Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Směs reishi a cordycepsu - Myco-Qi zdraví dýchacích cest a sportovní výkon - 60 ks

Akce Organic
829 Kč –24 %
Mushrooms4Life | Kapsle reishi spór a cordyceps - Myco-Qi - 60 ks
829 Kč –24 % 629 Kč / ks 10 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Bio doplněk stravy, založený na principech tradiční čínské medicíny. Kombinuje v sobě účinky vitálních hub reishi a cordyceps. V certifikované bio kvalitě.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Proč koupit

Myco-Qi od Mushrooms4Life představuje bio doplněk vitálních hub, založený na principech tradiční čínské podpory pro posílení „vitálního dechu“.

 

Kombinuje v sobě spóry reishi té nejvyšší kvality spolu s výtažkem cordyceps pro maximální přínos.

  • Reishi spóry jsou drcené při nízké teplotě tak, aby byla zachována co nejvyšší koncentrace triterpenů pro maximální efekt (obsahuje min. 6 % triterpenů).
  • Biomasa mycelia a mladých plodnic cordycepsu je pěstována na organickém čiroku v přírodě identických podmínkách.
  • Díky tomu poskytuje vyšší výtěžek širokého spektra klíčových aktivních živin. 
  • Tento produkt přirozeně neobsahuje lepek, mléko ani sóju.
  • Je vhodný pro vegetariány i vegany.

Kombinace obou královských hub v jednom přípravku je neuvěřitelná a může vám pomoci s následujícími problémy:

Často se však používají z různých důvodů.

  • Cordyceps se běžně používá na podporu energie a vytrvalosti, oblíbený je u sportovců.
  • Reishi se obecně používá pro posílení imunity a celkové pohody a užívají ji ti, kteří chtějí zlepšit své zdraví.

Přečtěte si více k tématu

Nutriční hodnoty

Jedna dávka (2 kapsle) obsahuje:

  • 400 mg bio reishi
  • 400 mg bio cordyceps

Reishi

Mushrooms4Life dodává opravdu nejvyšší bio kvalitu reishi spór z oblasti Lonquan, tradičního domova čínské reishi. Ty jsou pak drcené při nízké teplotě tak, aby byla zachována nejvyšší koncentrace triterpenů (ve spórách houby je jejich obsah min. 6 %, přímo v samotné houbě reishi pak pouze 3 %).

 

Spóry Reishi se získávají z certifikovaných bio reishi hub, které se v Číně pěstují na speciálních kmenech/polenech z tvrdého dřeva, tzv. Duanwood, ponořených do země a chráněných tunelovým zastřešením, aby byly spóry chráněné před vnějšími vlivy. Spóry jsou drceny pomocí tlakových a zvukových vibrací, které rozbijí tvrdé buněčné stěny tak, aby naše tělo bylo schopné využít živiny, které se nacházejí uvnitř. 

 

Spóry reishi lze považovat za takový pyl, který houba používá k reprodukci, takže se vlastně jedná o takzvaný jing nebo-li esenci života houby. Tyto rozmnožovací částice jsou charakteristické obsahem s vysokou koncentrací triterpenů a polysacharidů, které mají silně pozitivní význam na naše tělo.

 

Prášek z reishi spór také obsahuje adenosin, třináct aminokyselin, germánium, selen, lipopolysacharidy, kyselinu askorbovou, alkaloidy a stopové prvky. Spóry reishi se řadí mezi nejúčinnější "Superfoods" či "Tonic Herbs" na podporu správné činnosti imunitního systému.

 

reishi

Cordyceps

V tomto suplementu najdete speciální, vybraný kmen cordycepsu, Ophiocordyceps Sinensis, v kombinaci s extraktem Cordycepsu Militaris (bohatým na důležitou kyselinu cordycepsovou), který je pěstován v přírodě identických podmínkách, jež zajišťují vysoké hladiny kyseliny cordycepsové a příbuzných nukleosidových derivátů.

 

Houba, kterou Mushrooms4Life pro tento produkt používá, je odvozena od autentické divoké houby Ophiocordyceps sinensis, sesbírané v Tibetu, a nadále křížené s jinými kmeny Cordycepsu tak, aby výrobce získal tu nejkvalitnější formu této vzácné houby - biologicky dostupnou s výjimečně vysokým obsahem kyseliny cordycepsové a ostatních příbuzných nukleosidových derivátů.

 

Tato houba je pěstována v USA na sterilním bio substrátu obiloviny sorghum (čirok) v zařízení kontrolovaném FDA. Houbová biomasa obsahuje celé spektrum aktivních metabolitů z mycelia a mladé plodnice hub, včetně beta-glukanů, jiných intracelulárních a extracelulárních polysacharidů, nukleosidových derivátů (kyselina cordycepsová apod.), fytosterolů (včetně ergosterolu - provitaminu D2), proteoglykany a enzymy.

 

Hladiny nukleosidových derivátů jsou dále zvýšeny přidáním vysoce koncentrovaným horko-vodním extraktem Cordyceps militaris.

 

Ve svém přirozeném prostředí houba Cordyceps parazituje na larvách hmyzu. Protože se nachází v extrémních podmínkách jako jsou náhorní roviny Himalájí, je nesmírně obtížné a nákladné ji získat.

 

Přehnaný sběr v minulých letech navíc způsobil takměř celkové vymizení této vzácné vitální houby. Vědci proto zkoumali jak tuto houbu reprodukovat udržitelným způsobem. Přišli na to, že pěstování cordycepsu na sterilizovaných bio obilných substrátech, jako je čirok (sorghum), v přírodě-identických podmínkách zachovává celou škál aktivních živin a produkuje udržitelné výnosy - poptávka po kvalitním cordycepsu je obrovská.

 

cordyceps 2

 

Kdy užívat vitální houby čaga, cordyceps, maitake, reishi a jiné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitální houby
Obal: Recyklovatelný plast PETE 1
Země původu: Velká Británie
Výrobce: Living Planet, Unit 2., 22 Chester House, 1-3 Brixton Road, SW9 6DE
Vhodné pro: Raw-GMO Free-Vegetarián-Vegan-Bez lepku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Mushrooms4life byla založena světově uznávaným výzkumníkem a autorem Martinem Powellem v rámci jeho poslání rozšířit dostupnost kvalitních bio přípravků za dostupné ceny. V Mushrooms4Life přistupují ke každé vitální houbě individuálně, a jsou si toho, že má každá svůj jedinečný charakter, vlastnosti a nutriční profil. Velice dbají na používání pouze těch nejkvalitnějších surovin, které pečlivě vybírají tak, aby podporovaly plnou aktivitu každé houby.

Do svých výrobků nikdy nepřidávají žádná pojiva, aditiva, umělé přísady nebo chemikálie a veškeré houby získávají přímo od prověřených odborných pěstitelů, takže si můžete být jisti, že dostanete tu nejvyšší kvalitu doplňku s nejpřínosnějšími vlastnostmi.