Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Vitamín D3+K2 kapky - SonnenFreund 1000 I.E. - pro dospělé a děti od 11 let – 30 ml

729 Kč / ks 24 300 Kč / 1 l
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Doplněk stravy SonnenFreund obsahuje veganský vitamín D v té nejlepší a nejpřirozenější kvalitě. Zároveň se vyznačuje optimální biologickou dostupností, díky MCT oleji a vitamínu K2. Kapky SonnenFreund se kvůli pipetě také snadno dávkují.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

SonnenFreund – slunce v kapkách za každého počasí

Pro optimální přísun vitamínu D

"Sluneční vitamín" D je nesmírně důležitý pro naše zdraví. Mimo jiné přispívá k udržování normálních kostí a zubů, podporuje imunitu a má důležitou funkci při dělení buněk.

 

Tělo může produkovat vitamín D samo pomocí slunečního světla, ale v našich končinách, kde slunce nesvítí po celý rok, se doporučuje dodatečný příjem.

 

SonnenFreund je komplex s vysokými dávkami, který dodává tělu jak vitamín D3, tak vitamín K2.

Přečtěte si více k tématu

20230719_Sonnenfreund_D3_K2_Inhaltsstoffe_720x

Vitamin D3 a vitamín K2 tvoří dobrý tým

Proč přípravek SonnenFreund obsahuje kromě D3 také vitamín K2?

 

Protože tyto 2 vitamíny se smysluplným způsobem doplňují ve svých funkcích pro organismus. Příjem vitaminu D3 zvyšuje koncentraci vápníku v krvi a tělo potřebuje K2, aby mohlo vápník optimálně využít.

 

Naturtreu vám nabízí tři druhy vitamínu D3 s K2 - pro děti od jednoho roku SonnerKirps, pro děti od 4 let SonnenKind a pro děti od 11 let je tento, SonnenFreund.

 

Sonnenfreund_Creative_Produkte_720x

Co odlišuje SonnenFreund?

SonnenFreund je zcela veganský, a proto má klíčovou roli mezi přípravky s vitamínem D na trhu. Většina výrobců používá jako zdroj lanolin. Zde je ale využíván cholekalciferol (vitamín D3) z lišejníků.

 

Použit je vysoce kvalitní MCT olej, jakožto nosná látku pro v tucích rozpustný vitamín D3. Skládá se především z mastných kyselin se středním řetězcem, které se chovají nutričně odlišně. Dostávají se do jater přímo krví a jsou tělu k dispozici jako rychlý zdroj energie.

 

Vitamín K2 v přípravku SONNENFREUND je přítomen ve formě MK7, což je forma s nejvyšší biologickou dostupností. Kromě toho je extrémně úsporný. 1 kapka poskytuje 1 000 IU vitaminu D3 (500 % doporučené denní dávky podle). 1 lahvička o objemu 30 ml tak obsahuje přibližně 1 200 kapek.

 

20230719_Sonnenfreund_Creative_AlleVorteile_720x


pflanze_e0079595-372d-4be6-a3ed-84b8c77140c7_360x_2xU všech produktů se Naturtreu zaměřuje na maximální čistotu, udržitelnost a přirozenost, bez genetického inženýrství a testování na zvířatech.

Proto u Naturtreu nenajdete žádné nežádoucí přísady ani barviva, ale pouze rozumné kombinace přírodních složek ve vysoce čisté a veganské podobě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tekuté vitamíny
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Výrobce: Naturtreu, Pfirsichweg 4a, 22175 Hamburg, Německo
Země původu: Německo
Proč koupit: Rodinná firma z Hamburku, která si zakládá na tom, aby byly všechny jejich doplňky stravy ryze přírodní, bez nežádoucích přísad a vyráběné způsobem šetrným k životnímu prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naturtreu logo

Přírodní, rostlinné, bez nežádoucích přísad a vyráběné způsobem šetrným k životnímu prostředí - to jsou produkty NATURTREU.

Tato německá rodinná firma z Hamburku byla založena Alexandrem Adlungem a Alexandrem Jansenem a je na trhu od roku 2018.

Jejich posláním je vyvíjet rostlinné doplňky stravy, stanovovat nové standardy kvality a udržitelnosti. Každý z výrobků je navržen na základě nejnovějších poznatků a výsledků výzkumů a vyroben je pouze z těch nejlepších dostupných surovin.

Jednotlivé studie bývají stále přezkoumávány a neustále jsou shromažďovány empirické hodnoty, aby mohli přizpůsobovat a optimalizovat produkty podle toho, jak se v průběhu času mění stav znalostí v tomto oboru.

Důležité je, abychom zůstali věrni přírodě ve všem, co děláme.

Naturtreu team

Klimaticky neutrální podnik

Tato planeta je jediná, kterou máme – takže ji musíme udržovat zdravou. O potřebě ochrany klimatu by se měla vést zásadnější diskuse. Hlavně musí být ochrana klimatu součástí všeho, co děláme a plánujeme. Pokud dovolíme, aby se naše planeta stala nehostinnou, nemáme žádnou budoucnost!

Proto přísným ekologickým kritériím podléhá nejen výroba NATURTREU, ale i celé vedení společnosti.

NATURTREU bylo certifikováno Německým institutem pro standardy kvality a testování s pečetí DIQP. Tato pečeť je udělována pouze v případě, že jsou splněny přísné požadavky na emise CO2, které z firmy dělají klimaticky neutrální společnost.

Naturtreu klima

Zakladatelé Naturtreu

ALEXANDER JANSEN
Vývoj produktů
 

Jako odborník na fitness a výzkum Alexander zajišťuje, že jsou všechny produkty navrženy v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky. Za tímto účelem prochází všechny relevantní studie a diskutuje s uznávanými odborníky.

"Výrobky musí být vždy tak dokonalé, že je mohu s čistým svědomím doporučit své rodině a přátelům. Jen to nejlepší je dost dobré. To znamená, že pouze ty složky, u kterých bylo prokázáno, že mají účinek, se dostanou do našich doplňků stravy."

ALEXANDER ADLUNG
Rozvoj
 

Alexander zajišťuje, že se vize NATURTREU stává realitou. Za tímto účelem si pohrává s plánováním, vytváří struktury a neustále otevírá nové možnosti, jak se můžeme rozvíjet jako tým a jako společnost.

"Využíváme příležitosti naplnit jméno NATURTREU hodnotami, které jsme jako zákazníci vždy chtěli. Od empatické komunikace, vysoce kvalitních produktů, nekompromisní spokojenosti zákazníků až po naplňující týmovou práci."

Naturtreu zakladatele