Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Bylinné kapsle - Oregamax původní turecká receptura pro celoroční podporu imunity - 90 ks

829 Kč / ks 9 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024

Poznejte originální sílu sušené byliny oregano, která roste a ručně se sbírá v divokých tureckých horách. OregaMAX je nesmírně potentní doplněk výživy obohacený o divoký sumak, česnek a cibuli.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

North American Herb & Spice (NAHS) byla první americkou společností, která již v 90.letech 20. století uvedla na trh suplement z divoce rostoucího oregana. Zakladatelé bylinu divoké oregano v té době podrobně studovali a následně osobně testovali mnoho let a dnes jsou považováni za experty.

Svému oreganu dali koncovku P73, aby jej odlišili od konkurence, která je začala pochopitelně kopírovat. Tento druh oregana (nezaměňujte se zemědělsky vypěstovanou bylinou stejného jména) od nepaměti sloužil místním obyvatelům jako jediný prostředek na řešení problémů s trávením, imunitou a všemi možnými neduhy. 

NAHS Oreganol P73 byl zkoumán na prestižní univerzitě Georgetown ve Washingtonu pro jeho účinnost proti kvasinkám (candida albicans), a byl shledán jako účinný a bezpečný ke konzumaci.

P73 značí, že v bylině se nachází minimum 65% účinné látky karvakrol. Je téměř nemožné odvodit z byliny více jak 80% této látky, proto prosím pozor na výrobce, kteří mají toto tvrzení na svých obalech - jedná se s největší pravděpodobností o synteticky navýšený karvakrol.

Proč zvolit značku NAHS

  • První značka na světě, která vyvinula olejový CO2 extrakt z divokého oregana.
  • V Oreganolu P73 je divoké oregano s garantovaným minimálním obsahem polyfenolů 65%.
  • Jedná se o ručně sbírané divoké oregano, rostoucí v odlehlých horských oblastech Turecka.
  • Oreganol P73 je 100% BIO, a na trhu přírodních doplňků stravy je již od 90.let minulého století.
  • Oreganol P73 vyvinula Judy Kay Gray, M.S., expertka na výživu a zakladatelka North American Herb & Spice (NAHS).
  • Ve spolupráci s Dr Cassem Ingramem, nutričním lékařem a známým autorem více jak deseti knih na téma přírodní léčba.

Proč užívat Oregamax?

OREGAMAX je původní receptura oregana, kterou si doktor Cass Ingram namíchal a denně používal ve velkých dávkách, když záhadně onemocněl. O jeho příběhu se dozvíte na našem blogu v článku, Jak jsem vyzrál nad smrtí.

OregaMAX podporuje přirozený příjem určitých minerálů, neboť bylinka oregano přirozeně obsahuje prvky jako jsou kalcium, zinek, měď a fosfor. Oregano je také velmi vysoký zdroj vitamínu K.

Divoké oregano roste v bílých skalách středomořských hor, a proto je bohaté na přirozeně se vyskytující stopové prvky, které jsou v hornině obsaženy.

Co dělá doplněk stravy OregaMax tak jedinečným je fakt, že jeho formulace je přesně stejná jako složení které používají turečtí obyvetelé hor již po tisíce let.

Hlavní složky

WILD OREGANO OILOregaMax doplněk výživy obsahuje pouze to nejsilnější, a nijak neředěné, tzv. turecké oregano, které nám příroda poskytla. Surová bylinka je obohacena a její potence navýšena pomocí sušeného ovoce sumak (Rhus Coriaria), a BIO sušeného česneku a cibule. Jedna kapsle obsahuje 550mg této formulace a na prevenci imunity stačí brát pouze jednu tobolku denně - tak silný je to přípravek.

sumah koreniDivoké oregano v OregaMaxu poskytuje bohaté spektrum vysoce žádaných flavonoidů. Rhus coriaria neboli sumak, je horská bobule nesmírně bohatá na antioxidanty, flavonoidy - antokyany (barviva rozpustná ve vodě) a dále taniny (deriváty kyseliny gallové) a fenolické látky. Tyto studie pohlíží na antioxidační schopnosti těchto látek. Sumak také obsahuje přirozeně se vyskytující vitamin C a najdete ho v Purely C - raw vitamínu C.

obrazek cesnekuBIO česnek a cibule se přidávají pro urychlení a upevnění bylinných účinků. Cibule (Allium cepa), stejně jako česnek (Allium sativum), jsou členy rodiny alliů a jsou doslova napěchovány silnými sloučeninami obsahujícími síru, včetně thiosulfinátů a sulfoxidů, které jsou zodpovědné za jejich štiplavý zápach a mnoho jejich jedinečných účinků. Kromě toho je česnek vynikajícím zdrojem selenu.

Obrazek CibuleCibule obsahuje významné množství vitamínu C a četné flavonoidy, zejména kvercetin, a je velmi bohatá na minerální prvek chrom, který v dnešní době chybí mnoha lidem v tělech. Egypťané cibuli tak uznávali, že byla používána jako měna pro platbu dělníkům, kteří stavěli pyramidy. Byla také umísťována do hrobů panovníků - a obdržel ji i Tutanchamon, který měl u sebe v hrobě také olej z černuchy seté.

Návod k použití

Zatímco většina lidí bere 1 nebo více tobolek denně, můžete tobolku vyprázdnit přímo na jídlo - vhodné především pro děti a zvířata, kteří mohou mít problém kapsli spolknout.

Obsah je tak chutný, že vylepší příchuť jakéhokoliv pokrmu, do kterého se hodí sušené oregano, sumak, cibule a česnek. OregaMAX je zdrojem vysoce koncentrovaných látek.

Výrobce tvrdí, že tento  produkt je vhodný pro těhotné i kojící a malé děti. My ovšem vždy říkáme, aby se nastávající matka poradila se svým lékařem předtím než začne brát jakýkoliv doplněk stravy.

Oregano je potentní bylina a v nekontrolovaném množství může klidně i uškodit. Jedna tobolka denně by neměla být žádný problém, ale přesto se první poraďte s vaším lékařem - ukažte mu složení, vysvětlete na co to chcete používat a kolik, a pokud řekne, že je to v pořádku na prevenci, můžete zakoupit.

Složení

1 kapsle obsahuje vlastní patentovanou směs - 550 mg celkové váhy.

  • Oregano, Sumak, BIO česnek, BIO cibule.
  • Celulózová kapsle

Zázrak jménem Oregano

Divoká rostlina oregano pocházející ze Středozemních hor se hojně využívala už ve starém Řecku - její řecký název, oros ganos, doslova znamená “horské potěšení”. Tato rostlina je svou kvalitou a efektivností zcela nadřazená obyčejnému pěstovanému oreganu z Mexika či jiných zemí.

Oregano rostlina je naprosto výjimečná svým složením. NAHS zaměstnává sběrače z místních vesnic, kteří byliny sbírají ručně v oblastech, které leží v nadmořské výšce téměř 4 km, a kde rostou volně na kamenité půdě bohaté na minerály.

NAHS podporuje omezený sběr z důvodu zachování a ochránění těchto vzácných bylin. Právě tato půda dělá z místního oregana vyjímečný antioxidant.

účinky etraktu z divokého oregana

Další zdroje: 

Medical News Today Web (ANJ)

Dr Cass Ingram YouTube Kanál (ANJ)

Dr Josh Axe YouTube Kanál (ANJ)

Dr. Cass Ingram with Joyce Riley in The Power Hour, July 27, 2010


NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 01.07.2013 nebude možné poskytovat tyto informace přímo u produktů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné doplňky stravy
Země původu: Ilinois, USA
Výrobce: North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Vhodné pro: Bez lepku-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Vegan-Keto

Jak rozpoznat různé značky oreganového oleje

Jak se Oreganol P73 liší od konkurence (ANJ)

Lékařův průvodce oreganem - jeho použití

Proč Oreganol P73

Rozdíl mezi druhy oregana - olej, šťáva, bylina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.