Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Re-Lyte® Muscle Recovery s BCAA pro rychlejší regenerci svalů po tréninku - 120 ks

795 Kč / ks 7 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024

Kapsle s pravou redmondskou solí, která poskytuje vyváženou dávku elektrolytů, obohacené o extrakt z kurkumy a rostlinné aminokyseliny BCAA jsou skvělé pro rychlejší regenerci svalů po náročném tréninku.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Kapsle Re-Lyte® Muscle Recovery od Redmondu představují čistý a jednoduchý způsob, jak podpořit zdravou regeneraci svalů a optimální hydrataci po každém tréninku.

Obsahují vyváženou směs Re-Lyte® Electrolyte Mix, veganských BCAA a kořene kurkumy, která dodá vaším svalům potřebnou podporu a pomůže je udržet v perfektním stavu tak, abyste mohli žít spokojený a aktivní život.

Použití

Užívejte Re-Lyte® Muscle Recovery Caps ihned po tréninku nebo jiné fyzické aktivitě, při které vaše svaly dostávají zabrat. Tyto kapsle obsahují elektrolyty, které vám pomohou se znovu hydratovat, kořen kurkumy, který pomáhá potlačovat záněty, a veganské BCAA, které podporují zdravou regeneraci svalů po tréninku.

Používejte tyto praktické kapsle pro vaše recovery po cvičení ať už se jedná o rehydrataci nebo svalovou regeneraci.

 

Re-Lyte elektrolyty - tabulka srovnání

Klíčové ingredience

Re-Lyte® báze

Obsahuje optimální směs elektrolytů. Elektrolyty jsou pro svalovou soustavu nezbytné, protože pomáhají regulovat její funkci. Nízká hladina elektrolytů může vyvolat řadu příznaků souvisejících se svaly, jako jsou svalové křeče či slabost.

Real Salt obsahuje důležité elektrolyty sodík a chlorid, které pomáhají předcházet těmto svalovým problémům.

Sodík a chlorid jsou dva elektrolyty, které nejvíce ztrácíte potem. Sůl Real Salt ve výrobcích Re-Lyte pomáhá tyto nezbytné elektrolyty doplňovat a chrání vás před celou řadou problémů, které mohou nastat při jejich nedostatku, včetně mnoha svalových problémů.

Nízká hladina těchto elektrolytů může způsobit i další problémy, jako jsou bolesti hlavy, únava, a dokonce i nebezpečný stav zvaný hyponatrémie (známý také jako nadměrná hydratace). Hyponatrémie obvykle vzniká, když ztratíte velké množství elektrolytů potem a nepřijímáte žádné elektrolyty, které by nahradily ztracené.

 • Sodík a chlorid v kapslích Re-Lyte® Muscle Recovery se liší od toho, co najdete v jiných svalových nebo elektrolytových doplňcích stravy, z jednoho velkého důvodu.
 • Pochází z nerafinované, starobylé mořské soli Real Salt. Sůl Real Salt je zcela čistá a nezpracovaná. Těží se v Utahu. A obsahuje více než 60 zdravých stopových minerálů, které mohou podpořit zdravé svaly, hydrataci a celkovou pohodu.

Rostlinné BCAA

Větvené aminokyseliny (BCAA) jsou skvělým zdrojem podpory svalů. Proces výroby tradičních BCAA živočišného původu však není příliš čistý a může zahrnovat i použití chemických látek k extrakci aminokyselin. BCAA rostlinného původu jsou čistší alternativou, která je navíc vhodná pro vegany.

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA) jsou tři esenciální aminokyseliny (leucin, izoleucin a valin), které podporují sílu, rychlost, vytrvalost a regeneraci svalů. Větvené aminokyseliny (BCAA) podporují tvorbu svalových bílkovin, snižují poškození svalů během cvičení, zmírňují svalovou únavu během cvičení a snižují bolestivost svalů v období 12-72 hodin po tréninku.

Výzkumy ukazují, že BCAA snižují množství kreatinkinázy (CK) v krvi. Kreatinkináza (CK) je enzym, který se používá k měření svalového poškození (takže méně CK znamená menší svalové poškození). Bylo také prokázáno, že BCAA aktivují dráhu, která spouští tvorbu svalových bílkovin a zpomaluje jejich odbourávání.

 • Díky všem těmto výhodám pro svaly vám BCAA mohou pomoci k lepším výkonům během tréninku a lepší regeneraci po něm.
 • Proto byly přidány do kapslí Re-Lyte® Muscle Recovery.
 • Stejně jako všechny složky doplňků stravy Redmond jsou i BCAA v kapslích Muscle Recovery Caps vyráběny podle směrnic CGMP (Current Good Manufacturing Practice), které zajišťují jejich identitu, sílu, kvalitu a čistotu.

Kořen kurkumy

Sloučenina kurkumy zvaná kurkumin prokazatelně snižuje zánět, oxidační stres, bolest a poškození svalů. Jedna studie zjistila, že kurkumin může snížit bolestivost a poškození svalů po intenzivním cvičení, což znamená, že vám může pomoci rychleji se zotavit z náročného tréninku.

Existuje celá řada výzkumů o schopnosti kurkuminu pomáhat snižovat zánět, oxidační stres, bolest a poškození svalů. Jedna studie zejména zjistila, že dokáže snížit bolestivost a poškození svalů po intenzivním cvičení. To znamená, že by vám mohl pomoci rychleji se zotavit po náročném tréninku.

Modulace poškození svalů, zánětu a oxidačních markerů vyvolaných cvičením pomocí kurkuminu u fyzicky aktivní populace: Systematický přehled.

K čemu slouží vápník v kapslích Re-Lyte® Muscle Recovery?

 • Vápník je nezbytný elektrolyt, který podporuje zdravou funkci svalů, nervů, srážení krve a hormonální rovnováhu.
 • Kapsle jsou vyrobeny ze směsi elektrolytů Re-Lyte®, která obsahuje nezbytný elektrolyt vápník.
 • Vápník plní pro vaše tělo několik důležitých úkolů.
 • Pomáhá remineralizovat kosti, podporuje stahování svalů, podílí se na přenosu nervových impulzů, hraje roli při srážení krve a dokonce pomáhá při vylučování hormonů.
 • Vápník je jedním z několika elektrolytů, které ztrácíte potem, proto je důležité ho pravidelně doplňovat, pokud jste aktivní.
 • Pokud tak nečiníte a jeho hladina se sníží, mohou se objevit příznaky, jako je suchá kůže, lámavé nehty a hrubé vlasy, svalové křeče, únava a podrážděnost.
 • Část vápníku v přípravku Re-Lyte se přirozeně vyskytuje v naší nerafinované starobylé mořské soli Real Salt.

Přidání laktátu vápenatého

 • Přidáváme však také formu vápníku zvanou laktát vápenatý.
 • Laktát vápníku má oproti jiným formám vápníku několik důležitých výhod.
 • Neobsahuje laktózu, takže je bezpečný pro lidi s intolerancí laktózy.
 • Je také méně pravděpodobné, že způsobí zácpu, než jiné oblíbené formy vápníku, jako je uhličitan vápenatý.
 • Použitý vápník se vyrábí v USA a řídí se směrnicemi CGMP (Current Good Manufacturing Practice), které zajišťují jeho identitu, sílu, kvalitu a čistotu.

K čemu slouží hořčík v kapslích Re-Lyte® Muscle Recovery?

 • Hořčík je nezbytný elektrolyt, který podporuje funkci svalů, nervů a dodává buňkám energii.
 • Kapsle jsou vyrobeny ze směsi elektrolytů Re-Lyte®, která obsahuje základní elektrolyt hořčík.
 • Hořčík plní pro vaše tělo několik důležitých úkolů.
 • Pomáhá dodávat energii vašim buňkám, podporuje stahování a uvolňování svalů a podporuje správné neurologické funkce.
 • Hořčík je jedním z několika elektrolytů, které ztrácíte běžným pocením, takže pokud jste nějak aktivní, je důležité ho pravidelně doplňovat.
 • Pokud tak nečiníte a jeho hladina se sníží, můžete pociťovat příznaky, jako je únava, svalové křeče, svalová slabost, vysoký krevní tlak, srdeční arytmie, úzkost a deprese.
 • Část hořčíku v přípravku Re-Lyte® se přirozeně vyskytuje v nerafinované pravěké mořské soli Real Salt.

Přidání malátu a glycinátu hořečnatého

 • Přidáváme však také směs 50/50 malátu hořečnatého a glycinátu hořečnatého.
 • Tyto formy hořčíku mají oproti jiným formám hořčíku několik důležitých výhod.
 • Glycinát hořečnatý obsahuje aminokyselinu (stavební prvek bílkovin) zvanou glycin, která podporuje zdraví mozku, zmírňuje stres a snižuje úzkost.
 • Malát hořečnatý pomáhá udržovat hladinu cukru v krvi v rovnováze. Navíc obsahuje kyselinu jablečnou, aminokyselinu, která podporuje svalovou sílu a regeneraci, aby vám pomohla překonat náročné tréninky.
 • Oba tyto typy hořčíku jsou pro žaludek lehčí a tělo je lépe vstřebává.

Použitý hořčík pochází z USA i ze zahraničí a je vyráběn podle směrnic CGMP (Current Good Manufacturing Practice), které zajišťují jeho identitu, sílu, kvalitu a čistotu.

Jaký typ kapslí se používá v řadě Re-Lyte® caps?

Všechny produkty z řady Re-Lyte® Capsule jsou vyrobeny z hypromelózových kapslí, které jsou vhodné pro vegetariány.

Hypromelóza byla pro kapsle zvolena proto, že je vegetariánsky šetrnou alternativou želatinových kapslí používaných u mnoha doplňků stravy a splňuje jednoduché, čisté a skutečné standardy společnosti Redmond.

Co přesně je hypromelóza?

 • Ačkoli název zní poněkud odborně, hypromelóza je ve skutečnosti jen forma celulózy neboli vlákniny získávané z rostlin.
 • Hypromelóza je skvělou volbou pro bezpečné, čisté a účinné doplňky stravy, které se hodí ke všem životním stylům, a proto byla jasnou volbou.

Všechny produkty Redmond Life se vyrábějí ve špičkových zařízeních. Společnost Redmond dodržuje u svých partnerů a dodavatelů stejné světové standardy, jaké používáme v našich výrobních závodech, včetně pečlivého prověřování možné kontaminace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrolyty z mořské soli
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Keto, Low carb, Biohacking, Bez přidaného cukru, Paleo, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Elektrolyty
Výrobce: Redmond Trading Company, L.C. 475 West 910 South Heber City, Utah 84032
Země původu: UTAH, USA
Vhodné pro: Keto-Paleo-Low Carb-GMO Free-Vegan-Bezlepková dieta
Proč koupit: Jediné elektrolyty na trhu, které používají prastarou mořskou sůl Real Salt, plnou minerálů, jako svůj základ.

Co je to Re-Lyte?

Co se stane s vaším tělem, když vám dojdou minerály nebo-li elektrolyty. (ANJ)

Jak míchat elektrolyty v práškové formě.

Low on Electrolytes? Try Re-hydrating With Redmond Re-Lyte Electrolyte Mix

Real Salt vs. Himalayan Salt

This is Redmond Life

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka, která vlastní několik podznaček, jako je například Real Salt, Earth Powder, Redmond Clay, Earth Paste a další. Jedno mají ale všechny společné - jsou to dvě vysoce kvalitní a 100% čisté suroviny, na jejichž těžbu a zpracování se Redmond specializuje. Je to redmondský jíl a pravá redmondská sůl Real Salt. Tyto dvě složky tvoří základ většiny jejich produktů a fungují výborně samozřejmě i sami o sobě. Redmond je těží ve vzácné vysoko pouštní oblasti Redmond (na což odkazuje i název značky) v Utahu. Jedná se o jedny z nejstarších nalezišť, díky tomu jsou tyto suroviny naprosto unikátně panensky čisté, nedotčené a neznečištěné moderními škodlivými látkami.