Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Bylinné kapsle s MCHA vápníkem - BoneActiv

929 Kč / ks 8 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Řídnutí kostí ovlivňuje značnou část populace a způsobuje nemalé problémy. Doplněk BoneActiv je mnohem účinnější než samotný vápník nebo vitamin D. Jedná se o raw vápník z mikrokrystalického hydroxyapatitu (MCHA), získávaného z novozélandského skotu krmeného trávou (grass-fed).

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Doplněk stravy BoneACTIV v kapslích od North American Herb and Spice podpoří pevnost kostí a zdraví kloubů díky komplexu divokého koření (turecké oregano, rozmarýn a šalvěj) a sušené kostní dřeně a kostí z grass-fed skotu, pasoucího se na Novém Zélandu. Tato kombinace je velmi silná a není potřeba užívat vysoké dávky vápníku a vitaminu D.

BoneActiv představuje velký pokrok v podpoře zdraví kostí a kloubů. Kapsle Raw BoneActiv jsou mnohem účinnější než samotný vápník nebo vitamin D. Jedná se o raw vápník z mikrokrystalického hydroxyapatitu (MCHA), získávaného z novozélandského skotu krmeného trávou. Je kombinován se silným, divoce rostoucím, horským kořením, které koncentruje vápník: šalvějí, oreganem a rozmarýnem. MCHA a horské koření, které byly zkoumány pro své účinky na posílení kostí, jsou předmětem významných vědeckých studií, které prokázaly jejich nové schopnosti pro podporu zdraví kostí.

Raw MCHC je biologicky mnohem dostupnější než tepelně upravené alternativy. Šalvěj, oregano a rozmarýn rostou divoce na skále, nikoliv na půdě, přičemž do sebe absorbují hodnotné minerály. Tato biologicky dostupná koncentrace minerálů - vápníku, fosforu, mědi a zinku - je zásadní pro podporu zdravých kostí a úbytku kostní hmoty souvisejícího s věkem.

Klíčové ingredience

MCHC-256x256

MCHA - MCHA Calcium se vyrábí z novozélandského certifikovaného skotu bez BSE, krmeného na pastvě, bez použití chemických látek. Je vysoce vstřebatelným zdrojem přírodního vápníku, fosforu, hořčíku, bílkovin, minerálů a aminokyselin, které se obvykle nacházejí v syrových kostech. Vápník je nezbytný pro zdravou tvorbu kostí.

Růstový faktor kostí

  • Vynikající forma vápníku pro stavbu kostí.
  • MCHA obsahuje převážně vápník a fosfor.
  • Tento jedinečný extrakt obsahuje kostní krystal, hydroxyapatit vápníku.
  • MCHA se získává z kostí skotu bez BSE, krmeného trávou a chovaného ve volném výběhu.
  • MCHA obsahuje také asi 40 různých minerálů, aminokyselin & růstových faktorů v podobném poměru, jaký se nachází v našich kostech.

OREGANO - P73 olej z vysokohorského oregana je doslova nabitý sluneční energií. Působí dezinfekčně a antisepticky. Má antimikrobiální účinek a pomáhá podpořit přirozenou ochrannou funkci organismu před infekčním onemocnění

ŠALVĚJ - tato silná rostlina má dlouhou historii v lidovém léčitelství. Divoká šalvěj obsahuje řadu těkavých silic, flavonoidů (apigenin, diosmetin a luteolin) a fenolových kyselin, včetně cenné kyseliny rozmarýnové. Divoká šalvěj je přirozeným zdrojem vápníku, fosforu a hořčíku. Historicky si ji Řekové a Římané cenili pro její četné léčivé účinky. Římané si šalvěje cenili natolik, že při jejím sběru pořádali posvátné obřady.

ROZMARÝN - vysoce potentní bylinka bohatá na antioxidační látky. Přirozeně disponuje vysokým obsahem hořčíku, draslíku a kyseliny rozmarýnové. Podporuje normální činnost nadledvinek. Používání rozmarýnu má opravdu dlouhodobou tradici - sahá až do roku 5 000 př. n. l., kdy jej jako kulinářskou a léčivou bylinu používali staří Řekové a Římané.

Užívání

Užívejte dvě kapsle denně. Dvě kapsle obsahují 1100 mg směsi. Lze otevřít a přidat do smoothie koktejlů. Užívání zároveň s octem nebo citrusovou šťávou napomáhá vstřebávání.

Pro domácí mazlíčky: Otevřete jednu kapsli, malým zvířatům nasypte ½ kapsle. Celá kapsle je pro velká zvířata.

Složení

Raw sušený hydroxyapatit (MCHC), divoké, vysokohorské oregano (bylina), divoká šalvěj (bylina), divoký rozmarýn (bylina), celulózové kapsle. GMO free.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné doplňky stravy
Specifikace: Bez lepku, Keto, Biohacking, Bez alergenů, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Bez palmového tuku, Paleo
Výrobce: North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Země původu: Ilinois, USA
Vhodné pro: Bez lepku-Sugar Free-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Low Carb-Keto-Kojící

Co je BoneActiv?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.