Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Oreganové kapsle P73 - Super Strength větší síla pro pokročilé uživatele - 60 ks, 120 ks

1 139 Kč / ks 1 399 Kč / ks od 1 139 Kč / ks 19 Kč / 1 ks 12 Kč / 1 ks
Vyprodáno Skladem (>3 ks) Zvolte variantu
Obsah
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
- 28.6.2024 Zvolte variantu

Oreganový olej je považován za nejsilnější přírodní antibiotikum a antiseptikum na světě - je to účinný zabiják parazitů, virů, bakterií, kvasinek a plísní. Kapsle hl. doporučujeme, pokud potřebujete vyčistit střeva anebo pokud nezvládáte chuť oleje v kapkách.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Proč koupit Oreganol P73

North American Herb & Spice (NAHS) byla první americkou společností, která jedlý oreganový olej uvedla na tamní trh již v 90.letech 20. století. Zakladatelé bylinu divoké oregano v té době podrobně studovali a následně osobně testovali mnoho let a dnes jsou považováni za experty.

 

NAHS Oreganol P73 byl zkoumán na prestižní univerzitě Georgetown ve Washingtonu pro jeho účinnost proti kvasinkám (candida albicans), a byl shledán jako účinný a bezpečný ke konzumaci.

 

Oregano se ručně sbírá v nedotčených a neznečištěných odlehlých horách Turecka. Oreganol P73, originální, skutečně divoký, organický oreganový olej, který se vyrábí staromódní parní destilací, nelze ničím nahradit. Je certifikován jako bio třetí stranou, agenturou MOSA.

 

MOSA_CertOrg_LogoSpolečnost MOSA Certified Organic je druhým největším certifikátorem ekologických produktů ve Spojených státech a největším certifikátorem v oblasti chovu hospodářských zvířat a mléka. V současné době certifikují téměř 2 000 klientů ve 20 státech, včetně téměř 300 ekologických zpracovatelů, distributorů, maloobchodníků a restaurací.
Společnost MOSA zahájila činnost v roce 1999, ještě předtím, než byly vypracovány národní ekologické standardy, a MOSA, stejně jako certifikační orgány v celé zemi, používala k určení ekologické kvalifikace vlastní soubor standardů. Národní ekologické standardy byly zavedeny v roce 2002 a MOSA byla mezi prvními akreditovanými agenturami USDA.

 

NASH Oreganol P73 v kapslích je v želatinovém obalu z rostlinné tapioky. Jedná se o skutečně jedinečnou gelovou kapsli, která je ideální pro ty, kteří olej užívají vnitřně, a je k dispozici v 60 nebo 120 kapslích.

 

Výhody ve zkratce

 • První značka na světě, která vyvinula olejový CO2 extrakt z divokého oregana.
 • V Oreganolu P73 je divoké oregano s garantovaným minimálním obsahem polyfenolů 65%.
 • Jedná se o ručně sbírané divoké oregano, rostoucí v odlehlých horských oblastech Turecka.
 • Oreganol P73 je 100% BIO, a na trhu přírodních doplňků stravy je již od 90.let minulého století.
 • Oreganol P73 vyvinula Judy Kay Gray, M.S., expertka na výživu a zakladatelka North American Herb & Spice (NAHS).
 • Ve spolupráci s Dr Cassem Ingramem, nutričním lékařem a známým autorem více jak deseti knih na téma přírodní léčba.

Co je to oreganový olej s označením P73 Super Strength

 • Oreganový olej je považován za nejsilnější přírodní antibiotikum a antiseptikum na světě - je to účinný zabiják parazitů, virů, bakterií, kvasinek a plísní. 
 • P73 značí vysoké procento obsahu polyfenolů v této konkrétní značce oreganového oleje, minimum je 73%.
 • Jedná se o baktericidní fenoly jako je karvakrol (látky zabíjející škodlivé bakterie).
 • Nízký obsah thymolu v P73 oleji je známkou kvality a vyšší bezpečnosti.
 • Běžná síla výrobku Oreganol P73 Original Strength je 50 mg na jednu dávku celkové hmotnosti.
 • Super Strength je stejná síla oleje, ale rozdíl mezi Super Strength a Original Strength je v tom, že poměr olivového oleje a oreganového oleje je v Super Strength výrazně odlišný - je v něm mnohem méně olivového oleje, který bázi ředí pro příjemnější konzumaci. Proto Original Strength doporučujeme pro začátečníky, kteří s oreganolem teprve začínají. 

 

Dle Dr. Ingrama je nemožné, aby jakýkoliv výrobce tvrdil, že jeho značka oreganového oleje obsahuje přes 80% karvakrolu, aniž by do výtažku nepřidal syntetický karvakrol nebo jinou příměs, protože z divoce rostoucí byliny je velmi těžké toto procento získat.

 

NAHS se to nyní po letech testování podařilo a k prodeji nyní máme kapky OregaUltra, super-mocný extrakt z divokého oregana, které roste v těch nejodlehlejších a nejvyšších oblastech tureckých hor, ve výšce více než 3000 m.

 

Aby byl oreganový olej bezpečný ke konzumaci, musí pocházet z výtažků bylin, které rostou pouze v divokých a vysoce položených horských oblastech Středozemí, v zemích jako jsou Turecko, Libanon, nebo v menším množství Řecko. Je to tak jediná jistota, že nebude obsahovat pesticidy a moderní chemické látky. Protože neředěný oreganový olej je velmi silný, měl by být emulgován v nosném oleji jako je například extra panenský olivový, který používá NAHS.

 

Oreganol P73 se vyrábí tradičním lisováním za studena a destilací vodní parou za použití minerální horské vody.

 

Kromě éterického oleje z hřebíčku, má oreganový olej nejvyšší známou hodnotu ORAC (300 000 na 100g) na světě. Věděli jste, že oregano vykazuje 50 krát vyšší aktivitu antioxidantů než jablka a 30 krát vyšší než brambory?

 

Oreganový olej je známý jako nejsilnější éterický olej na světě! Kapsle jsou vhodné pro cestování a pro ty, kteří shledávají kapky příliš silnými.

 

Hlavní složky

Oreganový olej P73 obsahuje 3 hlavní skupiny látek:

1. Fenoly

Natural carvacrol fenol - P73 má více než 65% carvacrolu - vysoký obsah tohoto fenolu poukazuje na kvalitní oreganový olej.

Thymol fenol - obsah tohoto fenolu je v P73 nižší než 5%. Oreganové oleje slabé kvality obvykle obsahují vyšší procento této složky, která může být ve větší koncentraci problematická.

Cuminaldehyde fenol - hlavní složka v kmínovém oleji, Cuminum cyminum. Jedná se o přírodní aldehyd.

Terpeny jsou podstatnou součástí silic (éterických olejů). Jsou to těkavé vonné látky obsažené v listech, plodech, květech, oddencích i kořenech rostlin.

Pinen a terpinen

2. Alkoholy

Linalool a bonreol - dva alkoholy s dlouhým řetězcem nalezené v oreganovém oleji.

3. Estery

Estery jsou součástí plodů rostlin a dodávají jim jejich specifické aroma.

Linalylacetát a geranylacetát

Návod k použití

 • Požijte 1- 2 kapsle s jídlem až 3x denně.
 • Jakmile se kapsle rozpustí v žaludku, olej může způsobit, že ucítíte pocit pálivého tepla, ale to jen u velmi citlivých jedinců.  Tento pocit je krátkodobý a po čase přejde.
 • Pokud vám nevadí chuť oreganového oleje a potřebujete rychlou vstřebatelnost do krve, můžete užívat tekutou formu Oreganolu P73.

Složení

 • 1 kapsle obsahuje vlastní patentovanou směs - 140 mg celkové váhy
 • Nosný olej - certifikovaný BIO Extra Panenský Olej - 112 mg
 • Divoký oreganový olej P73 - 28 mg
 • Tapioková veganská kapsle

Zázrak jménem Oreganoúčinky etraktu z divokého oregana

Divoká rostlina oregano pocházející ze Středozemních hor se hojně využívala už ve starém Řecku - její řecký název, oros ganos, doslova znamená “horské potěšení”. Tato rostlina je svou kvalitou a efektivností zcela nadřazená obyčejnému pěstovanému oreganu z Mexika či jiných zemí.

 

Oregano rostlina je naprosto výjimečná svým složením. NAHS zaměstnává sběrače z místních vesnic, kteří byliny sbírají ručně v oblastech, které leží v nadmořské výšce téměř 4 km, a kde rostou volně na kamenité půdě bohaté na minerály.

 

NAHS podporuje omezený sběr z důvodu zachování a ochránění těchto vzácných bylin. Právě tato půda dělá z místního oregana vyjímečný antioxidant.

 

Další zdroje:  Medical News Today Web (ANJ)

                        Dr Cass Ingram YouTube Kanál (ANJ)

                        Dr Josh Axe YouTube Kanál (ANJ)

                      

NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 01.07.2013 nebude možné poskytovat tyto informace přímo u produktů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné doplňky stravy
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Bez palmového tuku, Bio certifikace, Cruelty Free, Bez palmového oleje, Doplněk stravy, Kapsle, Bez sóji, Bez gmo, Bez pesticidů
Země původu: Ilinois, USA
Výrobce: North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Vhodné pro: Keto/ Paleo/ Raw/ GMO FREE

Jak rozpoznat různé značky oreganového oleje

Jak se Oreganol P73 liší od konkurence (ANJ)

Lékařův průvodce oreganem - jeho použití

Proč Oreganol P73

Rozdíl mezi druhy oregana - olej, šťáva, bylina

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 3.5.2024
Velmi spokojená
5
P Avatar autora | 23.12.2023
Naprosto nejlepší oregano na trhu. Vyzkoušela jsem všechny podoby a varianty, od této značky Superstrength a Hempanol mi vyhovují nejvíce. Mám i jiné produkty od Herb&Spice a nedám na ně dopustit, pravidelně máme v lékárničce sprej do krku a multifuknční krém, jsou to zázraky. Olej je ale top, nejen, že pomáhá při virózách, ale výrazně pomáhá i při bolestech žaludku a střev, a při pravidelném užívání dokázal záněty zredukovat. A dokonce ho dávám při potížích i naší fence, která si jeho chuť oblíbila.
P Avatar autora pravebio.cz (Administrátor) 23.12.2023
WOW, to nám dělá radost číst takovéto zprávy! Mocx děkujeme, že to s námi sdílíte, určitě to pomůže v rozhodování mnoha lidem. NAHS je nejlepší značka na trhu, co se týče ajúrvédské přírodní medicíny. Použité suroviny nejsou nijak šizeny a proto je jejich účinek viditelný. A hlavně jsou z divokých zdrojů, tak jak je vytvořila matka příroda.
5
V Avatar autora | 31.10.2022
Na oreganol nedám dopustit, beru pravidelně 1-3x týdně jako prevence onemocnění a když už nemoc přišla, navýšila jsem až na 8 tablet za den a do tří dnů byla nemoc pryč. Investice se rozhodně vyplatí a doporučuji na každém rohu. Kéž by se to dostalo do lékáren, ale to by jim zase ubylo nemocných, což asi není žádoucí :(

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.