Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Mletá káva 100% Arabica LR - Brazílie Light Roast = jemně pražená - 250 g

379 Kč / ks 1 516 Kč / 1 kg
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Toto je velmi výběrová káva z Brazílie. Chuť evokuje tóny pomerančů, citrusů a ořechů. Je pomalu a krátce pražená pro zachování prvotřídní kvality a chuti. Prošla laboratorním testováním na přítomnost aflatoxinů a plísní.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Proč koupit

Pure Coffee od značky NoordCode je 100% arabica a pochází z farmy "California" v Brazílii. Na výběr kávových zrn jsou kladeny vysoké nároky a důraz je dán i na chuť stejně jako na pěstování bez toxinů. Kvalita je kontrolována testováním kávových zrn v nezávislé laboratoři. 

 • Káva NoordCode Pure Coffee má při cuppingu skóre 88,5.
 • Etiopský styl fermentace a pomalé pražení zaručují optimální chuť bez hořkosti a spálené pachuti.
 • Aby byla zachována stejná konzistentní chuť v každé šarži, je proces pražení kombinací tradičního cuppingu prováděného mistry pražiči a vědeckého vzorkování s profilem pražení.
 • Proces pražení je optimalizován podle nejnovějších vědeckých výzkumů a evropských norem.
 • V potaz je bráno mnoho faktorů ovlivňujících kvalitu: počasí, teplotá zrn, a dokonce i vlhkost.
 • Káva NoordCode Pure Coffee je vyvážená káva, která má optimální kyselost a tělo.
 • Pomeranč a citrusy jsou první nuance, které ucítíte, a přetrvávající dochuť oříšků se dokonale hodí k mléku, máslu nebo smetaně.

lr

Klíčové benefity této kávy

 • 100% arabica a jednodruhová káva. 
 • Laboratorně testována na přítomnost aflatoxinů a plísní.
 • Pomalu pražená pro zachování prospěšných živin.
 • Svěží aroma, díky okamžitému vakuovému balení.
 • Světle pražená (light roast) káva je ideální pro přípravu kávy ve stylu dripping.
 • Můžete také použít AeroPress nebo kávu smíchat s NoordCode MCT sušenou smetanou a např. kokosovým olejem nebo ghíčkem.

Co je to light roast a dark roast

 • Výběrová zrnková káva se musí před konzumací pražit, aby byla pitelná.
 • Pražení kávy má různé stupně.
 • Jestliže je káva pražena jen krátkou dobu, nazýváme to lehké pražení (light roast).
 • Když je káva pražena déle, označuje se to jako tmavé pražení (dark roast).

Káva je vlastně ovocem.

 

Krátce pražená káva si zachovává svou ovocnou povahu a při pití kávy nebo espressa můžeme cítit ovocné tóny.

 

Proto jsou dražší a cennější arabiky, které rostou ve vysokých nadmořských výškách, praženy jen krátce, aby se zachovala jejich ovocná povaha. Bylo by škoda je příliš dlouho pražit.

 

Delší pražení potlačuje ovocné tóny a posiluje tóny, které vznikají právě při pražení: karamel, čokoláda, oříšky.

 

Pražením se mění chemické vlastnosti cukrů a aminokyselin, které se rozkládají a karamelizují.

 

Obecně platí, že kávy nižší kvality nebo ty, které rostou v nižších polohách, jsou praženy déle, protože to výslednou chuť zlepšuje.

 

Čím déle pražíme, tím více získáváme, ale také tím více ztrácíme.

 

Zde je užitečné video o kávě:

 

Přečtěte si více k tématu

Objevte low carb aneb více energie, méně cukru

Vylepšete své cvičení správnými a účinnými doplňky

Vegetariánská a veganská strava

Co je to keto dieta?

7 vědecky podložených výhod kokosového MCT oleje

Doplňkové parametry

Kategorie: Mletá káva
Obsah: 250 g
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Výrobce: NoordCode - Loopkantstraat 25, 5404 AC Uden
Země původu: Nizozemsko
Proč koupit: Společnost NoordCode nabízí v Evropě nejčistší a nejkvalitnější funkční potraviny a doplňky stravy. Za firmou stojí tým špičkových odborníků, kteří navrhují a vyvíjejí výrobky i pro vlastní potřebu. Nechtějí se spokojit s průměrem. Na evropský trh přináší jen ty nejkvalitnější výživové produkty za pomoci lokálních zdrojů spolu s rozumnými cenami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lepší ingredience, lepší život

Produkty NoordCode jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin bez plnidel, bez růstových hormonů, antibiotik, toxinů, plísní a oxidace. Kdykoli je to možné, používají kravské mléko krav, které byly krmené trávou. Jejich produkty jsou plné ekologických, vysokohorských, syrových a čistých surovin. Vaše tělo si je zamiluje a vy si budete moci vychutnat jejich chuť!

NoordCode značka2

O firmě NoordCode

Společnost NoordCode nabízí spotřebitelům v Evropě nejčistší a nejkvalitnější funkční potraviny a doplňky stravy. Jejich tým tvoří špičkoví odborníci, kteří navrhují a vyvíjejí výrobky i pro vlastní potřebu. Nespokojí se s průměrem, ale chtějí na evropský trh přinášet kvalitnější výživové produkty pomocí místních zdrojů a rozumných cen.

Inspirace pro název "NoordCode" vychází ze severoevropských standardů vysoké kvality. Jejich vikingská mentalita pomáhá udělat něco víc, aby bylo vždy dosaženo těch nejlepších výsledků, ať už jde o kvalitu výrobků nebo služby zákazníkům. Vždy se snaží o optimální výkon, a to nejen slovy. Ve skutečnosti to dokazují mnoha způsoby. Všechny výrobky od NoordCode jsou laboratorně testovány na čistotu a neobsahují toxiny a plísně.

NoordCode značka

Příběh značky

Nápad založit NoordCode se zrodil, když si uvědomili, jak obtížné je najít kvalitní výživové produkty, které jsou chutné, vyrobené v Evropě a zároveň za rozumnou cenu. Většina funkčních potravin prodávaných v EU se dováží z celého světa. To nedává smysl, protože v Evropě máme velmi kvalitní suroviny a dovozem se zvyšují náklady a ceny kvůli logistice a clům.

Hlavním cílem bylo vytvořit evropskou řadu funkčních potravin, která splňuje nejvyšší standardy. Důležité bylo znát zdroje surovin a prokázat kvalitu laboratorními testy a certifikacemi. Odborné znalosti v oblasti potravinářských výrobků a doplňků stravy se postupně tvořily během let učení a testování.

Hlavním zakladatelem je Eduard de Wilde, který je také zakladatelem webu LiveHelfi.com a sám je biohackerem. Naučil se, že správnou volbou životního stylu můžete zlepšit svou fyzickou i duševní výkonnost. Jídlo a doplňky stravy jsou jeho nezbytnou součástí.

NoordCode značka3

Hlavní hodnoty

Účelné jídlo a skvělá chuť
Věříme, že jídlo by mělo být zdravé a chutné.

Evropská kvalita
Zdravé potraviny a doplňky stravy NoordCode jsou vyráběny v Evropě. Jednou z hlavních zásad je získávat suroviny v co největší míře v EU.

Nejčistší suroviny
Kvalita surovin je na prvním místě. Jejich výrobky jsou vyvinuty tak, aby podporovaly čistou, plnohodnotnou stravu, jejímž cílem je omezit záněty.

Otevřenost a upřímnost
Transparentnost je pro ně jednou z hlavních zásad. Chtějí vás ujistit, že přesně víte, co vkládáte do úst.

Dokonalost a vysoký výkon
Životní filozofie firmy spočívá v tom, aby se stali nejlepší verzí sebe sama. Nechtějí dělat kompromisy a spokojit se s průměrnou kvalitou.

NoordCode je jejich životním posláním a dělají vše pro to, aby pomohli ostatním vysoce výkonným lidem najít ty nejlepší funkční potraviny a doplňky stravy v Evropě.

NoordCode značka4