Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Hydrolyzovaný kolagen - Power-PLUS enzymy, shilajit, , camu camu, raw vápník - 90 ks

829 Kč / ks 9 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Vysoce kvalitní hydrolyzovaný kolagen obohacený o ovocné enzymy, vysokohorský shilajit, MCHC, camu camu, rozmarýn a zázvor, které vzájemně působí synergicky a zvyšují jeho účinnost a vstřebatelnost.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Kolagen Power-Plus je jedinečný v tom, že je obohacen o silné enzymy bromelain a papain, které štěpí bílkoviny, a o vysokohorský šilajit z himálajských hor jako zdroj minerálů. Složení doplňuje divoké camu camu, nejvyšší přírodní rostlinný zdroj vitaminu C, rozmarýn a zázvor.

Tato kombinace podporuje normální stav kloubů, kůže i nehtů a je nezbytným doplňkem pro udržení celkové funkce těla a dobrého stavu pokožky, což je důvod, proč je Collagen Power-Plus jedinečný - komplexní, synergická a účinná kolagenová forma v kapslích. Ideální pro každodenní použití.

Pro výrobu kolagenu používá North American Herb and Spice hovězí maso z jihoamerických stád krmených trávou a MCHC novozélandské raw hovězí kosti.

Klíčové ingredience

Kolagen - pomáhá podporovat normální reakci kloubů, kůže a vlasů. S přibývajícím věkem se potřeba kolagenu zvyšuje.

Kolagen v tomto přípravku synergicky posilují přidáné ovocné enzymy, které štěpí bílkoviny (bromelain a papain), spolu s celoplošným zdrojem minerálů, jako je shilajit. Přidaná kurkuma a zázvor také zvyšuje jeho účinnost. NAHS získává kolagen z volně pasoucích se krav v Argentině a Paraguaji, následně se zpracovává v kontrolované továrně v Brazílii.

Bromelain - přírodní rostlinný enzym ze stonku ananasu. Podporuje normální trávení a regeneraci svalů po tréninku.

Camu Camu - používají se pouze 100% divoce rostoucí, které se ručně sbírají podél břehů řeky Amazonky. Camu camu jsou mimořádně bohatým zdrojem vitaminu C s až 50x vyšším obsahem, než je v pomerančích. Jsou přirozeným, vysoce koncentrovaným, plnohodnotným zdrojem vitaminu C a jsou také bohaté na bioflavonoidy, které napomáhají biologické dostupnosti vitaminu C.

Zázvor - přirozeně se vyskytující a účinné zázvorové flavonoidy mají výborné účinky na žaludek, střeva a kloubní systém. NAHS zázvor je divoce rostoucí zázvor z Cejlonu a je extrahován superkritickou metodou. Proto neobsahuje alkohol a ani žádné jiné chemické látky.

MCHA - jsou v podstatě pomleté syrové kosti z trávou krmeného novozélandského dobytka bez použití BSE a chemických látek. Přidává se pro podporu normální hustoty kostí. Jedná se o raw vápník z mikrokrystalického hydroxyapatitu (MCHA). Raw MCHC je biologicky mnohem dostupnější než tepelně upravené alternativy. 

mcha vapnikMCHA vápník je vysoce vstřebatelným zdrojem přírodního vápníku, fosforu, hořčíku, bílkovin, minerálů a aminokyselin, které se obvykle nacházejí v syrových kostech. Vápník je nezbytný pro zdravou tvorbu kostí.

Růstový faktor kostí

  • Vynikající forma vápníku pro stavbu kostí.
  • MCHA obsahuje převážně vápník a fosfor.
  • Tento jedinečný extrakt obsahuje kostní krystal, hydroxyapatit vápníku.
  • MCHA se získává z kostí skotu bez BSE, krmeného trávou a chovaného ve volném výběhu.
  • MCHA obsahuje také asi 40 různých minerálů, aminokyselin & růstových faktorů v podobném poměru, jaký se nachází v našich kostech.

Rozmarýn -  silný antioxidant, navíc posiluje nadledvinky. Užívání rozmarýnu se datuje až do doby 5000 let př. n. l., kdy jej jako kulinářskou a léčivou bylinu používali staří Řekové a Římané. Rozmarýn má přirozeně vysoký obsah hořčíku, draslíku a kyseliny rozmarýnové.

shijalitShilajit - je výsledkem pomalého rozkladu rostlin, které rostou v Himálaji. Tvorba shilajitu může trvat i několik století, a proto je bohatý na stopové živiny, jako je kyselina fulvová. Poskytuje silnou podporu pro celkovou funkci a pohodu celého těla, zejména pro nadledviny.

Proč je suplementace kolagenu tak důležitá?

Naše tělo je schopno si kolagen samo vytvářet zhruba do věku 25 let. Poté tato schopnost rapidně klesá a čím jsme starší, tím více jej potřebujeme doplňovat z jiných zdrojů.

Kolagen je důležitý pro obnovu pojivové tkáně, včetně kostí, šlach, vazů, chrupavek, kůže, vlasů a nehtů. Dokonce i červené krvinky a nervové buňky mají pojivovou tkáň, kterou je třeba doplnit.

Stejně tak je důležitý pro tvorbu synoviální tekutiny, která je potřebná k mazání kloubů. Při jejím dlouhodobém nedostatku dochází k rozpadu kloubní výstelky, což má katastrofální následky a může vést až k výměně kloubu.

Díky bohatému množství aminokyselin pomáhá kolagen obnovovat pojivovou kostru těla. Což je důležité nejen pro fyzický vzhled člověka a také pro efektivitu funkce kloubů, svalů, kůže a krevních buněk.

Aminokyseliny obsažené v kolagenu, alanin, glycin a prolin, jsou klíčové pro stavbu a obnovu všech kožních buněk. Pokud pokožka stárne a je povadlá, ztratila svůj kolagenový rámec.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolagen
Specifikace: Bez lepku, Keto, Biohacking, Bez alergenů, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Bez palmového tuku, Paleo
Výrobce: North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Země původu: Ilinois, USA
Vhodné pro: Bez lepku-Sugar Free-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Low Carb-Keto-Kojící

Collagen Power-Plus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
MV Avatar autora Kombinace 26.12.2023 06:58
Dobry den, mohu ke Collagenu power plus uzivat i biosil H? Děkuji Výhodová
Odpovědět
P Avatar autora Kombinace 26.12.2023 08:36
Dobrý den, nevidím tam žádné kontraindikace. Jeden targetuje vlasy a druhý klouby. (:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.