Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Biome Breakthrough - Čokoláda propustné střevo, zažívání a vstřebávání živin - 150 g

1 695 Kč / ks 11 300 Kč / 1 kg
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Biome Breakthrough je doplněk stravy, který obsahuje kolagen, kostní vývar, IgY Max® a bakterie, které jsou prospěšné pro zdraví střev. Určen je zejména pro podpoření imunity, snížení zánětů, snížení propustnosti střevní stěny a zlepšení trávení spolu se vstřebáváním živin.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Co je to doplněk stravy Biome Breakthrough?

BiOptimizers Biome Breakthrough Carnivore Chocolate je doplněk stravy, který podporuje zdraví střev a imunitního systému. Obsahuje směs vysoce kvalitních bílkovin z hovězího masa, probiotik a prebiotik, které společně tvoří synergický efekt pro optimální funkci střevní mikroflóry.

Součástí Bioptimizers Biome Breakthrough jsou také kakaový prášek a přírodní sladidla, jež zaručují lahodnou čokoládovou chuť a vůni. Tento doplněk stravy je vhodný pro lidi, kteří dodržují masitou nebo nízkosacharidovou dietu, nebo pro ty, kteří chtějí zlepšit své trávení a celkovou vitalitu.

BiOptimizers Biome Breakthrough hlavní výhody

 1. Podporuje celkové zdraví trávicího traktu.
 2. Snižuje střevní propustnost a pomáhá při nadýmání a plynatosti.
 3. Podporuje zdravou imunitní reakci.
 4. Napomáhá snížení střevních zánětů.
 5. Zvyšuje vstřebávání živin a hladinu energie.
 6. Má výbornou čokoládovou chuť.

Bioptimizers Biome Breakthrough Carnivore Chocolate

3 účinná prebiotika pro urychlení regenerace střev

 • Inulin je v podstatě potravou pro probiotické bifidobakterie a stimuluje jejich růst a aktivitu. Produkuje kyselinu octovou a mléčnou, které snižují pH tlustého střeva a zabraňují růstu špatných bakterií ve střevě.
 • D-Ribóza, jakožto prebiotický cukr, se podílí na výrobě energie v těle. Vědci se domnívají, že je strukturní součástí DNA a RNA. Může zvýšit vaši schopnost cvičit a spalovat tuky.
 • VitaFiber™ IMO je přírodním sladidlem s lahodnou chutí, nižším obsahem kalorií. Díky své lahodné a přirozeně sladké chuti umožňuje udržet Biome Breakthrough s nízkým obsahem sacharidů (minimum stévie nebo jiných sladidel).

Dávkování

 • Přidejte jednu odměrku (5 g) přípravku Biome Breakthrough do sklenice teplé (ne horké) vody, pořádně zamíchejte, a vypijte.
 • Užívejte jednou denně nalačno, nejlépe ihned ráno.

Skladujte na chladném a suchém místě.

Před zahájením jakéhokoli nového doplňku stravy, diety nebo tréninkového programu, nebo v případě léčby zdravotního stavu, se poraďte s odborníkem.

 Složení

Lactobacillus Rhamnosus
Probiotický kmen původem z lidských střev, který může pomoci při zotavení z gastrointestinálních problémů a vytvořit celkovou střevní rovnováhu.

 

Lactobacillus Gasseri
Probiotikum, jehož popularita v poslední době prudce vzrostla díky zprávám o hubnutí a snížení hladiny cukru v krvi.

 

Lactobacillus Helveticus
Tento kmen je stále více uznáván jako základní, zdraví prospěšné probiotikum, které může pomoci nastolit příznivou střevní rovnováhu.

 

Další ingredience: organický inulin, IOS (Vitafiber), D-ribóza, extrakt z listů stévie, čokoládové aroma

Co způsobuje propustné střevo?

Mnoho věcí v moderní stravě a životním stylu může otevřít střevní bariéru, např.:

 • Nezdravá strava a zpracované [24] potraviny s vysokým obsahem trans- a nasycených tuků [25], cukru a texturizačních látek
 • Lepek [26]
 • Nedostatek živin [23], zejména vitaminů A a D
 • Alkohol [27]
 • Střevní infekce, jako jsou paraziti a kvasinky [28]
 • Citlivost na potraviny a alergie [29]
 • Stres a traumatické události [30]
 • Náročné tréninky [31]
 • Otřesy mozku a poranění mozku [32]
 • Špatný spánek a cirkadiánní rytmus [33]
 • Dysbióza neboli nerovnováha střevních mikrobů [34]
 • Léky, jako jsou ibuprofeny, antibiotika, antikoncepce a inhibitory protonové pumpy [35]
 • Genetická náchylnost může přispívat ke sklonu k rozvoji syndromu propustného střeva [36]

Jaké jsou příznaky propustného střeva?

Propustné střevo se u každého projevuje jinak, v závislosti na nejslabších článcích jeho zdraví. Pamatujte si, že nemusíte mít žádné zažívací potíže, abyste měli propustná střeva. Propustné střevo může přispívat k následujícím stavům:

 • Imunitní nerovnováha [16]
 • Kloubní potíže [17]
 • Potravinové alergie, intolerance a přecitlivělosti [18]
 • Nezdravé krevní lipidy [19]
 • Mozková mlha a kognitivní problémy [20]
 • Neschopnost zhubnout nebo si váhu udržet [19]
 • Problémy s náladou [21]
 • Nezdravá pleť [22]
 • Trávicí potíže [23]
 • Nízká energie [24]

Jaký je nejlepší doplněk pro syndrom propustného střeva (LGS)?

Můžeme snadno určit, kde se v našem těle nachází nervový, trávicí nebo kardiovaskulární systém, ale... Co náš imunitní systém?

70 % vaší imunity leží ve střevech, což z nich dělá pohon imunitního systému . A když se nad tím zamyslíte, není divu proč: Strava vyživuje naše tělo, ale je také hlavním zdrojem škodlivých bakterií a toxinů.

Nejnovější výzkumy ukazují, že existuje přímá souvislost mezi naší západní stravou a suboptimálním zdravotním stavem, který ovlivňuje naši imunitní reakci [2].

Naše střeva jsou jako síto, které odděluje živiny od odpadu, filtruje živiny do krevního oběhu a zbytek odstraňuje.

Standardní západní strava: vysoký obsah sacharidů a tuků a nízký obsah vlákniny, v kombinaci s dalšími prvky, jako je alkohol a stres, může naše střeva poškodit.

To může otevřít střevní bariéru: ukrývat neoptimální bakterie a propouštět jejich nezdravé buněčné složky do krevního oběhu . Tento stav je známý jako tzv: leaky gut syndrome (LGS), česky syndrom propustného střeva.

Většina lidí, kteří se snaží vyléčit svá propustná střeva, používá antimikrobiální látky, probiotika, trávicí enzymy a někdy i chemické prostředky na rozbíjení biofilmu. Některé protokoly zahrnují také glutamin nebo vývar z kostí, aby "nakrmily" střevní buňky. Mezi problémy tohoto přístupu patří:

 • Nebere v úvahu interakci střevních bakterií se střevní výstelkou. Antimikrobiální látky a prostředky na rozbíjení biofilmu nejsou specifické pro špatné bakterie nebo kvasinky, a tak zabíjejí jak dobré, tak špatné bakterie. To může způsobit další dysbiózu.
 • Zabíjení a rozbíjení biofilmu může vyústit v nepříjemné odumírací reakce těchto mikrobů a biofilmu uvolňujícího zánětlivé látky. Někdy mohou antimikrobiální látky dokonce učinit mikroby agresivnějšími.
 • Probiotika nejsou speciálně určena k tomu, aby zůstala nebo poskytovala palivo k přežití.
 • Nákup 5 doplňků stravy na několik měsíců se prodraží.
 • Microbiome Breakthrough je navržen a testován tak, aby na sebe vázal pouze špatné bakterie, zatímco dobré bakterie ponechává nedotčené. Studie také ukázaly, že IgY může narušit komunikaci [11] (quorum sensing) a tvorbu biofilmu mezi špatnými bakteriemi. Také po přerušení se IgY váže na tyto bakterie a pomáhá bílým krvinkám je zničit, což minimalizuje odumírání. Klinická studie [12] také ukázala, že IgYmax může zvýšit počet prospěšných bakterií a snížit střevní propustnost.
 • Microbiome Breakthrough kombinuje IgYmax s přátelskými laktobacily, které lépe přilnou ke střevní sliznici než většina probiotických kmenů. Dodáváme také prebiotika, která zlepšují jejich přežití. Také díky prebiotické fermentaci mohou vznikat butyrát a další mastné kyseliny s krátkým řetězcem, které vyživují a zlepšují střevní sliznici. Kostní vývar a kolagenový prášek také poskytují živiny podporující střevní výstelku.
 • Celkově je Microbiome Breakthrough jediným doplňkem stravy pro ozdravení střev, který působí na vyřazení špatných bakterií a dosazení těch dobrých a zároveň podporuje střevní výstelku. V kombinaci se zdravou stravou a životním stylem se jedná o nejúčinnější doplněk pro hojení propustných střev.

Přidání IgY Max®

 • IgY Max® je vyroben ze speciálně imunizovaného vaječného prášku.
 • IgY Max® je polyvalentní IgY produkt, který poskytuje nový přístup k modifikaci mikrobiomu.
 • Tím, že působí jako ochranná bariéra, podporuje IgY Max® přirozený proces detoxikace organismu.
 • Podporuje správnou zánětlivou reakci, podporuje správnou rovnováhu flóry.
 • Podporuje růst prospěšných střevních bakterií, čímž poskytuje výhody pasivní imunity pro optimální zdraví střev.

Název složky: Imunoglobulin Y

Funkce: Doplněk stravy, prebiotikum, doplněk stravy, prebiotikum

Tvrzení: bez lepku, bez přídatných látek, bez cukru, clean label.

Certifikace a shoda s předpisy: Košer, Všeobecně uznávaný jako bezpečný (GRAS)

Proč zvolit BiOptimizers Biome Breakthrough?

Pokud hledáte doplněk stravy, který vám pomůže dosáhnout optimálního zdraví střev a celého organismu, zvolte Bioptimizers Biome Breakthrough Carnivore Chocolate. Tento produkt je bezpečný, účinný a chutný. Vyzkoušejte ho, zaručeně vás nezklame :)

Přečtěte si více k tématu - náš blog je plný zajímavých článků

magnesium-levels-v2

Doplňkové parametry

Kategorie: Synbiotika, probiotika, prebiotika
Obsah: 150 g
Specifikace: Bez lepku, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Výrobce: BiOptimizers USA Inc. 5470 Kietzke Lane, Suite 300 Reno, NV 89511
Země původu: Nevada, USA
Proč koupit: Kultovní značka ve světě biohackingu, kde za vývojem stojí tým univerzitních lékařů. Veškeré produkty jsou neustále podrobovány analýzám, aby tvrzení o účincích byla potvrzena rešerší. Za nás se jedná o jednu z top značek v oblasti zdravého zažívaní a optimálního výkonu lidského organismu.
Vhodné pro: Bezlepková dieta-Sugar Free-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Low Carb-Keto
Dávka: 5 g

Biome Breakthrough BiOptimizers Review (Leaky Gut Guardian)

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 8.3.2024
S produktem jsem maximálně spokojená. Opravdu mi moc pomohl. Skvěle chutná. Mohu doporučit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bio-logo-2023

Bioptimizers je společnost vyrábějící doplňky stravy, kterou založil Wade Lightheart a jeho obchodní partner Matt Gallant. Specializuje se na trávicí enzymy, probiotika a další doplňky stravy. Společnost byla založena v roce 2004 a jedním z prvních produktů, které byly uvedeny na trh, byl MassZymes. Revoluční produkt vytvořený pro trávení bílkovin a budování svalů.

Obecně řečeno, všechny produkty Bioptimizers směřují ke společnému cíli ~ biologické optimalizaci nebo-li Biohackingu. Například některé produkty, jako je MassZymes, pomáhají trávit bílkoviny, aby pomohly zvýšit množství aminokyselin posilujících svaly, zatímco jiné, jako je Mg. Breakthrough napomáhají funkci svalů a nervů.

6dd0eca434478e1afaa3bc590b856cde.w3001.h1501._CR0,0,3001,1500_

KDO STOJÍ ZA ZNAČKOU BIOPTIMIZERS

Bioptimizers je americká společnost zabývající se výrobou doplňků stravy, kterou řídí její prezident Wade Lightheart a generální ředitel Matt Gallant. Wade a Matt společně podnikají od roku 2004 a od svého založení se neustále snaží vydávat nové převratné produkty založené na enzymatické technologii, probiotikách a rostlinných složkách.

Dnes pracují společně s týmem specialistů vědců a odborníků na výživu a investují velké množství kapitálu do rozvoje značky Bioptimizers, aby byla ještě lepší.

Podle těchto dvou mužů "Bioptimizers spolupracuje s jedním z nejlepších odborníků na čínské byliny na světě a také s nejlepšími vědci a formulátory enzymů".

Úzce také spolupracují s "Burch University" v Sarajevu v Bosně a neustále pracují na výrobě nejlepších probiotik a přípravků pro zdravá střeva.
K dnešnímu dni Wade, Matt a značka Bioptimizers tvrdí, že pomohli více než 65 000 lidí optimalizovat jejich zdraví a trávení.

Pokud tedy hledáte něco, co skutečně změní vaše trávení, úroveň energie, funkci mozku a celkovou fyzickou pohodu, pak by vás Bioptimizers neměly zklamat...

PROČ JE BIOPTIMIZERS JINÝ DRUH SPOLEČNOSTI

Společnost BiOptimizers se zrodila z bolesti a vášně.

Wadeova vášeň a poslání pomáhat ostatním optimalizovat jejich zdraví začaly, když byl svědkem toho, jak jeho 23letá sestra zemřela na rakovinu. Byl to srdcervoucí zážitek, který formoval jeho osud. Tehdy si uvědomil, že zdraví je to nejcennější, co v životě máme.

Mattova vášeň a smysl pro pomoc druhým začala, když pomohl svému nejlepšímu příteli zhubnout 191 kg za 18 měsíců. Sledoval, jak se díky tomu celý život jeho přítele proměnil. Od doby, kdy nikdy neměl přítelkyni, se během několika let oženil.

Wade Lightheart President                                                 Matt Gallant Chief Executive Officer

Wade i Matt byli trenéři pracující s profesionálními sportovci a dalšími špičkovými hráči. Oba strávili deset let v posilovně a pomáhali lidem změnit jejich zdraví. Wade a Matt se potkali v posilovně, navázali přátelství a poté zahájili obchodní spolupráci, která trvá od roku 2004.

Wade a Matt říkají: "Přesně tak, v roce 2004 jsme začali prodávat fitness programy, trávicí enzymy a organické rostlinné bílkoviny. Naše posedlost vytvářet nejlepší přípravky a řešení ve své třídě je stále silnější.

 

Naše zásada zní: "Pokud nedokážeme vytvořit nejlepší produkt v dané kategorii, zapomeňte na něj." Vždycky jsme se snažili, aby byl produkt co nejlepší.

 

Jsme připraveni dát do jedné receptury zcela VŠE. Co to znamená? Naše průměrné náklady na jednu lahvičku jsou o 200 až 400 % vyšší než u většiny našich konkurentů.

 

Používáme optimální, účinné dávky nejprozkoumanějších složek. Víme, že jakmile jednou zažijete výsledky, stanete se fanoušky BiOptimizers na celý život.

PRO KOHO JSOU PRODUKTY BIOPTIMIZERS URČENY

Pro každého, kdo hledá vysoce kvalitní doplňky stravy, které jsou schváleny FDA a GMP, testovány třetí stranou a neobsahují GMO.

Bioptimizers se specializují na lepší trávení. Ti, kteří mají zdravotní potíže s trávením, by mohli zjistit, že to, co tato společnost nabízí, může být rozhodně schopno pomoci.

Specializované produkty, jako je Herbal Power Flush, HCL Breakthrough a Gluten Guardian jsou opravdu jedinečné v tom, co dělají.

K dispozici máte také MassZymes pro trávení bílkovin, Blood Sugar Breakthrough pro trávení sacharidů a kontrolu hladiny cukru v krvi, Cognibiotics pro zlepšení mysli a nálady a KApex pro podporu Keto/low-carb diety.

Není nic dražšího než produkt, který nefunguje!

Bioptimizers Pledge

 • Už nikdy nepřestaneme vyvíjet nové produkty a vylepšovat formulace.
 • Neustále zkoumáme, testujeme a vylepšujeme receptury.
 • Od roku 2004 slouží BiOptimizers více než 162 000 klientů v 90 zemích k optimalizaci jejich zdraví a trávení.
 • Spolupracujeme s nejchytřejšími lidmi ve svém oboru, abychom splnili svůj závazek.
 • Spolupracujeme s 5 špičkovými formulátory, abychom vytvořili nejlepší formulace ve své třídě
 • Navázali jsme partnerství s Burchovou univerzitou v Sarajevu, a investovali jsme nemalé finanční prostředky, abychom vytvořili probiotickou laboratoř s několika doktorandy v Bosně, kteří pracují na vývoji probiotik.
 • Spolupracujeme s jedním z nejlepších odborníků na čínské byliny na světě.
 • Spolupracujeme se špičkovými vědci v oblasti enzymů.
 • Spolupracujeme s jedním z nejchytřejších formulátorů na světě, který má 4 desetiletí zkušeností v oboru.
 • Spolupracujeme s člověkem, o kterém jsme přesvědčeni, že je pravděpodobně největším odborníkem na extrakci rostlin na Zemi.

TÝM UNIVERZITNÍCH ODBORNÍKŮ V BOSNĚ