Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Podpora cirkadiálního rytmu po celý den výroba ukončena, velmi výhodná cena oproti jednotlivým balením - 240 kapslí

Výprodej
Značka: NOORDCODE
3 156 Kč –23 %
NoordCode | Circadian Boost Bundle - pravebio.cz
3 156 Kč –23 % 2 399 Kč / ks 10 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

NoordCode Circadian Boost Bundle je jedinečný, inovativní koncept, který vás podpoří v každé fázi dne. Obsahuje čtyři doplňky stravy, které se užívají v průběhu dne. Každý doplněk z této sady obsahuje 60 kapslí.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

NoordCode Circadian Boost Bundle

Cirkadiánní rytmus a fáze dne
To, co se děje ve vašem těle, se během dne mění. Vaše energie, fyzická a duševní výkonnost se řídí přirozeným denním a nočním rytmem. Tyto rytmy nazýváme cirkadiánní rytmy.

Neexistuje jediný doplněk stravy, který by vás podporoval po celý den. Podpůrný prostředek, který je vhodný ráno, bude večer působit proti vám a naopak. Nejlepší je užívat doplněk pro určitou část dne. Pokud si doplňky budete vybírat jednotlivě, skončíte s řadou samostatných přípravků, které se pravděpodobně vzájemně nedoplňují.

Circadian Boost od NoordCode je navržen tak, aby vám poskytl vhodnou podporu po celý den. Skládá se ze čtyř doplňků, z nichž každý je určen pro jednu část dne. Circadian Boost tak poskytuje správnou podporu ve správný čas.

Vyvinuto odbornými formulátory
Přípravek Circadian Boost byl vyvinut nizozemskými odbornými formulátory. Na základě biochemie a vědeckých studií byl pro každý doplněk vybrán omezený počet složek.

Účelem formule je podpora fyzické a duševní výkonnosti. Velká skupina osobních trenérů formuli testovala a měla na ní velmi pozitivní ohlasy.

Jedinečný, inovativní koncept
Žádná podobná značka nemá čtyřdílnou formuli. Tyto čtyři doplňky jsou úzce propojeny a společně poskytují celodenní podporu. Každý z nich odpovídá vašemu přirozenému dennímu a nočnímu rytmu a fázi, ve které se vaše tělo právě nachází.

Doplňky Circadian Boost se vzájemně doplňují. Celkové dávky se přesně vejdou do bezpečných mezí.

Složky balíčku Circadian Boost

NoordCode Strong Morning

  • Začněte svůj den s energií a bdělostí.
  • S vitamíny B3, B5, C a kofeinem.

NoordCode Power Day

  • Udržujte si odpoledne stabilní duševní i fyzickou energii.
  • Se zinkem, chromem, rodiolou a ženšenem Panax.

NoordCode Evening Star

  • Podpořte svou energii od večeře až do dalšího dne.
  • Mimo jiné s vitaminem B12 a koenzymem Q10 (CoQ10).

NoordCode Optimal Sleep

  • Uvolněte se před spaním a usněte rychleji.
  • Obsahuje vitaminy B1, B6, melatonin a GABA.

Zvýhodněná cena s krabičkou na tablety zdarma.
S kompletním balíčkem se podpoříte po celý den. Je to levnější než kupovat všechny doplňky zvlášť.

Podpořte se po celý den s přípravkem Circadian Boost

Doplňky stravy Circadian Boost od značky NoordCode vás podporují po celý den. Každý ze čtyř doplňků byl sestaven pro určitou část dne. Společně poskytují tu nejúčinnější podporu, která vám umožní podávat vysoké výkony po celý den.

Ráno: Strong Morning
Odpoledne: Power Day
Večer: Evening Star
Noc: Optimal Sleep

 NoordCode Circadian Boost Bundle text

Součástí je také praktická krabička na tablety, díky které budete mít vše potřebné pohromadě.

Doplňky stravy NoordCode: vyrobeny odborníky

NoordCode nabízí vysoce kvalitní funkční potraviny a doplňky stravy.  Jsou pečlivě sestavovány zkušenými formulátory doplňků stravy a obsahují ty nejaktivnější a nejúčinnější složky v přehledných recepturách. Víte přesně, co dostáváte, a můžete věřit, že to funguje.

Přečtěte si více k tématu

Objevte low carb aneb více energie, méně cukru

Vylepšete své cvičení správnými a účinnými doplňky

Vegetariánská a veganská strava

Co je to keto dieta?

Spát správně – klíč ke zdravému životu

Doplňkové parametry

Kategorie: Noordcode
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Výrobce: NoordCode - Loopkantstraat 25, 5404 AC Uden
Země původu: Nizozemsko
Proč koupit: Společnost NoordCode nabízí v Evropě nejčistší a nejkvalitnější funkční potraviny a doplňky stravy. Za firmou stojí tým špičkových odborníků, kteří navrhují a vyvíjejí výrobky i pro vlastní potřebu. Nechtějí se spokojit s průměrem. Na evropský trh přináší jen ty nejkvalitnější výživové produkty za pomoci lokálních zdrojů spolu s rozumnými cenami.

Optimize Your Day With Circadian Boost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lepší ingredience, lepší život

Produkty NoordCode jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin bez plnidel, bez růstových hormonů, antibiotik, toxinů, plísní a oxidace. Kdykoli je to možné, používají kravské mléko krav, které byly krmené trávou. Jejich produkty jsou plné ekologických, vysokohorských, syrových a čistých surovin. Vaše tělo si je zamiluje a vy si budete moci vychutnat jejich chuť!

NoordCode značka2

O firmě NoordCode

Společnost NoordCode nabízí spotřebitelům v Evropě nejčistší a nejkvalitnější funkční potraviny a doplňky stravy. Jejich tým tvoří špičkoví odborníci, kteří navrhují a vyvíjejí výrobky i pro vlastní potřebu. Nespokojí se s průměrem, ale chtějí na evropský trh přinášet kvalitnější výživové produkty pomocí místních zdrojů a rozumných cen.

Inspirace pro název "NoordCode" vychází ze severoevropských standardů vysoké kvality. Jejich vikingská mentalita pomáhá udělat něco víc, aby bylo vždy dosaženo těch nejlepších výsledků, ať už jde o kvalitu výrobků nebo služby zákazníkům. Vždy se snaží o optimální výkon, a to nejen slovy. Ve skutečnosti to dokazují mnoha způsoby. Všechny výrobky od NoordCode jsou laboratorně testovány na čistotu a neobsahují toxiny a plísně.

NoordCode značka

Příběh značky

Nápad založit NoordCode se zrodil, když si uvědomili, jak obtížné je najít kvalitní výživové produkty, které jsou chutné, vyrobené v Evropě a zároveň za rozumnou cenu. Většina funkčních potravin prodávaných v EU se dováží z celého světa. To nedává smysl, protože v Evropě máme velmi kvalitní suroviny a dovozem se zvyšují náklady a ceny kvůli logistice a clům.

Hlavním cílem bylo vytvořit evropskou řadu funkčních potravin, která splňuje nejvyšší standardy. Důležité bylo znát zdroje surovin a prokázat kvalitu laboratorními testy a certifikacemi. Odborné znalosti v oblasti potravinářských výrobků a doplňků stravy se postupně tvořily během let učení a testování.

Hlavním zakladatelem je Eduard de Wilde, který je také zakladatelem webu LiveHelfi.com a sám je biohackerem. Naučil se, že správnou volbou životního stylu můžete zlepšit svou fyzickou i duševní výkonnost. Jídlo a doplňky stravy jsou jeho nezbytnou součástí.

NoordCode značka3

Hlavní hodnoty

Účelné jídlo a skvělá chuť
Věříme, že jídlo by mělo být zdravé a chutné.

Evropská kvalita
Zdravé potraviny a doplňky stravy NoordCode jsou vyráběny v Evropě. Jednou z hlavních zásad je získávat suroviny v co největší míře v EU.

Nejčistší suroviny
Kvalita surovin je na prvním místě. Jejich výrobky jsou vyvinuty tak, aby podporovaly čistou, plnohodnotnou stravu, jejímž cílem je omezit záněty.

Otevřenost a upřímnost
Transparentnost je pro ně jednou z hlavních zásad. Chtějí vás ujistit, že přesně víte, co vkládáte do úst.

Dokonalost a vysoký výkon
Životní filozofie firmy spočívá v tom, aby se stali nejlepší verzí sebe sama. Nechtějí dělat kompromisy a spokojit se s průměrnou kvalitou.

NoordCode je jejich životním posláním a dělají vše pro to, aby pomohli ostatním vysoce výkonným lidem najít ty nejlepší funkční potraviny a doplňky stravy v Evropě.

NoordCode značka4