Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

THE PÜR COMPANY

Webová stránka značky: THE PÜR COMPANY

why pur

Kanadská značka PÜR, byla založena v roce 2010. Příběh značky však pomalu začal už mnohem dříve, kdy jeden ze zakladatelů jako malý prodával sladkosti z batůžku, aby si přivydělal.

K založení značky a vývoji těchto skvělých žvýkaček vedl zakladatelský tým fakt, že jsou umělá sladidla ve žvýkačkách i jiných sladkostech čím dál víc rozšířená, a tím se šíří i jejich negativní dopad na naše zdraví.

Tým PÜR si proto dal za cíl zbavit svět aspartamu, a proto v roce 2015 uvedl na trh první produkt PÜR Mints. V průběhu dalších let přibyly žvýkačky v dalších příchutích, přidaly se k nim také bonbony a nové druhy a PÜR nepřestává pracovat na dalších inovacích. Značka sice sídlí v Kanadě, ale své produkty nechává vyrábět ve Švýcarsku.

Žvýkačky a mentolky PÜR jsou

  • Přirozeně sladké - díky 100% xylitolu (přírodní sladidlo z břízy) jsou tyto žvýkačky vhodné pro diabetiky, takže si je můžete vychutnat bez zvýšení hladiny cukru v krvi. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin bez chemických přísad, aniž by to bylo na úkor chuti.
  • Vhodné i pro alergiky a jinak zdravotně limitované - PÜR žvýkačky a mentolky přdstavují jednoduchou náhradu a zdravou alternativu běžných žvýkaček a mentolek, které obsahují škodlivé chemické látky. Neobsahují arašídy, sóju ani ořechy a jsou bez umělých sladidel a aromat.
  • Pro každého - každý by měl mít možnost mít svěží dech bez starostí, bez ohledu na to, jaká jsou jeho dietní omezení. PÜR výrobky jsou veganské a bezlepkové, geneticky nemodifikované a přirozeně slazené 100% xylitolem. Skvěle se hodí i pro keto dietu, dietu s nízkým obsahem cukru nebo bez něj.

Benefity PÜR žvýkaček a mentolek

  • Podporují normální stav ústní dutiny - přirozeně slazené 100% xylitolem - doporučovaným zubními lékaři, který snižuje tvorbu zubního plaku a odplavuje bakterie.
  • Jsou vhodné pro každého - veganské, bezlepkové, bez sóji, bez ořechů a arašídů.
  • Švýcarské a bez GMO - obsahují vysoce kvalitní suroviny pocházející z Evropy.
  • Vhodné pro diabetiky - xylitol má jeden z nejnižších glykemických indexů mezi přírodními sladidly.

Poznejte PÜR Gum a dejte kopačky aspartamu!

Značka PÜR představuje spojení tří klíčových prvků:

  1. Jednoduchá substituce surovin. Běžné cukrovinky jsou plné umělých sladidel a aditiv, které nejsou dobré pro naše dlouhodobé zdraví.

  2. Myslet na alergiky a osoby s potravinovými omezeními - inkluze. Značka je tu pro všechny osoby bez rozdílu osobních omezení nebo potřeb.

  3. Špičková kvalita výrobků - certifikovaná výrobní hala ve Švýcarsku, která garantuje, že výrobní suroviny nepřichází do styku s žádnými alergeny.

PUR Gum Banner

 

Pokud jde o žvýkačky a mentolky PÜR Gum a PÜR Mints, nabízí spotřebitelům, kteří upřednostňují zdravější alternativy, přirozené substituty, které odpovídají jejich zdravějšímu životnímu stylu nebo dietním omezením. Tyto veganské, bezlepkové, bez sóje, ořechů a arašídů produkty představují špičku v oblasti zdravějšího žvýkání.

 

Žvýkačky PÜR Gum jsou vyráběny z xylitolu, přírodního sladidla, a jsou vhodné i pro lidi trpící cukrovkou, kteří si chtějí užít jednoduché potěšení ze žvýkání.

 

Tyto tři pilíře tvoří základ, který je patrný ve všech produktech a atmosféře značky PÜR. Avšak tato triumfální cesta za kvalitou není pouhým začátkem. Historie společnosti PÜR Gum je plná výzev a úspěchů, které ji posouvají směrem k dynamické budoucnosti.

Jak to vše začalo...

Když to vezmeme od začátku, příběh začíná u Jaye Kleina, zakladatele společnosti PÜR Gum, který jako malý kluk prodával ve škole spolužákům sladkosti ze svého batohu.

 

jayklein_warehouse_900

 

V roce 2007 si Klein založil vlastní reklamní a marketingovou firmu namísto, aby nastoupil jako student na právnickou fakultu.

 

Využil této šance a vytvořil vlastní značku. Jmenovala se Bonus a prodávala žvýkačky vyrobené ze superpotravinových přísad. Přestože to zpočátku fungovalo, nakonec musel Klein odejít.

 

"Přerostlo mi to přes hlavu a musel jsem od toho prostě odejít," řekl Klein v rozhovoru pro National Post. "[Byli jsme] příliš vynalézaví. Byla to opravdu strmá jízda nahoru [ale] rychlé vyšumění."

 

Zánik žvýkaček Bonus Gum však pomohl vydláždit cestu k budoucímu úspěchu společnosti PÜR Gum.

 

Klein vše přehodnotil a rozhodl se začít jen v malém. Jak rád říká, rozhodl se se svým týmem vzít PÜR Gum a "kandidovat na starostu".

 

Proces "kandidatury na starostu" probíhá následovně: Klein se svým týmem chodil od dveří ke dveřím a upřednostňoval navazování kontaktů, vzdělávání a budování vztahů se zákazníky a prodejci.

 

"Nevybudovali jsme naši značku na zádech jednoho obřího prodejce, což je pro většinu malých značek obvykle velmi ctižádostivá věc," řekl Klein v rozhovoru s Abigail Wattovou pro Candy Industry. "Dělali jsme to spíše od dveří ke dveřím. Každý rok jsme rostli a byli jsme velmi vytrvalí, pracovití a skromní. A fungovalo to."

 

 

Dragon's Den

Opravdu to fungovalo. Od prvního měsíce v květnu 2010 do července téhož roku si značka PÜR Gum vydobyla své místo na pultech z 33 místních obchodů se zdravou výživou až do 174 obchodů.

 

PÜR Gum nadále získávala na dynamice. V roce 2011 byly žvýkačky uvedeny na americký trh a začaly se objevovat na pultech bezcelních prodejen na letištích.

 

Jedno z největších vítězství značky však přišlo v roce 2014. Klein a jeho tým vystoupili v pořadu Dragon's Den televizní stanice CBC. Stejně jako mnoho lidí před nimi přednesli svůj návrh a čekali, jestli nějaký investor/ drak bude chtít uzavřít dohodu. Nezískali pozornost jednoho draka. Získali pozornost čtyř.

 

Čtyři draci nabídli Kleinovi a jeho týmu tři dohody. Po pečlivém zvážení Klein přijal společnou dohodu Arelene Dickinsonové a Jima Trevlivinga na jeden milion dolarů. Klein se tak stal vůbec prvním milionovým obchodem v historii Dračího doupěte.

 

Během jednoho roku společnost PÜR Gum rozšířila své výrobky o mentolové bonbony. Mentolky mají všechny hodnoty a standard žvýkaček, ale v podobě pastilek pro osoby, co nechtějí nebo nemohou žvýkat. K úspěchu žvýkaček se tak přidal další růst společnosti.

 

V roce 2016 se pak PÜR stala desátou nejrychleji rostoucí společností v Kanadě a čtvrtou v Torontu. PÜR však ještě nedosáhla svého cíle a stále se snaží růst.

 

"Chceme posílit naši globální působnost a chceme i nadále pronikat do stávajících maloobchodů," říká Klein. "Myslím, že velkou část růstu bude tvořit rozšíření značky PÜR, převzetí stejných hodnot značky, podle kterých fungujeme, a pokračování v inovacích s novými produkty, které odpovídají poptávce našich zákazníků."

 

jay-klein-dd-pic

Budoucnost

I z krátké historie společnosti PUR je patrné, že se jedná o úspěšnou firmu, která prodává žvýkačky a mentolky ve více než 25 zemích světa. Zajímá vás, jak můžete dosáhnout téhož?

 

Rada Jaye Kleina, dle které se řídíme i my jako obchodníci:

 

"Buďte motivováni tím, že vytváříte něco pro větší dobro, místo abyste se řídili peněžním milníkem - to vám umožní učit se z chyb a riskovat a také růst z nadšení."

 

A nezapomeňte: Kick Aspartam®! Česky: Dejte kopačky aspartamu®!

 

14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem