Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Směs královských hub - MyComplex zdraví srdce, imunitu a duševní rovnováhu - 60 ks

Akce Organic
829 Kč –12 %
Směs královských hub reishi,  cordyceps a maitake v kapslích - MyComplex
829 Kč –12 % 729 Kč / ks 12 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Směs vitálních hub pro podporu vašeho moderního životního stylu. Z jedné dávky získáte cca 1000 mg směsi tzv. královských hub - reishi spór, cordyceps a maitake biomasy. Vše v certifikované bio kvalitě a v lékárnickém tmavě hnědém skle, namísto v plastu.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Tato směs obsahuje tzv. "královské houby", reishi, cordyceps a maitake, které společně pracují na tom, abyste lépe zvládali často hektický moderní životní styl. Tento produkt přirozeně neobsahuje lepek, mléko ani sóju a je vhodný pro vegetariány i vegany.

Hlavní benefity MyComplex

  • jedna terapeutická dávka (2 kapsle) obsahuje 1000 mg aktivní směsi královských hub reishi (333,33 mg), cordyceps (333,33 mg) a maitake (333,33 mg).
  • koncentrovaná synergie podhoubí, plodnic a spór.
  • profesionální formulace odborným týmem.
  • plnospektrální extrakt bohatý na jedinečné aktivní sloučeniny.
  • neobsahuje mléčné složky, sóju ani lepek a je vhodná i pro vegany.
  • vyrobeno ve Velké Británii pod dohledem Grahama Botfielda a Martina Powella.
  • 100% houbový prášek - bez plnidel, pojiv nebo přísad.
  • Využívají se hojně mezi naturopaty pro své vynikající účinky.

Screenshot 2023-07-22 at 14-44-41 Mycomplex capsules — Reishi Cordyceps & Maitake Mushrooms4Life

Reishi

Mushrooms4Life dodává opravdu nejvyšší bio kvalitu reishi spór z oblasti Lonquan, tradičního domova čínské reishi. Ty jsou pak drcené při nízké teplotě tak, aby byla zachována nejvyšší koncentrace triterpenů (ve spórách houby je jejich obsah min. 6 %, přímo v samotné houbě reishi pak pouze 3 %).

 

Spóry Reishi se získávají z certifikovaných bio reishi hub, které se v Číně pěstují na speciálních kmenech/polenech z tvrdého dřeva, tzv. Duanwood, ponořených do země a chráněných tunelovým zastřešením, aby byly spóry chráněné před vnějšími vlivy. Spóry jsou drceny pomocí tlakových a zvukových vibrací, které rozbijí tvrdé buněčné stěny tak, aby naše tělo bylo schopné využít živiny, které se nacházejí uvnitř. 

 

Spóry reishi lze považovat za takový pyl, který houba používá k reprodukci, takže se vlastně jedná o takzvaný jing nebo-li esenci života houby. Tyto rozmnožovací částice jsou charakteristické obsahem s vysokou koncentrací triterpenů a polysacharidů, které mají silně pozitivní význam na naše tělo. Prášek z reishi spór také obsahuje adenosin, třináct aminokyselin, germánium, selen, lipopolysacharidy, kyselinu askorbovou, alkaloidy a stopové prvky. Spóry reishi se řadí mezi nejúčinnější "Superfoods" či "Tonic Herbs" na podporu správné činnosti imunitního systému.

 

reishi

Cordyceps

V tomto suplementu najdete speciální, vybraný kmen cordycepsu, Ophiocordyceps Sinensis, v kombinaci s extraktem Cordycepsu Militaris (bohatým na důležitou kyselinu cordycepsovou), který je pěstován v přírodě identických podmínkách, jež zajišťují vysoké hladiny kyseliny cordycepsové a příbuzných nukleosidových derivátů.

 

Houba, kterou Mushrooms4Life pro tento produkt používá, je odvozena od autentické divoké houby Ophiocordyceps sinensis, sesbírané v Tibetu, a nadále křížené s jinými kmeny Cordycepsu tak, aby výrobce získal tu nejkvalitnější formu této vzácné houby - biologicky dostupnou s výjimečně vysokým obsahem kyseliny cordycepsové a ostatních příbuzných nukleosidových derivátů.

 

Tato houba je pěstována v USA na sterilním bio substrátu obiloviny sorghum (čirok) v zařízení kontrolovaném FDA. Houbová biomasa obsahuje celé spektrum aktivních metabolitů z mycelia a mladé plodnice hub, včetně beta-glukanů, jiných intracelulárních a extracelulárních polysacharidů, nukleosidových derivátů (kyselina cordycepsová apod.), fytosterolů (včetně ergosterolu - provitaminu D2), proteoglykany a enzymy.

Hladiny nukleosidových derivátů jsou dále zvýšeny přidáním vysoce koncentrovaným horko-vodním extraktem Cordyceps militaris.

 

Ve svém přirozeném prostředí houba Cordyceps parazituje na larvách hmyzu. Protože se nachází v extrémních podmínkách jako jsou náhorní roviny Himalájí, je nesmírně obtížné a nákladné ji získat. Přehnaný sběr v minulých letech navíc způsobil takměř celkové vymizení této vzácné vitální houby.

 

Vědci proto zkoumali jak tuto houbu reprodukovat udržitelným způsobem. Přišli na to, že pěstování cordycepsu na sterilizovaných bio obilných substrátech, jako je čirok (sorghum), v přírodě-identických podmínkách zachovává celou škál aktivních živin a produkuje udržitelné výnosy - poptávka po kvalitním cordycepsu je obrovská.

 

cordyceps 2

Maitake

Maitake, jinak známá jako Grifola Frondosa, česky trsnatec lupenitý, je dřevokazná chorošovitá houba. Je to jedinečná houba, kterou lze rozeznat podle neobvyklého tvaru, který jí dodává vzhled květiny. V Japonsku byla houba Maitake nesmírně ceněná díky své skvělé chuti, a ti, kteří ji hledali, vždy tančili radostí, když ji našli. Proto se jí dodnes přezdívá „tančící houba“.

 

Houba Maitake má velmi bohatou, slanou příchuť, která dodává jídlu extra chuť. Maitake se v čínské medicíně používá po staletí. Obsahuje vitamin B1, jinak známý jako thiamin, který pomáhá udržovat normální stav nervového systému. Dále obsahuje vitamín B2, riboflavin, který pomáhá udržovat správnou funkci očí, pokožky a nervového systému. Dále také vitamín D, který podporuje normální stav kostí a zubů.

 

Mushrooms4Life využívá jemně mletou biomasu složenou ze zárodků plodnic (primordia) a podhoubí (mycelia) houby, rostoucí na bio hnědé rýži v přírodních identických podmínkách, což poskytuje vyšší výtěžek širokého spektra klíčových aktivních živin.

 

maitake 2

Kdy užívat vitální houby čaga, cordyceps, maitake, reishi a jiné.

Přečtěte si více k tématu

Úvod do biohackingu

Vegetariánská a veganská strava

Pozor na to jaké medicinální houby jíte a proč

Nakopněte imunitu pomocí divoce rostoucích bylin a hub

Co jíst v zimě, abychom zůstali zdraví?

Detoxikace organismu aneb odlehčete svému tělu po zimních měsících

Jak mít zdravá střeva a tak celý organismus?

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitální houby
Certifikace: Soil Association Organic
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bio certifikace, Cruelty Free, Doplněk stravy, Kapsle, Vitální houby, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez aditiv a pojiv, Bez pesticidů
Výrobce: Living Planet Distribution Unit 1 Riverside Bellbrook Business Park Uckfield, TN22 1QQ
Země původu: Velká Británie
Vhodné pro: Soy Free-GMO Free-Vegan-Certifikace Bio

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Mushrooms4life byla založena světově uznávaným výzkumníkem a autorem Martinem Powellem v rámci jeho poslání rozšířit dostupnost kvalitních bio přípravků za dostupné ceny. V Mushrooms4Life přistupují ke každé vitální houbě individuálně, a jsou si toho, že má každá svůj jedinečný charakter, vlastnosti a nutriční profil. Velice dbají na používání pouze těch nejkvalitnějších surovin, které pečlivě vybírají tak, aby podporovaly plnou aktivitu každé houby.

Do svých výrobků nikdy nepřidávají žádná pojiva, aditiva, umělé přísady nebo chemikálie a veškeré houby získávají přímo od prověřených odborných pěstitelů, takže si můžete být jisti, že dostanete tu nejvyšší kvalitu doplňku s nejpřínosnějšími vlastnostmi.