REDMOND Real Salt™ - Mořská sůl z Utahu - POPCORN [Velmi jemně mletá]

Novinka
Značka: REDMOND
235 Kč 0,83 Kč / 1 g
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Máte rádi popcorn? Pak si určitě zamilujete chuť pražené kukuřice smíchané s americkou mořskou solí Real Salt™. Jedinečná sladko-slaná příchuť vyzdvihne nejen chuť popcornu, ale i jiných jídel, kde je požadována přilnavost soli.

Detailní informace

To nejlepší z přírody

Prodáváme výhradně prémiové výrobky, převážně v bio kvalitě

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme ihned po zaplacení objednávky, vše v recyklovaných materiálech

Za kvalitu ručíme

Produkty pečlivě vybíráme, testujeme a používáme

Doprava zdarma

Při nákupu nad 3500 Kč za dopravu u vybraných dopravců neplatíte

Detailní popis produktu

RealSaltHiResReal Salt™, pravá mořská sůl ve variantě Popcorn, je umletá do pudrové konzistence, aby se urychleně rozpustila a nezůstaly v ní žádné hrubší částice. Popcorn sůl, jak už jméno napovídá, byla na trh uvedena pro milovníky pražené kukuřice, známé jako popcorn. Vzhledem k americkým kořenům růžové soli Real Salt™ není překvapivé, že se tato verze stala v rodné zemi okamžitým hitem.

VE ZKRATCE

  • Nejprodávanější přírodní mořská sůl v USA, těžena v Utahu, oblast Redmond, vzácná vysoko-pouštní oblast
  • Na trhu již přes 30 let, nespočet spokojených zákazníků
  • Držitelka Zlaté Medaile Amerického Kuchařského Institutu za „Nejchutnější přírodní sůl“
  • Nerafinovaná, zachovaná v původním stavu s obsahem více jak 60 minerálních látek
  • Má unikátní „sladko-slanou“ příchuť
  • Neobsahuje žádné chemické příměsi, přidaný jód či lepek
  • Její stáří se geology odhaduje na 250 milionů let, jeden z nejstarších přírodních zdrojů na zemi (bývalé pravěké moře  Sundance)
Pravá mořská sůl Real Salt™ obsahuje přes 60, pro zdravé tělo nezbytných, minerálních látek, což z ní dělá skvělého kulinářského pomocníka.

Real Salt™ Popcorn sůl můžete samozřejmě současně využít i na jiné potraviny. Zákazníci si pochvalují, že sůl dobře přilne k praženým oříškům, hranolkám a skvělé se hodí na pečení cukroví. Má jemnou, jedinečnou chuť, která se někdy nazývá sladko-slanou.
Real Salt™ je naprosto oblíbená i mezi lidmi, kteří neradi solí, protože nepřebíjí chuť jídla, ale spíše ji jemně doplňuje. Vyberte si z několika variant soli Real Salt™ od pudrovité textury jakou je Popcorn až po hrubozrnnou do mlýnku. Máme je všechny.

PRAVÁ SŮL A SLOŽENÍ LIDSKÉ KRVE

Real-Salt-crystal-1024x461Přírodní krystalická sůl jako ta Redmondská je mnohem více než jen chlorid sodný: skládá se totiž nejen ze dvou, ale z více než 60 stopových prvků. Jsou to přesně ty přírodní prvky, ze kterých se skládá naše tělo, a ze kterých kdysi vznikl náš život v praoceáně. V krvi člověka se nachází přibližně 0,9% chloridu sodného a chemické složení mořské vody, co se obsahu soli týká, je podobné složení plazmy lidské krve.
Slaná voda je také přirozeným prostředím, ve kterém se vyvíjí lidský plod. Je opravdu překvapivé, že krev má dodnes stejnou koncentraci roztoku vody a soli, nebo-li solanky, jaký měla voda v praoceánu v době, kdy život opustil moře. Tato solanka v našem těle protéká po více než 90 tisících kilometrech tekutinových drah a zajišťuje stále vyrovnané a regulované udržování tělesných funkcí našeho organismu. Pravá sůl je proto pro naše zdraví nesmírně důležitá.

NĚCO K ZAMYŠLENÍ...

Vzpomeňte si na pohádku o másle a jeho náhražce margarínu, kterou nás po mnoho let krmili nadnárodní společnosti typu Unilever a Nestlé ve spojení s lékaři a médii. Mělo to být pro naše zdraví lepší než pravé máslo... Ve skutečnosti to bylo lepší pouze pro jejich kapsy a obdržené zisky na úkor lidského zdraví - ostatně jako u všeho, co tyto společnosti vyrábí a prodávají. A jak to všechno nakonec dopadlo už dnes víme. Hromadně se všichni vracíme k máslu, protože je prostě nejlepší. Stejně tak pravá nerafinovaná sůl.

Real-Salt-Comes-in-a-Wide-Variety


Více informací o pravé mořské soli, Real Salt™.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sůl
Obal: Recyklovaný a recyklovatelný plast
Obsah: 283 g+
Země původu: UTAH, USA
Výrobce: Redmond Trading Company, L.C. 475 West 910 South Heber City, Utah 84032
Vhodné pro: Keto/ Paleo/ Raw/ GMO FREE/ Vegan
Položka byla vyprodána…

Does Real Salt have the iodine I need?

Is your Salt REAL?

Real Salt Challenge

Real Salt vs. Himalayan Salt

This is Redmond Life

Understanding Real Salt Grain Sizes

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka, která vlastní několik podznaček, jako je například Real Salt, Earth Powder, Redmond Clay, Earth Paste a další. Jedno mají ale všechny společné - jsou to dvě vysoce kvalitní a 100% čisté suroviny, na jejichž těžbu a zpracování se Redmond specializuje. Je to redmondský jíl a pravá redmondská sůl Real Salt. Tyto dvě složky tvoří základ většiny jejich produktů a fungují výborně samozřejmě i sami o sobě. Redmond je těží ve vzácné vysoko pouštní oblasti Redmond (na což odkazuje i název značky) v Utahu. Jedná se o jedny z nejstarších nalezišť, díky tomu jsou tyto suroviny naprosto unikátně panensky čisté, nedotčené a neznečištěné moderními škodlivými látkami.