NENECHTE SI UJÍT VÝPRODEJ BEAN-TO-BAR ČOKOLÁD Z VELKÉ BRITÁNIE A BELGIE. HLEDEJTE V KATEGORII VÝPRODEJ - CENY OD 79 Kč.

Směs reishi spór a hericium - Myco-Zen 2v1 výhody: celková podpora zdraví, koncentrace a soustředění - 60 ks

799 Kč 13 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023

Komplex vitálních hub s recepturou založenou na principech tradiční čínské medicíny. Obsahuje léty prověřenou kombinaci hub reishi a hericia. V certifikované bio kvalitě.

 

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Proč koupit

Myco-Zen od Mushrooms4Life představuje bio doplněk vitálních hub, založený na principech tradiční čínské medicíny pro posílení „vitálního dechu“, který v sobě kombinuje nejvyšší kvalitu spór reishi s duálním extraktem z hericia. 

 

Komplex Myco-Zen vychází z principů tradiční čínské medicíny pro posílení ducha "Shen" a kombinuje spory Reishi nejvyšší kvality s extraktem z lví hřívy pro dosažení maximálních účinků.

 

Reishi je díky svým adaptogenním vlastnostem známá jako "houba nesmrtelnosti" a dokonce jako "královna hub". Může být užitečná při podpoře únavy a obsahuje silné imunologické a protizánětlivé triterpeny a polysacharidy.

 

Výtrusy Reishi jsou částí houby s největším obsahem živin a jsou pečlivě rozlámány při nízkých teplotách a až třicetkrát převálcovány, aby se z nich získaly všechny účinné látky.

 

Používáme organické spory Reishi vypěstované a nasbírané v Číně - tradičním domově červené Reishi - a vypěstované na duanwoodu, jejich původním živném médiu. To znamená, že naše houby mají podobný profil živin jako ty, které rostou přirozeně ve volné přírodě.

 

K tomu přidáváme houbu lví hřívu, někdy známou jako "horský kněz" a uctívanou starověkou medicínou pro své kognitivní a nervové účinky. Používáme metodu dvojí extrakce, abychom zajistili terapeutickou dávku Lví hřívy pro obranu proti stresu a zlepšení duševní výkonnosti.

  • Houby M4L rostou na vybraných ekologických farmách a pěstují je odborníci.
  • V neposlední řadě jsou všechny výrobky testovány třetí stranou, aby byla zajištěna čistota kmene hub. Viz certifikát čistoty v záložce Soubory.
  • Prověřují je také na přítomnost kontaminantů, pesticidů a těžkých kovů, takže si můžete být jisti, že jsou vyrobeny v souladu s nejvyšší kvalitou a standardy.
  • Reishi spóry jsou drcené při nízké teplotě, aby byla zachována co nejvyšší koncentrace obsažených triterpenů pro maximální užitek (minimum 6 % triterpenů).
  • Dále obsažená biomasa mycelia a mladých plodnic z hericia je pěstována na hnědé rýži v přírodně identických podmínkách.
  • Díky tomu poskytuje vyšší výtěžek širokého spektra klíčových aktivních živin.

Screenshot 2023-07-21 at 19-05-45 Organic Chaga Mushroom Powder - 60 g Mushrooms 4 Life

Nutriční hodnoty

Jedna dávka (2 kapsle) obsahují:

myco-zen

Reishi

Mushrooms4Life dodává opravdu nejvyšší bio kvalitu reishi spór z oblasti Lonquan, tradičního domova čínské reishi. Ty jsou pak drcené při nízké teplotě tak, aby byla zachována nejvyšší koncentrace triterpenů (ve spórách houby je jejich obsah min. 6 %, přímo v samotné houbě reishi pak pouze 3 %).

 

Spóry Reishi se získávají z certifikovaných bio reishi hub, které se v Číně pěstují na speciálních kmenech/polenech z tvrdého dřeva, tzv. Duanwood, ponořených do země a chráněných tunelovým zastřešením, aby byly spóry chráněné před vnějšími vlivy. Spóry jsou drceny pomocí tlakových a zvukových vibrací, které rozbijí tvrdé buněčné stěny tak, aby naše tělo bylo schopné využít živiny, které se nacházejí uvnitř. 

 

Spóry reishi lze považovat za takový pyl, který houba používá k reprodukci, takže se vlastně jedná o takzvaný jing nebo-li esenci života houby. Tyto rozmnožovací částice jsou charakteristické obsahem s vysokou koncentrací triterpenů a polysacharidů, které mají silně pozitivní význam na naše tělo.

 

Prášek z reishi spór také obsahuje adenosin, třináct aminokyselin, germánium, selen, lipopolysacharidy, kyselinu askorbovou, alkaloidy a stopové prvky. Spóry reishi se řadí mezi nejúčinnější "Superfoods" či "Tonic Herbs" na podporu správné činnosti imunitního systému.

Hericium

Hericium neboli korálovec ježatý je vitální houba, která svým vzhledem připomíná lví hřívu, proto se jí také tak často říká, nebo se jí také přezdívá 'Horský kněz'. V alternativní medicíně se využívá pro podporu správné činnosti kognitivního a nervového systému.

 

V západní medicíně se díky obsahu psychoaktivních látek a schopnosti stimulovat aktivní nervové růstové faktory (NGF) využívá jako nootropikum. Má sladkou a jemnou chuť a v tradiční čínské medicíně (TCM) se využívá pro regulaci energie „Qi“ a podporu trávení. Uklidňuje ducha „Shen“ a zklidňuje mysl.

 

Kdy užívat vitální houby čaga, cordyceps, maitake, reishi a jiné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitální houby
Obal: Recyklovatelný plast PETE 1
Obsah: 60 kapslí
Země původu: Velká Británie
Výrobce: Living Planet, Unit 2., 22 Chester House, 1-3 Brixton Road, SW9 6DE
Vhodné pro: Raw-GMO Free-Vegetariány-Vegan- Bez lepku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Mushrooms4life byla založena světově uznávaným výzkumníkem a autorem Martinem Powellem v rámci jeho poslání rozšířit dostupnost kvalitních bio přípravků za dostupné ceny. V Mushrooms4Life přistupují ke každé vitální houbě individuálně, a jsou si toho, že má každá svůj jedinečný charakter, vlastnosti a nutriční profil. Velice dbají na používání pouze těch nejkvalitnějších surovin, které pečlivě vybírají tak, aby podporovaly plnou aktivitu každé houby.

Do svých výrobků nikdy nepřidávají žádná pojiva, aditiva, umělé přísady nebo chemikálie a veškeré houby získávají přímo od prověřených odborných pěstitelů, takže si můžete být jisti, že dostanete tu nejvyšší kvalitu doplňku s nejpřínosnějšími vlastnostmi.