Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Mletá káva 100% Arabica MR - Brazílie Medium Roast = středně pražená - 250 g

379 Kč / ks 1 516 Kč / 1 kg
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Tato výběrová medium roast mletá káva je 100% arabica z Brazílie. Chuť mísí tóny pomeranče, citrusů a ořechů. Je pomalu pražená pro zachování prvotřídní kvality a chuti. Laboratorně testována na přítomnost aflatoxinů a plísní.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Proč koupit

Pure Coffee od značky NoordCode je 100% arabica a pochází z farmy "California" v Brazílii. Na výběr kávových zrn jsou kladeny vysoké nároky a důraz je dán i na chuť stejně jako na pěstování bez toxinů. Kvalita je kontrolována testováním kávových zrn v nezávislé laboratoři.

 • Káva NoordCode Pure Coffee má při cuppingu skóre 88,5.
 • Etiopský styl fermentace a pomalé pražení zaručují optimální chuť bez hořkosti a spálené pachuti.
 • Aby byla zachována stejná konzistentní chuť v každé šarži, je proces pražení kombinací tradičního cuppingu prováděného mistry pražiči a vědeckého vzorkování s profilem pražení.
 • Proces pražení je optimalizován podle nejnovějších vědeckých výzkumů a evropských norem.
 • V potaz je bráno mnoho faktorů ovlivňujících kvalitu: počasí, teplotá zrn, a dokonce i vlhkost.
 • Káva NoordCode Pure Coffee je vyvážená káva, která má optimální kyselost a tělo.
 • Pomeranč a citrusy jsou první nuance, které ucítíte, a přetrvávající dochuť oříšků se dokonale hodí k mléku, máslu nebo smetaně.

lr

Klíčové benefity této kávy

 • 100% arabica a single-origin (jeden zdroj původu) káva. 
 • Laboratorně testováno na přítomnost aflatoxinů a plísní.
 • Pomalu pražená pro zachování prospěšných živin.
 • Svěží aroma, díky okamžitému vakuovému balení.
 • Středně pražená mletá káva je ideální pro přípravu silných kávových nápojů, jako je espresso a americano.
 • Můžete také použít AeroPress nebo kávu smíchat s NoordCode MCT sušenou smetanou a např. kokosovým olejem nebo ghíčkem.

Co je středně pražená káva nebo-li medium roast?

Středně pražená káva je druh kávy, který byl pražen delší dobu než světle pražená káva, ale ne tak dlouho jako tmavě pražená káva. Tento typ kávy je obvykle plnější a má více chuti.

 

Tato zrna jsou také méně kyselá než světle pražená zrna. Pokud hledáte kávu, která není příliš silná a ani příliš slabá, pak pro vás může být tato káva ideální volbou.

 

Pokud rádi pijete kávu, pak jste pravděpodobně vyzkoušeli různé druhy pražení. Středně pražená káva je typ pražení, který je v posledních letech stále oblíbenější.

Ve zkratce

 • Vyrábí se z kávových zrn, která se praží delší dobu než zrna světle pražená
 • Má obvykle bohatší chuť než světle pražená káva
 • Má výraznější aroma než světle pražená káva

Pití středně pražené kávy má mnoho výhod. Jednak delší doba pražení zvýrazní přirozené chutě kávových zrn. To znamená, že budete moci ochutnat více nuancí v chuťovém profilu kávy. Kromě toho delší doba pražení vytváří také výraznější aroma, které může být příjemné cítit, když pijete svůj šálek kávy.

 

Pokud hledáte lahodný a aromatický šálek kávy, pak může být středně pražená káva tou správnou volbou!

Proč pít středně praženou kávu?

Hledáte kávu, která není příliš světlá ani příliš tmavá? Možná byste měli vyzkoušet středně praženou kávu. Středně pražené kávy jsou vyvážené, s mírným množstvím kofeinu a kyselosti. Jsou také plné chuti, takže jsou skvělou volbou pro každého, kdo si rád vychutná šálek kávy s chutí.

Pití této kávy má mnoho výhod. Za prvé je plná antioxidantů, které mohou pomoci chránit vaše tělo před poškozením způsobeným volnými radikály.

 

Středně pražená káva je také skvělým zdrojem energie, takže je ideální pro ranní kávu nebo kdykoli, kdy potřebujete extra vzpruhu. Tato káva navíc může zlepšit duševní bdělost a soustředění, takže je skvělou volbou pro studium nebo práci.

 

Pokud hledáte lahodný a vyvážený šálek kávy, vyzkoušejte středně praženou kávu! Užijete si její chuť a všechny výhody, které s ní souvisejí.

 

Zde je užitečné video o kávě:

 

Přečtěte si více k tématu

Objevte low carb aneb více energie, méně cukru

Vylepšete své cvičení správnými a účinnými doplňky

Vegetariánská a veganská strava

Co je to keto dieta?

7 vědecky podložených výhod kokosového MCT oleje

Doplňkové parametry

Kategorie: Nápoje
Obsah: 250 g
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Výrobce: NoordCode - Loopkantstraat 25, 5404 AC Uden
Země původu: Nizozemsko
Proč koupit: Společnost NoordCode nabízí v Evropě nejčistší a nejkvalitnější funkční potraviny a doplňky stravy. Za firmou stojí tým špičkových odborníků, kteří navrhují a vyvíjejí výrobky i pro vlastní potřebu. Nechtějí se spokojit s průměrem. Na evropský trh přináší jen ty nejkvalitnější výživové produkty za pomoci lokálních zdrojů spolu s rozumnými cenami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lepší ingredience, lepší život

Produkty NoordCode jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin bez plnidel, bez růstových hormonů, antibiotik, toxinů, plísní a oxidace. Kdykoli je to možné, používají kravské mléko krav, které byly krmené trávou. Jejich produkty jsou plné ekologických, vysokohorských, syrových a čistých surovin. Vaše tělo si je zamiluje a vy si budete moci vychutnat jejich chuť!

NoordCode značka2

O firmě NoordCode

Společnost NoordCode nabízí spotřebitelům v Evropě nejčistší a nejkvalitnější funkční potraviny a doplňky stravy. Jejich tým tvoří špičkoví odborníci, kteří navrhují a vyvíjejí výrobky i pro vlastní potřebu. Nespokojí se s průměrem, ale chtějí na evropský trh přinášet kvalitnější výživové produkty pomocí místních zdrojů a rozumných cen.

Inspirace pro název "NoordCode" vychází ze severoevropských standardů vysoké kvality. Jejich vikingská mentalita pomáhá udělat něco víc, aby bylo vždy dosaženo těch nejlepších výsledků, ať už jde o kvalitu výrobků nebo služby zákazníkům. Vždy se snaží o optimální výkon, a to nejen slovy. Ve skutečnosti to dokazují mnoha způsoby. Všechny výrobky od NoordCode jsou laboratorně testovány na čistotu a neobsahují toxiny a plísně.

NoordCode značka

Příběh značky

Nápad založit NoordCode se zrodil, když si uvědomili, jak obtížné je najít kvalitní výživové produkty, které jsou chutné, vyrobené v Evropě a zároveň za rozumnou cenu. Většina funkčních potravin prodávaných v EU se dováží z celého světa. To nedává smysl, protože v Evropě máme velmi kvalitní suroviny a dovozem se zvyšují náklady a ceny kvůli logistice a clům.

Hlavním cílem bylo vytvořit evropskou řadu funkčních potravin, která splňuje nejvyšší standardy. Důležité bylo znát zdroje surovin a prokázat kvalitu laboratorními testy a certifikacemi. Odborné znalosti v oblasti potravinářských výrobků a doplňků stravy se postupně tvořily během let učení a testování.

Hlavním zakladatelem je Eduard de Wilde, který je také zakladatelem webu LiveHelfi.com a sám je biohackerem. Naučil se, že správnou volbou životního stylu můžete zlepšit svou fyzickou i duševní výkonnost. Jídlo a doplňky stravy jsou jeho nezbytnou součástí.

NoordCode značka3

Hlavní hodnoty

Účelné jídlo a skvělá chuť
Věříme, že jídlo by mělo být zdravé a chutné.

Evropská kvalita
Zdravé potraviny a doplňky stravy NoordCode jsou vyráběny v Evropě. Jednou z hlavních zásad je získávat suroviny v co největší míře v EU.

Nejčistší suroviny
Kvalita surovin je na prvním místě. Jejich výrobky jsou vyvinuty tak, aby podporovaly čistou, plnohodnotnou stravu, jejímž cílem je omezit záněty.

Otevřenost a upřímnost
Transparentnost je pro ně jednou z hlavních zásad. Chtějí vás ujistit, že přesně víte, co vkládáte do úst.

Dokonalost a vysoký výkon
Životní filozofie firmy spočívá v tom, aby se stali nejlepší verzí sebe sama. Nechtějí dělat kompromisy a spokojit se s průměrnou kvalitou.

NoordCode je jejich životním posláním a dělají vše pro to, aby pomohli ostatním vysoce výkonným lidem najít ty nejlepší funkční potraviny a doplňky stravy v Evropě.

NoordCode značka4