Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

MCT sušená smetana do kávy C8 MCT olej a sušené kokosové mléko - 250 g

609 Kč / ks 2 436 Kč / 1 kg
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

NoordCode čistá smetánka do kávy se skládá ze sušeného MCT oleje C8 a sušeného kokosového mléka. Má mírně sladkou, krémovou kokosovou chuť. Dobře se rozpouští v nápojích a hodí se i na pečení všelijakých dobrot.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Výhody ve zkratce

Rychlá energie z triglyceridů se středně dlouhým řetězcem C8 (MCT)

 • MCT (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem) jsou tuky s relativně krátkými řetězci. Díky tomu se MCT v těle zpracovává jinak, než obdobné tuky.
 • MCT s obsahem C8 (kyselina oktanová nebo kaprylová) a C10 (kyselina dekanová nebo kaprinová) je rychle tráveno a využíváno jako zdroj energie.
 • Kyseliny C8 a C10 jsou ve srovnání s ostatními druhy, jako jsou C6 nebo C12, nejsnáze stravitelné.

MCT C8 z udržitelně pěstovaných kokosových ořechů s akáciovými vlákny

 • NoordCode Pure MCT Creamer obsahuje pouze C8 MCT z udržitelně pěstovaných kokosových ořechů.
 • Akácie zároveň obsahuje prebiotickou vlákninu, která vyživuje střevní bakterie.
 • MCT prášek se dobře rozpouští v nápojích, takže je ideální pro přidávání například do koktejlů či kávy.
  5267-1_2

Začněte s menší porcí

 • Příliš velká dávka MCT, zejména pokud na ni vaše tělo není zvyklé, může způsobit střevní potíže.
 • Prášek z MCT je pro střeva šetrnější než běžný olej. Díky tomu je MCT prášek dobrou startovací volbou.
 • Budete díky němu moct konzumovat větší dávku MCT, než v případě klasické formy.

Ideální přísada do nápojů a pečiva

 • MCT prášek se snadno přimíchá do smoothie nápojů či pečiva.
 • Sušené kokosové mléko dodává jemně sladkou kokosovou chuť.
 • NoordCode Pure MCT Creamer je zcela rostlinného původu a je vhodný pro vegetariány a vegany.

Přečtěte si více k tématu

Objevte low carb aneb více energie, méně cukru

Vylepšete své cvičení správnými a účinnými doplňky

Vegetariánská a veganská strava

Co je to keto dieta?

7 vědecky podložených výhod kokosového MCT oleje

Doplňkové parametry

Kategorie: MCT olej
Obsah: 250 g
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Výrobce: NoordCode - Loopkantstraat 25, 5404 AC Uden
Země původu: Nizozemsko
Proč koupit: Společnost NoordCode nabízí v Evropě nejčistší a nejkvalitnější funkční potraviny a doplňky stravy. Za firmou stojí tým špičkových odborníků, kteří navrhují a vyvíjejí výrobky i pro vlastní potřebu. Nechtějí se spokojit s průměrem. Na evropský trh přináší jen ty nejkvalitnější výživové produkty za pomoci lokálních zdrojů spolu s rozumnými cenami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lepší ingredience, lepší život

Produkty NoordCode jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin bez plnidel, bez růstových hormonů, antibiotik, toxinů, plísní a oxidace. Kdykoli je to možné, používají kravské mléko krav, které byly krmené trávou. Jejich produkty jsou plné ekologických, vysokohorských, syrových a čistých surovin. Vaše tělo si je zamiluje a vy si budete moci vychutnat jejich chuť!

NoordCode značka2

O firmě NoordCode

Společnost NoordCode nabízí spotřebitelům v Evropě nejčistší a nejkvalitnější funkční potraviny a doplňky stravy. Jejich tým tvoří špičkoví odborníci, kteří navrhují a vyvíjejí výrobky i pro vlastní potřebu. Nespokojí se s průměrem, ale chtějí na evropský trh přinášet kvalitnější výživové produkty pomocí místních zdrojů a rozumných cen.

Inspirace pro název "NoordCode" vychází ze severoevropských standardů vysoké kvality. Jejich vikingská mentalita pomáhá udělat něco víc, aby bylo vždy dosaženo těch nejlepších výsledků, ať už jde o kvalitu výrobků nebo služby zákazníkům. Vždy se snaží o optimální výkon, a to nejen slovy. Ve skutečnosti to dokazují mnoha způsoby. Všechny výrobky od NoordCode jsou laboratorně testovány na čistotu a neobsahují toxiny a plísně.

NoordCode značka

Příběh značky

Nápad založit NoordCode se zrodil, když si uvědomili, jak obtížné je najít kvalitní výživové produkty, které jsou chutné, vyrobené v Evropě a zároveň za rozumnou cenu. Většina funkčních potravin prodávaných v EU se dováží z celého světa. To nedává smysl, protože v Evropě máme velmi kvalitní suroviny a dovozem se zvyšují náklady a ceny kvůli logistice a clům.

Hlavním cílem bylo vytvořit evropskou řadu funkčních potravin, která splňuje nejvyšší standardy. Důležité bylo znát zdroje surovin a prokázat kvalitu laboratorními testy a certifikacemi. Odborné znalosti v oblasti potravinářských výrobků a doplňků stravy se postupně tvořily během let učení a testování.

Hlavním zakladatelem je Eduard de Wilde, který je také zakladatelem webu LiveHelfi.com a sám je biohackerem. Naučil se, že správnou volbou životního stylu můžete zlepšit svou fyzickou i duševní výkonnost. Jídlo a doplňky stravy jsou jeho nezbytnou součástí.

NoordCode značka3

Hlavní hodnoty

Účelné jídlo a skvělá chuť
Věříme, že jídlo by mělo být zdravé a chutné.

Evropská kvalita
Zdravé potraviny a doplňky stravy NoordCode jsou vyráběny v Evropě. Jednou z hlavních zásad je získávat suroviny v co největší míře v EU.

Nejčistší suroviny
Kvalita surovin je na prvním místě. Jejich výrobky jsou vyvinuty tak, aby podporovaly čistou, plnohodnotnou stravu, jejímž cílem je omezit záněty.

Otevřenost a upřímnost
Transparentnost je pro ně jednou z hlavních zásad. Chtějí vás ujistit, že přesně víte, co vkládáte do úst.

Dokonalost a vysoký výkon
Životní filozofie firmy spočívá v tom, aby se stali nejlepší verzí sebe sama. Nechtějí dělat kompromisy a spokojit se s průměrnou kvalitou.

NoordCode je jejich životním posláním a dělají vše pro to, aby pomohli ostatním vysoce výkonným lidem najít ty nejlepší funkční potraviny a doplňky stravy v Evropě.

NoordCode značka4