohoto pripravku. Pokud je uvedeno, ze staci jedna kapka denne a baleni mi tak vystaci na 1800dni, s uvedenou dobou expirace v roce 2022 mi tak vychazi, ze baleni nestihnu dovybrat… Dekuji za upresneni S pozdravem Petra Soukupová
Odpovědět
P Avatar autora Expirace d3 a k2 woldo health 6.1.2022 17:34
Dobrý den, jedna kapka se určitě nebere. To je pouze velmi slabé doporučení EU, které by neměl absolutně nikdo dodržovat. Jedna kapka od tohoto přípravku určitě nepokryje vaši potřebu vitamínu D - klidně si můžete zavolat přímo na WoldoHealth a zjistit si ty informace přímo u výrobce. Vám by mělo toto balení vystačit maximálně do jara, abyste z něj získala maximum. Pokud si ho budete takto šetřit, bude vám ten přínos vitamínu D zcela k ničemu se obáváme... ): Navíc se nejedná o datum spotřeby, ale pouze min. doporučené datum trvanlivosti, tzn., že úderem půlnoci ten produkt do koše neletí, protože je tam magické datum trvanlivosti... Tyhle datumy jsou velmi zavádějící a mělo by se na ně dívat se střízlívým nadhledem. Doporučuji si přečíst článek na webu SZPI: https://www.szpi.gov.cz/clanek/datum-minimalni-trvanlivosti-a-datum-pouzitelnosti.aspx Každopádně, pokud máte pochybnosti, kontaktujte, prosím přímo výrobce, který vám vše po telefonu vysvětlí. Máme tu nejčerstvější dodávku zboží z prosince 21, kdy je datum min. trvanlivosti do roku 09-23. S pozdravem, Jana

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Woldohealth je českou dceřinou společností německé firmy GmbH, kterou založil Martin Walter v Hamburku. Společnost nabízí široké portfolio produktů - čisticí prostředky, drogerii, vysoce kvalitní doplňky stravy a kosmetiku, ale i pánské a dámské oblečení. Jejich produkty jsou opravdu zárukou vyhlášené německé kvality - podléhají neustálým kontrolám a přísnému testování.

WOLDOHEALTH baner