Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Směs reishi a hericium - Myco-Zen pro mozkové funkce, náladu a spánek - 60 ks

Akce Organic
829 Kč –24 %
Bio směs hub reishi spór a hericium - Myco-Zen
829 Kč –24 % 629 Kč / ks 10 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Komplex vitálních hub s recepturou založenou na principech tradiční čínské medicíny. Obsahuje léty prověřenou kombinaci hub reishi a hericia. V certifikované bio kvalitě.

 

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Proč koupit

Myco-Zen od Mushrooms4Life představuje bio doplněk vitálních hub, založený na principech tradiční čínské medicíny pro posílení „vitálního dechu“, který v sobě kombinuje nejvyšší kvalitu spór reishi s duálním extraktem z hericia. 

 

Komplex Myco-Zen vychází z principů tradiční čínské medicíny pro posílení ducha "Shen" a kombinuje spory Reishi nejvyšší kvality s extraktem z lví hřívy pro dosažení maximálních účinků.

 

Reishi je díky svým adaptogenním vlastnostem známá jako "houba nesmrtelnosti" a dokonce jako "královna hub". Může být užitečná při podpoře únavy a obsahuje silné imunologické a protizánětlivé triterpeny a polysacharidy.

 

Výtrusy Reishi jsou částí houby s největším obsahem živin a jsou pečlivě rozlámány při nízkých teplotách a až třicetkrát převálcovány, aby se z nich získaly všechny účinné látky.

 

Používáme organické spory Reishi vypěstované a nasbírané v Číně - tradičním domově červené Reishi - a vypěstované na duanwoodu, jejich původním živném médiu. To znamená, že naše houby mají podobný profil živin jako ty, které rostou přirozeně ve volné přírodě.

 

K tomu přidáváme houbu lví hřívu, někdy známou jako "horský kněz" a uctívanou starověkou medicínou pro své kognitivní a nervové účinky. Používáme metodu dvojí extrakce, abychom zajistili terapeutickou dávku Lví hřívy pro obranu proti stresu a zlepšení duševní výkonnosti.

  • Houby M4L rostou na vybraných ekologických farmách a pěstují je odborníci.
  • V neposlední řadě jsou všechny výrobky testovány třetí stranou, aby byla zajištěna čistota kmene hub. Viz certifikát čistoty v záložce Soubory.
  • Prověřují je také na přítomnost kontaminantů, pesticidů a těžkých kovů, takže si můžete být jisti, že jsou vyrobeny v souladu s nejvyšší kvalitou a standardy.
  • Reishi spóry jsou drcené při nízké teplotě, aby byla zachována co nejvyšší koncentrace obsažených triterpenů pro maximální užitek (minimum 6 % triterpenů).
  • Dále obsažená biomasa mycelia a mladých plodnic z hericia je pěstována na hnědé rýži v přírodně identických podmínkách.
  • Díky tomu poskytuje vyšší výtěžek širokého spektra klíčových aktivních živin.

Screenshot 2023-07-21 at 19-05-45 Organic Chaga Mushroom Powder - 60 g Mushrooms 4 Life

Nutriční hodnoty

Jedna dávka (2 kapsle) obsahují:

myco-zen

Reishi

Mushrooms4Life dodává opravdu nejvyšší bio kvalitu reishi spór z oblasti Lonquan, tradičního domova čínské reishi. Ty jsou pak drcené při nízké teplotě tak, aby byla zachována nejvyšší koncentrace triterpenů (ve spórách houby je jejich obsah min. 6 %, přímo v samotné houbě reishi pak pouze 3 %).

 

Spóry Reishi se získávají z certifikovaných bio reishi hub, které se v Číně pěstují na speciálních kmenech/polenech z tvrdého dřeva, tzv. Duanwood, ponořených do země a chráněných tunelovým zastřešením, aby byly spóry chráněné před vnějšími vlivy. Spóry jsou drceny pomocí tlakových a zvukových vibrací, které rozbijí tvrdé buněčné stěny tak, aby naše tělo bylo schopné využít živiny, které se nacházejí uvnitř. 

 

Spóry reishi lze považovat za takový pyl, který houba používá k reprodukci, takže se vlastně jedná o takzvaný jing nebo-li esenci života houby. Tyto rozmnožovací částice jsou charakteristické obsahem s vysokou koncentrací triterpenů a polysacharidů, které mají silně pozitivní význam na naše tělo.

 

Prášek z reishi spór také obsahuje adenosin, třináct aminokyselin, germánium, selen, lipopolysacharidy, kyselinu askorbovou, alkaloidy a stopové prvky. Spóry reishi se řadí mezi nejúčinnější "Superfoods" či "Tonic Herbs" na podporu správné činnosti imunitního systému.

Hericium

Hericium neboli korálovec ježatý je vitální houba, která svým vzhledem připomíná lví hřívu, proto se jí také tak často říká, nebo se jí také přezdívá 'Horský kněz'. V alternativní medicíně se využívá pro podporu správné činnosti kognitivního a nervového systému.

 

V západní medicíně se díky obsahu psychoaktivních látek a schopnosti stimulovat aktivní nervové růstové faktory (NGF) využívá jako nootropikum. Má sladkou a jemnou chuť a v tradiční čínské medicíně (TCM) se využívá pro regulaci energie „Qi“ a podporu trávení. Uklidňuje ducha „Shen“ a zklidňuje mysl.

 

Kdy užívat vitální houby čaga, cordyceps, maitake, reishi a jiné.

Přečtěte si více k tématu

Úvod do biohackingu

Vegetariánská a veganská strava

Pozor na to jaké medicinální houby jíte a proč

Nakopněte imunitu pomocí divoce rostoucích bylin a hub

Co jíst v zimě, abychom zůstali zdraví?

Detoxikace organismu aneb odlehčete svému tělu po zimních měsících

Jak mít zdravá střeva a tak celý organismus?

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitální houby
Certifikace: Soil Association Organic
Obsah: 60 ks
Země původu: Velká Británie
Výrobce: Living Planet, Unit 2., 22 Chester House, 1-3 Brixton Road, SW9 6DE
Vhodné pro: Raw-GMO Free-Vegetariány-Vegan- Bez lepku
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MH Avatar autora | 18.7.2024
S produktem jsem velice spokojena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

mfl-web-banner-1

Cílem značky je zpřístupnit úžasné léčivé vlastnosti léčivých hub všem lidem

V Mushrooms For Life přistupují ke každé vitální houbě individuálně, a jsou si toho, že má každá svůj jedinečný charakter, vlastnosti a nutriční profil. Velice dbají na používání pouze těch nejkvalitnějších surovin, které pečlivě vybírají tak, aby podporovaly plnou aktivitu každé houby.

Do svých výrobků nikdy nepřidávají žádná pojiva, aditiva, umělé přísady nebo chemikálie a veškeré houby získávají přímo od prověřených odborných pěstitelů, takže si můžete být jisti, že dostanete tu nejvyšší kvalitu doplňku s nejpřínosnějšími vlastnostmi.

O značce

MartinPowell

Společnost Mushrooms For Life byla původně založena v roce 2011 známým naturopatem a autorem Martinem Powellem s cílem rozšířit a zpřístupnit ty nejlepší houbové doplňky.

Martin, který mluví plynně mandarínsky, strávil mnoho let v Číně, kde spolupracoval se zkušenými místními pěstiteli, aby zajistil, že Mushrooms For Life bude získávat suroviny nejvyšší kvality; na to se značka zaměřuje dodnes.

V roce 2017 Martin svěřil Mushrooms For Life svým kolegům a zkušeným houbařským pedagogům Grahamu Botfieldovi a Benu Shoulerovi, kteří v jeho práci pokračují dodnes.

 

Používáme pouze nejkvalitnější ekologické suroviny, které jsou pečlivě vybírány tak, aby plně využily funkce každé houby

china_1_optimized

Tradice a kvalita

Získáváme pouze ty nejkvalitnější ekologicky vypěstované houby od našich pěstitelů v Číně. Používání léčivých hub bylo základním kamenem tradiční čínské medicíny a tato praxe se datuje tisíce let zpět.

Žádná země nemá v oblasti pěstování a získávání hub rozsáhlejší znalosti než Čína. Čína je také domovem jedněch z nejrozsáhlejších a nejčistších lesů na světě, které poskytují ideální prostředí pro růst hub.

Na základě průběžných analýz DNA je všeobecně známo, že v Číně rostou nejkvalitnější houby na světě.

Zakladatelé vzkazují...

Screenshot 2024-06-14 at 11-05-30 About usS nadšením se dělíme o tajemství léčivých lesních hub, abychom zlepšili vaši pohodu a vitalitu.

Od skromných začátků se společnost Mushrooms For Life rozrostla v jednu z nejkomplexnějších nabídek léčivých hub ve Velké Británii.

Děkujeme, že jste si vybrali právě nás! - Graham a Ben

K portfoliu hub Mushrooms For life...

What-You-Should-Know-about-Mushroom-Supplements_900x