Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Trávicí enzymy - HCL Breakthrough 5 trávicích enzymů a kompletní směs minerálů - 90 ks

915 Kč / ks 10 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Doplněk stravy BiOptimizers HCL Breakthrough obsahuje kromě 5 trávicích enzymů i betain hydrochlorid a kompletní směs minerálů. Je ze 100 % rostlinného původu a bez pepsinu.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

O doplňku stravy Bioptimizers HCL Breakthrough

BiOptimizers HCL Breakthrough je přírodní přípravek, který obsahuje betain hydrochlorid a širokospektrální směs trávicích enzymů. Jeho účelem je podpořit zdravou hladinu kyseliny chlorovodíkové v žaludku, která je nezbytná pro správné trávení bílkovin, tuků a sacharidů. Tato kyselina také chrání žaludek před infekcemi z potravy a pomáhá uzavírat ventil mezi jícnem a žaludkem, což může zabránit pálení žáhy. Doplňek stravy BiOptimizers HCL Breakthrough také obsahuje minerální komplex, který zvyšuje aktivitu trávicích enzymů a zlepšuje vstřebávání důležitých minerálů jako jsou železo, vápník, hořčík, zinek, měď a mangan.

Hlavní výhody HCL Breakthrough

 1. Zlepšuje regeneraci při cvičení a zvyšuje růst svalů, díky lepšímu trávení bílkovin (v kombinaci se správnou stravou a tréninkem).
 2. Zmírňuje nadýmání, plynatost, říhání, zažívací potíže, únavu po jídle a pocit těžkého žaludku, či jiné nepříjemné pocity po jídle.
 3. Zvyšuje vstřebatelnost různých minerálů, vitaminu B12 a aminokyselin.
 4. Neobsahuje pepsin na který mohou být někteří lidé citliví.

BiOptimizers HCL Breakthrough

Proč užívat betain hydrochlorid?

Betain hydrochlorid je syntetickou formou, která se dříve používala jako zdroj kyseliny chlorovodíkové. Tato forma napomáhá zvýšení hladiny kyseliny v žaludku a podporuje trávení.

Betain hydrochlorid zároveň snižuje hladinu homocysteinu v krvi, což je aminokyselina spojená s rizikem srdečních chorob a cévních onemocnění. Může také zlepšit složení těla, svalovou hmotu a výkon tím, že podporuje syntézu bílkovin v těle. 

Dávkování BiOptimizers HCL Breakthrough

Většině lidí se hodí podpora žaludečních kyselin, protože stres a stárnutí snižují jejich obsah. Pokud máte zažívací potíže, GERD, žaludeční potíže, nebo pocit únavy po jídle, může vám pravidelné užívání s jídlem přinést určitou úlevu. Podpořit hladinu žaludeční kyseliny je také vhodné pokud máte nízký obsah některých minerálů nebo vitaminu B12.

Žaludek přirozeně uvolňuje kyseliny přibližně 30 minut po jídle. Proto je nejlepší užívat HCL Breakthrough s jídlem. Stačí pouze 1 kapsle denně.

Složení

RDA = standardní doporučená denní dávka založená na denním příjmu 2000 kcal.
* RDA
neznámá

Standardní jednotky enzymové aktivity

FIP = Federation Internationale Pharmceutique (Mezinárodní lékárnická federace)
HUT = jednotka hemoglobinu na bázi L-tyrosinu
LU = lipázové jednotky
SAPU = spektrofotometrické jednotky kyselé proteázy

Další složky: rostlinná celulóza, rýžový extrakt a voda

BiOptimizers HCL Breakthrough je doplňkem stravy v kategorii enzymů a nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a/nebo zdravý životní styl.

Skladujte na suchém a chladném místě.

Přečtěte si více k tématu

Objevte low carb aneb více energie, méně cukru

Úvod do biohackingu

Trávicí enzymy a jejich druhy

 • Proteázy rozkládají bílkoviny na aminokyseliny. Příkladem je pepsin v žaludku nebo trypsin a chymotrypsin ve střevech.
 • Lipázy rozdělují tuky na mastné kyseliny a glycerol. Jako příklad je možné uvést linguální lipázu v ústech, nebo pankreatickou lipázu.
 • Amylázy naopak rozkládají škrob a glykogen na maltózu a glukózu. Je to třeba ptyalin ve slinách, či pankreatická amyláza ve střevech.
 • Sacharázy přeměňují disacharidy na monosacharidy. Například laktáza, která štěpí laktózu na glukózu a galaktózu, nebo sacharáza, jež rozkládá sacharózu na glukózu a fruktózu.
 • Nukleázy dělí nukleové kyseliny na nukleotidy. Příkladem je ribonukleáza, nebo deoxyribonukleáza.

Proč zvolit BiOptimizers HCL Breakthrough?

Je zcela přírodním a 100% rostlinným betain hydrochloridem a směsí trávicích enzymů s plným spektrem. Obsahuje minerály obohacené o komplex plnospektrálních minerálů, které poskytují kofaktory trávicím enzymům a odstraňují jejich nedostatky. Neobsahuje pepsin pocházející z vepřového masa, který může u lidí s pálením žáhy dráždit jícen a optimalizuje vstřebávání důležitých minerálů včetně železa, vápníku, hořčíku, zinku, mědi a manganu.

magnesium-levels-v2

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Obsah: 90 ks
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Výrobce: BiOptimizers USA Inc. 5470 Kietzke Lane, Suite 300 Reno, NV 89511
Země původu: Nevada, USA
Proč koupit: Kultovní značka ve světě biohackingu, kde za vývojem stojí tým univerzitních lékařů. Veškeré produkty jsou neustále podrobovány analýzám, aby tvrzení o účincích byla potvrzena rešerší. Za nás se jedná o jednu z top značek v oblasti zdravého zažívaní a optimálního výkonu lidského organismu.
Vhodné pro: Bez lepku-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Keto-Těhotné-Kojící
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bio-logo-2023

Bioptimizers je společnost vyrábějící doplňky stravy, kterou založil Wade Lightheart a jeho obchodní partner Matt Gallant. Specializuje se na trávicí enzymy, probiotika a další doplňky stravy. Společnost byla založena v roce 2004 a jedním z prvních produktů, které byly uvedeny na trh, byl MassZymes. Revoluční produkt vytvořený pro trávení bílkovin a budování svalů.

Obecně řečeno, všechny produkty Bioptimizers směřují ke společnému cíli ~ biologické optimalizaci nebo-li Biohackingu. Například některé produkty, jako je MassZymes, pomáhají trávit bílkoviny, aby pomohly zvýšit množství aminokyselin posilujících svaly, zatímco jiné, jako je Mg. Breakthrough napomáhají funkci svalů a nervů.

6dd0eca434478e1afaa3bc590b856cde.w3001.h1501._CR0,0,3001,1500_

KDO STOJÍ ZA ZNAČKOU BIOPTIMIZERS

Bioptimizers je americká společnost zabývající se výrobou doplňků stravy, kterou řídí její prezident Wade Lightheart a generální ředitel Matt Gallant. Wade a Matt společně podnikají od roku 2004 a od svého založení se neustále snaží vydávat nové převratné produkty založené na enzymatické technologii, probiotikách a rostlinných složkách.

Dnes pracují společně s týmem specialistů vědců a odborníků na výživu a investují velké množství kapitálu do rozvoje značky Bioptimizers, aby byla ještě lepší.

Podle těchto dvou mužů "Bioptimizers spolupracuje s jedním z nejlepších odborníků na čínské byliny na světě a také s nejlepšími vědci a formulátory enzymů".

Úzce také spolupracují s "Burch University" v Sarajevu v Bosně a neustále pracují na výrobě nejlepších probiotik a přípravků pro zdravá střeva.
K dnešnímu dni Wade, Matt a značka Bioptimizers tvrdí, že pomohli více než 65 000 lidí optimalizovat jejich zdraví a trávení.

Pokud tedy hledáte něco, co skutečně změní vaše trávení, úroveň energie, funkci mozku a celkovou fyzickou pohodu, pak by vás Bioptimizers neměly zklamat...

PROČ JE BIOPTIMIZERS JINÝ DRUH SPOLEČNOSTI

Společnost BiOptimizers se zrodila z bolesti a vášně.

Wadeova vášeň a poslání pomáhat ostatním optimalizovat jejich zdraví začaly, když byl svědkem toho, jak jeho 23letá sestra zemřela na rakovinu. Byl to srdcervoucí zážitek, který formoval jeho osud. Tehdy si uvědomil, že zdraví je to nejcennější, co v životě máme.

Mattova vášeň a smysl pro pomoc druhým začala, když pomohl svému nejlepšímu příteli zhubnout 191 kg za 18 měsíců. Sledoval, jak se díky tomu celý život jeho přítele proměnil. Od doby, kdy nikdy neměl přítelkyni, se během několika let oženil.

Wade Lightheart President                                                 Matt Gallant Chief Executive Officer

Wade i Matt byli trenéři pracující s profesionálními sportovci a dalšími špičkovými hráči. Oba strávili deset let v posilovně a pomáhali lidem změnit jejich zdraví. Wade a Matt se potkali v posilovně, navázali přátelství a poté zahájili obchodní spolupráci, která trvá od roku 2004.

Wade a Matt říkají: "Přesně tak, v roce 2004 jsme začali prodávat fitness programy, trávicí enzymy a organické rostlinné bílkoviny. Naše posedlost vytvářet nejlepší přípravky a řešení ve své třídě je stále silnější.

 

Naše zásada zní: "Pokud nedokážeme vytvořit nejlepší produkt v dané kategorii, zapomeňte na něj." Vždycky jsme se snažili, aby byl produkt co nejlepší.

 

Jsme připraveni dát do jedné receptury zcela VŠE. Co to znamená? Naše průměrné náklady na jednu lahvičku jsou o 200 až 400 % vyšší než u většiny našich konkurentů.

 

Používáme optimální, účinné dávky nejprozkoumanějších složek. Víme, že jakmile jednou zažijete výsledky, stanete se fanoušky BiOptimizers na celý život.

PRO KOHO JSOU PRODUKTY BIOPTIMIZERS URČENY

Pro každého, kdo hledá vysoce kvalitní doplňky stravy, které jsou schváleny FDA a GMP, testovány třetí stranou a neobsahují GMO.

Bioptimizers se specializují na lepší trávení. Ti, kteří mají zdravotní potíže s trávením, by mohli zjistit, že to, co tato společnost nabízí, může být rozhodně schopno pomoci.

Specializované produkty, jako je Herbal Power Flush, HCL Breakthrough a Gluten Guardian jsou opravdu jedinečné v tom, co dělají.

K dispozici máte také MassZymes pro trávení bílkovin, Blood Sugar Breakthrough pro trávení sacharidů a kontrolu hladiny cukru v krvi, Cognibiotics pro zlepšení mysli a nálady a KApex pro podporu Keto/low-carb diety.

Není nic dražšího než produkt, který nefunguje!

Bioptimizers Pledge

 • Už nikdy nepřestaneme vyvíjet nové produkty a vylepšovat formulace.
 • Neustále zkoumáme, testujeme a vylepšujeme receptury.
 • Od roku 2004 slouží BiOptimizers více než 162 000 klientů v 90 zemích k optimalizaci jejich zdraví a trávení.
 • Spolupracujeme s nejchytřejšími lidmi ve svém oboru, abychom splnili svůj závazek.
 • Spolupracujeme s 5 špičkovými formulátory, abychom vytvořili nejlepší formulace ve své třídě
 • Navázali jsme partnerství s Burchovou univerzitou v Sarajevu, a investovali jsme nemalé finanční prostředky, abychom vytvořili probiotickou laboratoř s několika doktorandy v Bosně, kteří pracují na vývoji probiotik.
 • Spolupracujeme s jedním z nejlepších odborníků na čínské byliny na světě.
 • Spolupracujeme se špičkovými vědci v oblasti enzymů.
 • Spolupracujeme s jedním z nejchytřejších formulátorů na světě, který má 4 desetiletí zkušeností v oboru.
 • Spolupracujeme s člověkem, o kterém jsme přesvědčeni, že je pravděpodobně největším odborníkem na extrakci rostlin na Zemi.

TÝM UNIVERZITNÍCH ODBORNÍKŮ V BOSNĚ