NENECHTE SI UJÍT VÝPRODEJ BEAN-TO-BAR ČOKOLÁD Z BELGIE, VELKÉ BRITÁNIE A MADAGASKARU V KATEGORII VÝPRODEJ - CENY OD 79 Kč.

Extrakt z vavřínu - Bay Leaf podpora tvorby enzymu glutathionperoxidázy a žluči - 30 ml

819 Kč 27,30 Kč / 1 ml
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Olej z divokého bobkového listu se ručně sbírá v nedotčených a neznečištěných odlehlých oblastech středomořských hor. Destilovaný parou se může užívat perorálně nebo lokálně vtírat na sliznice i do pokožky hlavy. Ideální pro přirozenou podporu zdraví pokožky a vlasů.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Olej z divoce rostoucího vavřínu od North American Herb and Spice nebo-li bobkový list (Laurus nobilis) je vytrvalý keř z čeledi vavřínovitých (Lauraceae).

Již tisíce let se používá k ochucování potravin, jako esenciální olej a v tradiční medicíně. Obsahuje především třísloviny, flavony, flavonoidy, alkaloidy, eugenol, linalool, metylchavikol a antokyany.

 • Vavřín (Laurus nobilis), uctívaný jako strom boha Slunce, byl v římském a řeckém starověku velmi ceněn jako kulinářské koření i jako léčivá bylina.
 • Listy vavřínu se používaly k věnčení hlav velkých básníků a filozofů nebo vítězů starořeckých herních turnajů, odtud výrazy spočinout na vavřínech, vzhlížet k vavřínu nebo převzít vavřín.
 • Přestože se tato symbolika ztratila, bobkové listy si zachovaly svůj vynikající výživový profil, který je skvělým doplňkem každého jídelníčku.
 • Listy bohaté na éterické oleje přinášejí úlevu při různých zdravotních potížích od zažívacích potíží a svalových bolestí až po dýchací potíže.
 • Listy bobkového listu jsou vynikajícím zdrojem vitaminů A a C, železa, manganu, vápníku, mědi a zinku.
 • Nutriční profil byliny ji předurčuje pro zdraví očí a kostí, zánětlivé stavy a prevenci chudokrevnosti.
 • Bobkový list má působivé antioxidační vlastnosti a mimo jiné přispívá k dobré imunitě.

Množství jednotlivých chemických složek se liší v závislosti na druhu nebo kultivaru a také na podmínkách pěstování nebo růstu, jako je typ půdy, počasí, zavlažování, prořezávání apod North American Herb & Spice používá pouze divoce rostoucí vavřín.

Extra informace

Olive-Oil Extra panenský olivový olej

Pravidelná konzumace vysoce kvalitního extra panenského olivového oleje je pro náš organismus nesmírně přínosná, protože:

 • významně podporuje kardiovaskulárního zdraví
 • podporuje zdravé trávení
 • podporuje zdraví jater a žlučníku.
 • podporuje zdraví pokožky a vlasů

Ingre.BayLeaves_500x500(1)Bobkový list

Divoký bobkový list je silná přírodní bylina, zejména extrahovaný olej. Je klíčovou složkou doplňků stravy OregaBiotic a Fung-E-Clenz, které podporují zdraví a imunitu.
Extrakt z bobkového listu také pomáhá podporovat zdravou funkci jater a střev, podporuje tvorbu ochranného enzymu glutathionperoxidázy a žluči pro zdravé trávení.

Studie

Léčivé rostliny jižní Asie. 2020 : 63-74. Publikováno online 2019 Sep 20. doi: 10.1016/B978-0-08-102659-5.00005-7

(orig.: Medicinal Plants of South Asia. 2020 : 63–74. Published online 2019 Sep 20. doi: 10.1016/B978-0-08-102659-5.00005-7)
zdroj: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7152419/
 • Bobkový list má mnoho biologických účinků, např. hojení ran, antioxidační aktivitu, antibakteriální aktivitu, antivirovou aktivitu, imunostimulační aktivitu, anticholinergní aktivitu, antimykotickou aktivitu, odpuzování hmyzu, antikonvulzivní aktivitu, antimutagenní aktivitu a analgetickou a protizánětlivou aktivitu.

Použití

Užívejte tři kapky denně pod jazyk nebo do šťávy/vody. Podle potřeby vtírejte lokálně. Přidejte do šamponu a pleťové vody. Ideální pro vtírání na sliznice i do pokožky hlavy.

Složení

Bio olej z divokých bobkových listů (vavřínu) a extra panenský olivový olej.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné doplňky stravy
Objem: 30 ml
Specifikace: Bez lepku, Keto, Biohacking, Bez alergenů, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Bez palmového tuku, Paleo, Doplněk stravy, Olej
Výrobce: North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Země původu: Ilinois, USA
Vhodné pro: Bez lepku-Sugar Free-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Low Carb-Keto-Kojící
Položka byla vyprodána…

O značce NAHS

Our Values: Scientifically Studied

Our Values: Wild Sourced

R&D at NAHS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.