Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

DOBRÉ ČASY

Webová stránka značky: DOBRÉ ČASY

O společnosti

Společnost CREATEC msc s.r.o. byla založena v roce 2002 jako firma zaměřená na prodej zdravé výživy. Po několika letech působení v maloobchodě a biorestauracích se začali specializovat na výrobu biopotravin.

BIO potraviny, které vyrábí, prodávají pod značkou DOBRÉ ČASY. Jejich filozofií při výrobě BIO produktů je spojit poctivé, výjimečné BIO suroviny s dobrými recepturami, přesvědčením a láskou.

3

Výrobky DOBRÉ ČASY

Jaké výrobky si pod značkou DOBRÉ ČASY můžete vlastně představit:

4

Suroviny z trvale udržitelných zdrojů

Všechny suroviny se snaží nakupovat od distributorů, kteří dodávají produkty z plantáží a polí, kde jsou dodržovány zásady udržitelného získávání a spravedlivého obchodu.

Příroda ve spojení s člověkem je vysoce ceněna jako dárce všech surovin, proto nejsou ochotni přistoupit na jiné zásady. Pro některé značkou používané suroviny jsou k dispozici certifikáty, které tento přístup k přírodě a spravedlivým podmínkám potvrzují.

Bez chemie a přídavných prvků

Veškeré suroviny a výrobní postupy, které používají, neobsahují žádnou chemii, vyrábí čistě přírodní BIO produkty. Tato značka je oprávněna tyto výrobky deklarovat certifikátem, o použitých surovinách, výrobních postupech a výrobních zařízeních.

Jednoduchá a poctivá receptura

Receptura jejich výrobků je velmi jednoduchá. Díky tomu, že nepoužívají žádné chemické látky, stabilizátory, dochucovadla, barviva, aromata, jsou tyto výrobky chutné a jejich kvalita je dána také specifickým a osobním přístupem ke každé výrobní šarži.

Proto jsou na jejich výrobky velmi hrdí, a pokud se najde někdo, komu jejich výrobky nechutnají, rádi se s ním konstruktivně poradí, aby mohli jejich výrobky vylepšit, protože vždy je co zlepšovat.

Jak firma uvádí: ,,Vidíme, že cesta, kterou jsme zvolili, je správná, o čemž nás přesvědčují reakce našich zákazníků."

1_1

17 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem