Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Extrakt ze šalvěje - Sagenol podpora kognitivních funkcí, nadledvinek a dýchacích cest - 30 ml

1 059 Kč / ks 35 300 Kč / 1 l
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Olej z divoké šalvěje je silný přírodní komplex, který podporuje celkové zdraví, dodává sílu a energii mysli, nadledvinám a dýchacím cestám. Lokálně je obzvláště účinný pro podporu zdraví vlasů a vlasové pokožky.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Olej z divoce rostoucí šalvěje od North American Herb and Spice je doplněk stravy, který je lokálně obzvláště účinný pro podporu zdraví vlasů a pokožky hlavy.

Je to také účinná látka, která je rozpustná v tucích, například v tukových tkáních hormonálních žláz, jako jsou nadledviny, a v mozku a míše. Několik kapek denně přímo nebo v horké vodě je způsob, jak posílit celkové zdraví.

Toto je jedlá šalvěj vysokohorská, nikoliv komerční typ, který není zcela jedlý.

Salvia verbenaca, známá také jako divoká šalvěj, pochází z Britských ostrovů, Středomoří v jižní Evropě, severní Afriky a Blízkého východu a z Kavkazu. Lze ji nalézt jako zavlečený druh, který se naturalizoval na loukách ve východních Spojených státech.

Extra informace

Olive-Oil Extra panenský olivový olej

Pravidelná konzumace vysoce kvalitního extra panenského olivového oleje je pro náš organismus nesmírně přínosná, protože:

  • významně podporuje kardiovaskulárního zdraví
  • podporuje zdravé trávení
  • podporuje zdraví jater a žlučníku.
  • podporuje zdraví pokožky a vlasů

divoká šalvějŠalvěj

Šalvěj obsahuje vitaminy A + K, draslík, hořčík + beta karotin. A tak bylo prokázáno, že tato na vitaminy, minerály + antioxidanty bohatá bylina má řadu zdraví prospěšných účinků.
Šalvěj má dlouhou historii léčebného využití při potížích od duševních poruch až po žaludeční a střevní potíže. Některé její lékařské aplikace byly podpořeny výzkumem, např. Šalvěj (Salvia): Přehled jejích potenciálních kognitivních a ochranných účinků.
"Studie in vitro, na zvířatech a předběžné studie na lidech potvrdily, že rostliny Salvia zlepšují kognitivní schopnosti a chrání před neurodegenerativními poruchami."

Výzkum

Chemie, farmakologie a léčivé vlastnosti šalvěje (Salvia) pro prevenci a léčbu nemocí, jako jsou obezita, cukrovka, deprese, demence, lupus, autismus, srdeční choroby a rakovina

(orig.: Chemistry, Pharmacology, and Medicinal Property of Sage (Salvia) to Prevent and Cure Illnesses such as Obesity, Diabetes, Depression, Dementia, Lupus, Autism, Heart Disease, and Cancer)
zdroj: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4003706/

 

Cílem článku je shrnout nedávné pokroky ve zkoumání šalvěje (Salvia species) jako fytoterapeutického prostředku a ukázat její terapeutický potenciál. Salvia species může představovat přirozenou, bezpečnou a účinnou léčbu mnoha onemocnění a jejich příznaků.

 

V posledních desetiletích se s nárůstem farmakologických poznatků o příznivých účincích šalvěje ukázalo, že tyto rostlinné léčivé látky s antibakteriální, antioxidační, protizánětlivou, volné radikály vychytávající a protinádorovou aktivitou jsou velmi účinné při vývoji nových přírodních léčiv k prevenci, kontrole a léčbě mnoha drobných zdravotních problémů i závažnějších a komplikovaných onemocnění, jako je diabetes, Alzheimerova choroba a rakovina.

 

Je třeba mít na paměti, že lékaři by měli zůstat obezřetní, dokud definitivnější studie neprokáží bezpečnost, kvalitu a účinnost S. officinalis. Z těchto důvodů by měly být předmětem našich budoucích studií rozsáhlé farmakologické a chemické experimenty spolu se studiemi lidského metabolismu a další potenciál S. officinalis musí být využit v nových léčivech a poskytnout základ pro budoucí výzkum využití léčivých rostlin.

Použití

Užívejte pět kapek denně pod jazyk ve šťávě nebo ve vodě. Používejte také jako aromatické potírání kterékoli části těla.

Složení

Olej z divoké šalvěje, extra panenský olivový olej.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné doplňky stravy
Objem: 30 ml
Specifikace: Bez lepku, Keto, Biohacking, Bez alergenů, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Bez palmového tuku, Paleo, Doplněk stravy, Olej
Výrobce: North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Země původu: Ilinois, USA
Vhodné pro: Bez lepku-Sugar Free-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Low Carb-Keto-Kojící

O značce NAHS

Our Values: Scientifically Studied

Our Values: Wild Sourced

R&D at NAHS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.