Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Vitamín D3+K2 kapky - SonnenKind 500 I.E. - pro děti od 4 let – 10 ml

669 Kč / ks 66 900 Kč / 1 l
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

SonnenKind je doplněk stravy s obsahem vitamínu D3 a K2. Přispívá k normální funkci imunitního systému u dětí od 4 let. Obsažené vitamíny jsou veganské a v té nejlepší a nejpřirozenější kvalitě. Optimální biologická dostupnost je zajištěna díky MCT oleji a vitaminu K2.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Veganské kapky pro děti od 4 let s vitaminem D3 a K2

"Sluneční vitamín" D je nesmírně důležitý pro naše zdraví a má velký význam pro lidský organismus. Plní důležitou funkci pro imunitní systém, přispívá k udržení normálního stavu zubů a je zvláště potřebný pro zdravý růst a vývoj kostí u dětí.

 

Tělo si ho dokáže vyrobit samo, potřebuje k tomu však sluneční záření na kůži, a to někdy bývá problém. Přestože děti pravidelně tráví čas venku, kvůli počasí jsou často hodně oblečené, takže se jejich pokožka na slunce téměř nedostane.

Proto je tu SonnenKind - přípravek pro děti od 4 let. Dodává dostatečné množství vitaminu D a K2, které je přizpůsobeno potřebám dítěte a neobsahuje nežádoucí přídavné látky.

 

Doplnek stravy Naturtreu SonnenKind

Čím se vyznačuje SonnenKind?

SonnenKind je navržen tak, aby v přiměřené míře doplňoval zásoby vitaminu D u dítěte. Obsahuje také vitamin K2 jako kofaktor, který by měl být vždy přidáván k suplementaci vitamínem D.

Vitamin D3 a vitamín K2 tvoří dobrý tým

Proč přípravek SonnenKind obsahuje kromě D3 také vitamín K2?

 

Protože tyto 2 vitamíny se smysluplným způsobem doplňují ve svých funkcích pro organismus. Příjem vitaminu D3 zvyšuje koncentraci vápníku v krvi a tělo potřebuje K2, aby mohlo vápník optimálně využít.

 

Naturtreu vám nabízí tři druhy vitamínu D3 s K2 - pro děti od jednoho roku SonnerKirps, pro děti od 4 let tento SonnenKind a pro děti od 11 let SonnenFreund.

 

Doplnek stravy Naturtreu SonnenKind - slozeni


pflanze_e0079595-372d-4be6-a3ed-84b8c77140c7_360x_2xU všech produktů se Naturtreu zaměřuje na maximální čistotu, udržitelnost a přirozenost, bez genetického inženýrství a testování na zvířatech.

Proto u Naturtreu nenajdete žádné nežádoucí přísady ani barviva, ale pouze rozumné kombinace přírodních složek ve vysoce čisté a veganské podobě.

Přečtěte si více k tématu

Přírodní vitamíny nejen na jaro

Vylepšete své cvičení správnými a účinnými doplňky

Jak si pomoci při alergii na pyl přírodní cestou

Spát správně – klíč ke zdravému životu

Vitamín D - co způsobuje jeho nedostatek?

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky výživy pro děti
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Výrobce: Naturtreu, Pfirsichweg 4a, 22175 Hamburg, Německo
Země původu: Německo
Proč koupit: Rodinná firma z Hamburku, která si zakládá na tom, aby byly všechny jejich doplňky stravy ryze přírodní, bez nežádoucích přísad a vyráběné způsobem šetrným k životnímu prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
MC Avatar autora Sonnenkind 12.12.2023 13:13
Dobrý den Užíváme kapky ,ale pro děti 1-3 let A ty nejsou od této značky Karolince je 3roky a 4 mesice Nemůže užívat kapky od 4 let ,ze ?? Dekuji a Prima den
Odpovědět
P Avatar autora Sonnenkind 12.12.2023 13:43
Dobrý den přejeme, myslím, že se nic nestane, pokud jí koupíte kapičky pro děti od 4 let. Jedná se o tu doporučenou dávku, ale jako se vším: doporučené dávky jsou dnes nedostačující. Pokud chcete mít jistotu nad jistotu, konzultujte odborníka jako je buď dobrý terapeut nebo pediatr, pokud není zaprodaný Vigantolu. (: Stačí ukázat složení a měl by vědět. Ono se to dříve počítalo i podle váhy, víte...(:

Naturtreu logo

Přírodní, rostlinné, bez nežádoucích přísad a vyráběné způsobem šetrným k životnímu prostředí - to jsou produkty NATURTREU.

Tato německá rodinná firma z Hamburku byla založena Alexandrem Adlungem a Alexandrem Jansenem a je na trhu od roku 2018.

Jejich posláním je vyvíjet rostlinné doplňky stravy, stanovovat nové standardy kvality a udržitelnosti. Každý z výrobků je navržen na základě nejnovějších poznatků a výsledků výzkumů a vyroben je pouze z těch nejlepších dostupných surovin.

Jednotlivé studie bývají stále přezkoumávány a neustále jsou shromažďovány empirické hodnoty, aby mohli přizpůsobovat a optimalizovat produkty podle toho, jak se v průběhu času mění stav znalostí v tomto oboru.

Důležité je, abychom zůstali věrni přírodě ve všem, co děláme.

Naturtreu team

Klimaticky neutrální podnik

Tato planeta je jediná, kterou máme – takže ji musíme udržovat zdravou. O potřebě ochrany klimatu by se měla vést zásadnější diskuse. Hlavně musí být ochrana klimatu součástí všeho, co děláme a plánujeme. Pokud dovolíme, aby se naše planeta stala nehostinnou, nemáme žádnou budoucnost!

Proto přísným ekologickým kritériím podléhá nejen výroba NATURTREU, ale i celé vedení společnosti.

NATURTREU bylo certifikováno Německým institutem pro standardy kvality a testování s pečetí DIQP. Tato pečeť je udělována pouze v případě, že jsou splněny přísné požadavky na emise CO2, které z firmy dělají klimaticky neutrální společnost.

Naturtreu klima

Zakladatelé Naturtreu

ALEXANDER JANSEN
Vývoj produktů
 

Jako odborník na fitness a výzkum Alexander zajišťuje, že jsou všechny produkty navrženy v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky. Za tímto účelem prochází všechny relevantní studie a diskutuje s uznávanými odborníky.

"Výrobky musí být vždy tak dokonalé, že je mohu s čistým svědomím doporučit své rodině a přátelům. Jen to nejlepší je dost dobré. To znamená, že pouze ty složky, u kterých bylo prokázáno, že mají účinek, se dostanou do našich doplňků stravy."

ALEXANDER ADLUNG
Rozvoj
 

Alexander zajišťuje, že se vize NATURTREU stává realitou. Za tímto účelem si pohrává s plánováním, vytváří struktury a neustále otevírá nové možnosti, jak se můžeme rozvíjet jako tým a jako společnost.

"Využíváme příležitosti naplnit jméno NATURTREU hodnotami, které jsme jako zákazníci vždy chtěli. Od empatické komunikace, vysoce kvalitních produktů, nekompromisní spokojenosti zákazníků až po naplňující týmovou práci."

Naturtreu zakladatele