Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Extrakt z česneku - Garlex při hubnutí, zmírňuje bolesti hlavy, tlumí záněty - 30 ml

829 Kč / ks 27 633 Kč / 1 l
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Jedná se o jediný dostupný olej z divokého česneku lisovaný za studena, který pochází z horských oblastí divokého Středomoří. Může se přidávat do pokrmů na konci vaření, např. do polévek a smažených jídel. Může se také přidávat na sýr nebo užívat samostatně.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Olej z divoce rostoucího česneku od North American Herb and Spice získáte skutečně plnohodnotnou potravinovou formu. Všechny ostatní výtažky z česneku jsou intenzivně zpracovávány.

Mezi výhody oleje z divokého česneku patří jeho schopnost pomáhat při hubnutí, zmírňovat bolesti hlavy, tlumit záněty, stimulovat krevní oběh, optimalizovat trávení a posilovat kognitivní funkce a imunitní systém. Mezi další přínosy patří úleva od přetížení, nižší hladina cholesterolu a normální hladina cukru v krvi.

Užívání oleje z divokého česneku je oblíbené mimo jiné u lidí, kteří bojují s obezitou, metabolickými poruchami, cukrovkou, vysokým krevním tlakem, zažívacími potížemi, oslabeným imunitním systémem, anémií, artritidou, přetížením, nachlazením, chřipkou, bolestmi hlavy, průjmem, zácpou a špatným příjmem živin.

Inhalace oleje z divokého česneku, podobně jako konzumace česneku, může rychle vyčistit dutiny a zmírnit tlak. 

Extra informace

Olive-Oil Extra panenský olivový olej

Pravidelná konzumace vysoce kvalitního extra panenského olivového oleje je pro náš organismus nesmírně přínosná, protože:

 • významně podporuje kardiovaskulárního zdraví
 • podporuje zdravé trávení
 • podporuje zdraví jater a žlučníku.
 • podporuje zdraví pokožky a vlasů

Ingred_Garlic500x500-1Česnek

Česnek se používá v lidovém léčitelství, jako potravina nebo ochucovadlo od počátku psané historie. O léčebném využití česneku pojednávají starověké lékařské texty z Egypta, Číny, Indie, Řecka a Říma.

 

Zmiňuje se o něm i Bible a Korán, a přestože rostlina pochází ze Střední Asie, v hrobce krále Tuta byly nalezeny stroužky staré více než 3000 let. Česnek patří do rodu Allium, kam patří také cibule, šalotka, pórek a pažitka. Mezi jeho potenciální přínosy patří např:

 • Podpora zdraví srdce.
 • Antimikrobiální účinky.
 • Česnek se tradičně používal v atletice ve starověkém Řecku ke zvýšení výkonu na olympijských hrách.
 • Používal se také ke snížení únavy a k posílení energie dělníků.
 • Nedávné studie ukazují, že česnekový olej může napomoci zlepšit fyzickou výkonnost u lidí s onemocněním srdce.

Studie

Česnek a kardiovaskulární onemocnění: Kritický přehled

(orig.: Garlic and Cardiovascular Disease: A Critical Review)
zdroj: https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0022316622081330?via%3Dihub
 • Epidemiologické studie ukazují nepřímou souvislost mezi konzumací česneku a progresí kardiovaskulárních onemocnění.
 • Kardiovaskulární onemocnění jsou spojena s mnoha faktory, jako je zvýšený celkový cholesterol v séru, zvýšený LDL a zvýšená oxidace LDL, zvýšená agregace krevních destiček, hypertenze a kouření.
 • Četné studie in vitro potvrdily schopnost česneku tyto parametry snižovat.

Použití

Užívejte pět kapek pod jazyk nebo do šťávy/vody podle potřeby.

Složení

Česnekový olej lisovaný za studena, olej z divokého koriandru, bazalkový olej, olej z divokého oregana P73 (malé množství jako konzervant), zázvorový olej, olej z divokého fenyklu, extra panenský olivový olej (báze).

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné doplňky stravy
Objem: 30 ml
Specifikace: Bez lepku, Keto, Biohacking, Bez alergenů, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Bez palmového tuku, Paleo, Doplněk stravy, Olej
Výrobce: North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Země původu: Ilinois, USA
Vhodné pro: Bez lepku-Sugar Free-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Low Carb-Keto-Kojící

O značce NAHS

Our Values: Scientifically Studied

Our Values: Wild Sourced

R&D at NAHS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.