Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Extrakt z koriandru - Cilantrol podpora zažívání, chuťi k jídlu, HDL (dobrého) cholesterolu - 30 ml

1 059 Kč / ks 35 300 Kč / 1 kg
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Díky obsahu vápníku a vitaminu K koriandr může pomoci posílit kosti, zuby a vlasy. Mnoho lidí považuje koriandr za pomocníka při cukrovce a regulaci krevního tlaku a cholesterolu.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Olej z koriandru North American Herb and Spice je bohatým zdrojem mnoha aktivních látek, včetně antioxidačních flavonoidů, fytonutrientů a fenolů. Obsahuje mnoho důležitých vitamínů a minerálů včetně vitamínů A, C a K, vápníku, draslíku, hořčíku a kyseliny listové.

Koriandr známý také pod vědeckým názvem Coriandrum sativum je lahodná a svěží bylina, která je velmi oblíbenou ingrediencí při vaření po celém světě. Dodává jídlu svěží chuť a vůni, která mi okamžitě připomene středomořskou Evropu.

Koriandr může zmírnit nepříjemné zažívací příznaky, jako je nadýmání a nepohodlí, které se často vyskytují u lidí s IBS. U některých lidí může také zvýšit chuť k jídlu.

Extrakt z koriandru se v tradiční íránské medicíně používá jako prostředek povzbuzující chuť k jídlu. V jedné studii na potkanech bylo zjištěno, že zvyšuje chuť k jídlu ve srovnání s kontrolními potkany, kterým byla podávána voda nebo nic (25).

Extra informace

Olive-Oil Extra panenský olivový olej

Pravidelná konzumace vysoce kvalitního extra panenského olivového oleje je pro náš organismus nesmírně přínosná, protože:

  • významně podporuje kardiovaskulárního zdraví
  • podporuje zdravé trávení
  • podporuje zdraví jater a žlučníku.
  • podporuje zdraví pokožky a vlasů

KoriandrKoriandr

Koriandrový extrakt je produkt vyrobený z listů a/ nebo semen koriandru. Může se používat jako doplněk stravy nebo jako ochucovadlo potravin a nápojů.

Studie

Koriandr může snižovat hladinu cukru v krvi aktivací některých enzymů. Ve skutečnosti je natolik silný, že by ho lidé s nízkou hladinou cukru v krvi měli užívat opatrně.
  • Vysoká hladina cukru v krvi je rizikovým faktorem cukrovky 2. typu (1).

  • Semena, extrakt a oleje koriandru mohou pomoci snížit hladinu cukru v krvi. Ve skutečnosti by lidé, kteří mají nízkou hladinu cukru v krvi nebo užívají léky na cukrovku, měli s koriandrem zacházet opatrně, protože je při snižování hladiny cukru v krvi velmi účinný.

  • Studie na zvířatech naznačují, že semena koriandru snižují hladinu cukru v krvi tím, že podporují aktivitu enzymů, které pomáhají odstraňovat cukr z krve (2).

  • Studie na potkanech s obezitou a vysokou hladinou cukru v krvi zjistila, že jednorázová dávka (9,1 mg na 454 g tělesné hmotnosti nebo 20 mg na kg) extraktu ze semen koriandru snížila hladinu cukru v krvi o 4 mmol/l za 6 hodin, což je podobný účinek jako u léku na snížení hladiny cukru v krvi glibenklamid (3).

  • Podobná studie zjistila, že stejná dávka extraktu ze semen koriandru snížila hladinu cukru v krvi a zvýšila uvolňování inzulínu u potkanů s cukrovkou ve srovnání s kontrolními zvířaty (4).

Použití

Užívejte pět kapek pod jazyk nebo do šťávy/vody podle potřeby. Potírejte obličej a ruce; přidejte do šamponu na vlasy.

Složení

Olej ze semen divoce rostoucího koriandru, olej z listů divoce rostoucího koriandru, olej z divokého oregana P73 (malé množství jako konzervant), extra panenský olivový olej (báze).

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné doplňky stravy
Objem: 30 ml
Specifikace: Bez lepku, Keto, Biohacking, Bez alergenů, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Bez palmového tuku, Paleo, Doplněk stravy, Olej
Výrobce: North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Země původu: Ilinois, USA
Vhodné pro: Bez lepku-Sugar Free-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Low Carb-Keto-Kojící

O značce NAHS

Our Values: Scientifically Studied

Our Values: Wild Sourced

R&D at NAHS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.