Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Bylinné kapsle - Nuke Protect s farmaceutickým jódem a bioaktivním selenem - 90 ks

1 059 Kč / ks 12 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Nuke Protect doplněk výživy je vynikajícím zdrojem přírodního jódu, selenu, železa a stopových minerálů, které jsou důležité pro každodenní potřeby zdravého těla. Kromě farmaceutického jódu obsahuje také bioaktivní selen ve formě droždí, sušené divoké oregano, rozmarýn, sumak, řasy a kmín.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Nuke Protect je doplněk výživy s obsahem jódu, bioaktivního selenu a sušených bylin pro všechny, kteří si potřebují doplnit tyto látky v těle, protože jich mají z potravy nedostatek nebo protože doporučil lékař ze zdravotních důvodů.

Jód potřebujeme, protože jód pomáhá vytvářet zdravé hormony štítné žlázy, které pomáhají udržovat zdravé buňky a rychlost metabolismu (rychlost chemických reakcí v těle). Pokud jíme dostatek ryb a vyvážené strany, měli bychom jód získat z běžné potravy.

Selen, který je pro člověka nutričně nezbytný, je složkou více než dvou desítek selenoproteinů, které hrají klíčovou roli v reprodukci, metabolismu štítné žlázy, syntéze DNA a ochraně před oxidačním poškozením a infekcí. Zdroj.

Proč milujeme značku North American Herb & Spice

North American Herb & Spice (NAHS) byla první americkou společností, která již v 90.letech 20. století uvedla na trh suplement z divoce rostoucího oregana.

Zakladatelé bylinu divoké oregano v té době podrobně studovali a následně osobně testovali mnoho let a dnes jsou považováni za experty. Svému oreganu dali koncovku P73, aby jej odlišili od konkurence, která je začala pochopitelně kopírovat.

NAHS Oreganol P73 byl zkoumán na prestižní univerzitě Georgetown ve Washingtonu pro jeho účinnost proti kvasinkám (candida albicans), a byl shledán jako účinný a bezpečný ke konzumaci. P73 značí, že v bylině se nachází minimum 65% účinné látky karvakrol. Bezpečné pro děti a také domácí zvířata. 

  • První značka na světě, která vyvinula olejový CO2 extrakt z divokého oregana.
  • V Oreganolu P73 je divoké oregano s garantovaným minimálním obsahem polyfenolů 65%.
  • Jedná se o ručně sbírané divoké oregano, rostoucí v odlehlých horských oblastech Turecka.
  • Oreganol P73 je 100% BIO, a na trhu přírodních doplňků stravy je již od 90.let minulého století.
  • Oreganol P73 vyvinula Judy Kay Gray, M.S., expertka na výživu a zakladatelka North American Herb & Spice (NAHS).
  • Ve spolupráci s Dr Cassem Ingramem, nutričním lékařem a známým autorem více jak deseti knih na téma přírodní léčba.

Klíčové složky

Divoké oregano

WILD OREGANO OILNuke Protect doplněk výživy dále obsahuje pouze to nejsilnější, a nijak neředěné, tzv. turecké oregano, které nám příroda poskytla. Surová sušená bylinka je obohacena a její potence navýšena pomocí sušeného ovoce sumak (Rhus Coriaria), rozmarýnu, kmínu a mořských řas.

 

Divoké oregano v Nuke Protect poskytuje bohaté spektrum vysoce žádaných flavonoidů.

Sumak

sumah koreniRhus coriaria neboli sumak, je horská bobule nesmírně bohatá na antioxidanty, flavonoidy - antokyany (barviva rozpustná ve vodě) a dále taniny (deriváty kyseliny gallové) a fenolické látky.

 

Tyto studie pohlíží na antioxidační schopnosti těchto látek. Sumak také obsahuje přirozeně se vyskytující vitamin C a najdete ho v Purely C - raw vitamínu C.

Rozmarýn

ROSEMARYRozmarýn je silný antioxidant a posilovač nadledvinkových žláz. Užívání rozmarýnu se datuje do roku 5,000 B.C., kdy se bylinka používala jak v kuchyni tak v medicíně starověkými Řeky i Římany.

 

Rozmarýn má přirozeně vysoký obsah hořčíku, draslíku a kyseliny rozmarýnové. Antioxidační aktivita rozmarýnové kyseliny je mnohem silnější než u vitaminu E. Působí proti poškození buněk volnými radikály, a tím snižuje riziko vzniku vážných onemocnění.

Šabrej

kmin cerny obrazekŠabrej kmínovitý (Cuminum cyminum) je použitý druh kmínu v tomto doplňku stravy. Je to divoce rostoucí bylina z Tureckých hor, ručně sbíraná, stejně jako černucha setá.

 

Esenciální olej z kmínu je bohatý na vitamíny A a C, což z něj činí silný antioxidant. Obsahuje vzácné minerální prvky jako jsou bismut, zlato, iridium a platina, které společně podporují správnou buněčnou odezvy. Má pozitivní vliv na trávicí systém, zajišťuje zvýšený pohyb střev.

Dávkování

Užívejte 1-2 tobolky dvakrát denně s jídlem nebo bez jídla - nejlépe se poradit s lékařem pokud máte pochybnosti. V případě potřeby si vezměte více.

Pokud se chráníte před výrazným toxickým znečištěním, užívejte 2 nebo více kapslí každé 1 až 2 hodiny.

Složení

2 kapsle obsahuje vlastní patentovanou směs - 1400 mg celkové váhy

Pharmaceutical grade jodid draselný - 150mg, selenové droždí - 60mcg/ 110%, divoké oregano and rozmarýn, divoký sumak, divoká mořská řasa, divoký kmín-prášek.

Rostlinné želationové kapsle vyrobeny z borovice (100% GMO Free).

Zázrak jménem Oreganoúčinky etraktu z divokého oregana

Divoká rostlina oregano pocházející ze Středozemních hor se hojně využívala už ve starém Řecku - její řecký název, oros ganos, doslova znamená “horské potěšení”.

 

Tato rostlina je svou kvalitou a efektivností zcela nadřazená obyčejnému pěstovanému oreganu z Mexika či jiných zemí.

 

Oregano rostlina je naprosto výjimečná svým složením. NAHS zaměstnává sběrače z místních vesnic, kteří byliny sbírají ručně v oblastech, které leží v nadmořské výšce téměř 4 km, a kde rostou volně na kamenité půdě bohaté na minerály.

 

NAHS podporuje omezený sběr z důvodu zachování a ochránění těchto vzácných bylin. Právě tato půda dělá z místního oregana vyjímečný antioxidant.

 

Další zdroje:  Medical News Today Web (ANJ)

                        Dr Cass Ingram YouTube Kanál (ANJ)

                        Dr Josh Axe YouTube Kanál (ANJ)

                        Dr. Cass Ingram with Joyce Riley in The Power Hour, July 27, 2010


NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 01.07.2013 nebude možné poskytovat tyto informace přímo u produktů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné doplňky stravy
Minimální trvanlivost do: 09/23
Země původu: Ilinois, USA
Výrobce: North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Vhodné pro: Keto/ Paleo/ Raw/ GMO FREE/ Vegan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.