Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Nootropní probiotika - CogniBiotics jediná směs svého druhu na světě - 60 ks

1 695 Kč / ks 28 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Doplněk stravy CogniBiotics je nootropní směs, která může zlepšit zdraví mozku, paměť a soustředění díky zlepšení střevních bakterií. Skládá se z 10 probiotických mikroorganismů, 2 prebiotických vláknin a 15 čínských bylin.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Co dělá CogniBiotics jedinečným doplňkem stravy?

Většina nootropik a adaptogenů se zaměřuje pouze na mozek, tím jsou ale vynechané klíčové prvky kognitivních funkcí a duševního zdraví: střeva a střevní mikrobiom. BiOptimizers CogniBiotics je jedinou probioticko-nootropní směsí na trhu, která zlepšuje propojení střevo-mozek-mikrobiom.

Přípravek obsahuje účinnou kombinaci 17 bylin, o nichž je známo, že zlepšováním střevního mikrobiomu mohou podpořit náladu a zlepšit kognitivní funkce. 10 bakteriálních druhů obsažených v přípravku CogniBiotics navíc synergicky působí na zdraví mozku a podporuje vyváženou reakci na stres.

BiOptimizers CogniBiotics  hlavní výhody

 1. Může zlepšit špatnou náladu a snížit nebo zmírnit úzkosti.
 2. Podpora vyvážené reakce na stres a odolnosti vůči němu.
 3. Pomáhá podpořit zdravou hladinu acetylcholinu, což je důležitý neurotransmiter pro učení a paměť.1
 4. Dopomůže zlepšit rovnováhu neurotransmiterů.
 5. Zvýší průtok krve do mozku.
 6. Vypomůže s produkcí prospěšných postbiotik, jako je butyrát.

Bioptimizers Cognibiotics

Na čem je postavena síla BiOptimizers CogniBiotics? 

BiOptimizers CogniBiotics kombinují sílu čínské medicíny se synergicky působícími probiotiky, které posilují mozek.

Dává dohromady 2 receptury tradiční čínské medicíny, které se dlouhou dobu používají jak pro duševní zdraví, tak i pro zažívací problémy tím, že podporují harmonii mezi mozkem a střevy.

 • Formule Chaihu-Shugan-San zlepšuje odolnost vůči stresu, náladu a kognitivní funkce tím, že podporuje střevní flóru.
 • Receptura An Shen Bu Xin San se tradičně používá ke zklidnění ducha a obsahuje několik bylin zvyšujících kognitivní výkonnost.

Tyto bylinné formule byly vynalezeny již před 2200 lety a moderní výzkum ukázal, že zvyšují hladinu neurotransmiterů, zlepšují střevní mikrobiom a bojují proti oxidačnímu stresu. Jsou to také adaptogenní byliny, které podporují vyváženou reakci na stres.

Dávkování BiOptimizers Cognibiotics

 • Přípravek CogniBiotics užívejte ráno nalačno a vezměte si 2 tobolky.
 • Někteří lidé také zjistili výrazné zlepšení kognitivních funkcí a nálady, když užívali CogniBiotics před obědem a večeří nebo v průběhu. 
 • Protože CogniBiotics obsahují probiotika, dbejte na to, abyste je užívali alespoň hodinu po antibiotikách nebo doplňcích stravy, které mají antibakteriální účinky.

 Složení

 

Další složky: L-leucin, křemík, hypromelóza (kapsle).

 

RDA = standardní doporučená denní dávka založená na denním příjmu 2000 kcal.
* RDA neznámá

 

CFU = jednotky tvořící kolonie, počet živých bakterií.

 

Nejsou uvedeny žádné alergeny.

 

BiOptimizers CogniBiotics je doplňkem stravy, který spadá do kategorie bylinných přípravků a nenahrazuje zdravou a vyváženou stravu a/nebo životní styl.

 

Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla. 

Něco málo o nootropikách

Nootropika jsou látky, které mají schopnost zlepšovat funkce mozku, jako je paměť, učení, koncentrace, motivace nebo nálada. Někd se také nazývají jako chytré drogy, protože mohou zvyšovat duševní výkon a produktivitu. Existuje mnoho druhů, které se liší svým původem, mechanismem účinku, bezpečností a dostupností. Některá nootropika jsou přírodního původu, jako jsou byliny, houby nebo aminokyseliny, jiná jsou naopak syntetická či polosyntetická.

Přečtěte si více k tématu

Objevte low carb aneb více energie, méně cukru

Jak mít zdravá střeva a tak celý organismus?

Co potřebují děti při návratu do školy kromě učebnic?

Úvod do biohackingu

Proč zvolit CogniBiotics?

 • BiOptimizers CogniBiotics je více než jen probiotikum.
 • Je to zároveň nootropikum, které podpoří mozkovou aktivitu pomocí střevních bakterií.
 • Je to adaptogen, který může pomoct tělu přizpůsobit se stresu a zmírnit jeho negativní dopady na zdraví.
 • A je to čínský bylinný přípravek, který využívá tisíciletou moudrost čínské medicíny pro podporu duševního zdraví.
 • Pokud hledáte doplněk stravy, který může zlepšit váš mozek a náladu pomocí vašich střev, BiOptimizers CogniBiotics je pro vás tou ideální volbou.

magnesium-levels-v2

Doplňkové parametry

Kategorie: Synbiotika, probiotika, prebiotika
Obsah: 60 ks
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Výrobce: BiOptimizers USA Inc. 5470 Kietzke Lane, Suite 300 Reno, NV 89511
Země původu: Nevada, USA
Proč koupit: Kultovní značka ve světě biohackingu, kde za vývojem stojí tým univerzitních lékařů. Veškeré produkty jsou neustále podrobovány analýzám, aby tvrzení o účincích byla potvrzena rešerší. Za nás se jedná o jednu z top značek v oblasti zdravého zažívaní a optimálního výkonu lidského organismu.
Vhodné pro: Bez lepku-GMO Free-Vegan-Sugar Free-Lactose Free
Položka byla vyprodána…

Cognibiotics Live Stream

Cognibiotics with Wade Lightheart, Co-Founder & President of BiOptimizers

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bio-logo-2023

Bioptimizers je společnost vyrábějící doplňky stravy, kterou založil Wade Lightheart a jeho obchodní partner Matt Gallant. Specializuje se na trávicí enzymy, probiotika a další doplňky stravy. Společnost byla založena v roce 2004 a jedním z prvních produktů, které byly uvedeny na trh, byl MassZymes. Revoluční produkt vytvořený pro trávení bílkovin a budování svalů.

Obecně řečeno, všechny produkty Bioptimizers směřují ke společnému cíli ~ biologické optimalizaci nebo-li Biohackingu. Například některé produkty, jako je MassZymes, pomáhají trávit bílkoviny, aby pomohly zvýšit množství aminokyselin posilujících svaly, zatímco jiné, jako je Mg. Breakthrough napomáhají funkci svalů a nervů.

6dd0eca434478e1afaa3bc590b856cde.w3001.h1501._CR0,0,3001,1500_

KDO STOJÍ ZA ZNAČKOU BIOPTIMIZERS

Bioptimizers je americká společnost zabývající se výrobou doplňků stravy, kterou řídí její prezident Wade Lightheart a generální ředitel Matt Gallant. Wade a Matt společně podnikají od roku 2004 a od svého založení se neustále snaží vydávat nové převratné produkty založené na enzymatické technologii, probiotikách a rostlinných složkách.

Dnes pracují společně s týmem specialistů vědců a odborníků na výživu a investují velké množství kapitálu do rozvoje značky Bioptimizers, aby byla ještě lepší.

Podle těchto dvou mužů "Bioptimizers spolupracuje s jedním z nejlepších odborníků na čínské byliny na světě a také s nejlepšími vědci a formulátory enzymů".

Úzce také spolupracují s "Burch University" v Sarajevu v Bosně a neustále pracují na výrobě nejlepších probiotik a přípravků pro zdravá střeva.
K dnešnímu dni Wade, Matt a značka Bioptimizers tvrdí, že pomohli více než 65 000 lidí optimalizovat jejich zdraví a trávení.

Pokud tedy hledáte něco, co skutečně změní vaše trávení, úroveň energie, funkci mozku a celkovou fyzickou pohodu, pak by vás Bioptimizers neměly zklamat...

PROČ JE BIOPTIMIZERS JINÝ DRUH SPOLEČNOSTI

Společnost BiOptimizers se zrodila z bolesti a vášně.

Wadeova vášeň a poslání pomáhat ostatním optimalizovat jejich zdraví začaly, když byl svědkem toho, jak jeho 23letá sestra zemřela na rakovinu. Byl to srdcervoucí zážitek, který formoval jeho osud. Tehdy si uvědomil, že zdraví je to nejcennější, co v životě máme.

Mattova vášeň a smysl pro pomoc druhým začala, když pomohl svému nejlepšímu příteli zhubnout 191 kg za 18 měsíců. Sledoval, jak se díky tomu celý život jeho přítele proměnil. Od doby, kdy nikdy neměl přítelkyni, se během několika let oženil.

Wade Lightheart President                                                 Matt Gallant Chief Executive Officer

Wade i Matt byli trenéři pracující s profesionálními sportovci a dalšími špičkovými hráči. Oba strávili deset let v posilovně a pomáhali lidem změnit jejich zdraví. Wade a Matt se potkali v posilovně, navázali přátelství a poté zahájili obchodní spolupráci, která trvá od roku 2004.

Wade a Matt říkají: "Přesně tak, v roce 2004 jsme začali prodávat fitness programy, trávicí enzymy a organické rostlinné bílkoviny. Naše posedlost vytvářet nejlepší přípravky a řešení ve své třídě je stále silnější.

 

Naše zásada zní: "Pokud nedokážeme vytvořit nejlepší produkt v dané kategorii, zapomeňte na něj." Vždycky jsme se snažili, aby byl produkt co nejlepší.

 

Jsme připraveni dát do jedné receptury zcela VŠE. Co to znamená? Naše průměrné náklady na jednu lahvičku jsou o 200 až 400 % vyšší než u většiny našich konkurentů.

 

Používáme optimální, účinné dávky nejprozkoumanějších složek. Víme, že jakmile jednou zažijete výsledky, stanete se fanoušky BiOptimizers na celý život.

PRO KOHO JSOU PRODUKTY BIOPTIMIZERS URČENY

Pro každého, kdo hledá vysoce kvalitní doplňky stravy, které jsou schváleny FDA a GMP, testovány třetí stranou a neobsahují GMO.

Bioptimizers se specializují na lepší trávení. Ti, kteří mají zdravotní potíže s trávením, by mohli zjistit, že to, co tato společnost nabízí, může být rozhodně schopno pomoci.

Specializované produkty, jako je Herbal Power Flush, HCL Breakthrough a Gluten Guardian jsou opravdu jedinečné v tom, co dělají.

K dispozici máte také MassZymes pro trávení bílkovin, Blood Sugar Breakthrough pro trávení sacharidů a kontrolu hladiny cukru v krvi, Cognibiotics pro zlepšení mysli a nálady a KApex pro podporu Keto/low-carb diety.

Není nic dražšího než produkt, který nefunguje!

Bioptimizers Pledge

 • Už nikdy nepřestaneme vyvíjet nové produkty a vylepšovat formulace.
 • Neustále zkoumáme, testujeme a vylepšujeme receptury.
 • Od roku 2004 slouží BiOptimizers více než 162 000 klientů v 90 zemích k optimalizaci jejich zdraví a trávení.
 • Spolupracujeme s nejchytřejšími lidmi ve svém oboru, abychom splnili svůj závazek.
 • Spolupracujeme s 5 špičkovými formulátory, abychom vytvořili nejlepší formulace ve své třídě
 • Navázali jsme partnerství s Burchovou univerzitou v Sarajevu, a investovali jsme nemalé finanční prostředky, abychom vytvořili probiotickou laboratoř s několika doktorandy v Bosně, kteří pracují na vývoji probiotik.
 • Spolupracujeme s jedním z nejlepších odborníků na čínské byliny na světě.
 • Spolupracujeme se špičkovými vědci v oblasti enzymů.
 • Spolupracujeme s jedním z nejchytřejších formulátorů na světě, který má 4 desetiletí zkušeností v oboru.
 • Spolupracujeme s člověkem, o kterém jsme přesvědčeni, že je pravděpodobně největším odborníkem na extrakci rostlin na Zemi.

TÝM UNIVERZITNÍCH ODBORNÍKŮ V BOSNĚ