NENECHTE SI UJÍT VÝPRODEJ BEAN-TO-BAR ČOKOLÁD Z BELGIE, VELKÉ BRITÁNIE A MADAGASKARU V KATEGORII VÝPRODEJ - CENY OD 79 Kč.

70% čokoláda s kolagenem-Madagaskar Sleva: min. dat. trvanlivosti 09/2022 - 45 g

Výprodej
Značka: INCACAO
229 Kč –57 %
70%  čokoláda obohacena o MCT a kolagen - Madagaskar, Sambirano
229 Kč –57 % 99 Kč 2,20 Kč / 1 g
Skladem (2 ks)

Tato čokoláda je unikátní díky tomu, že je obohacena o MCT, čistou C8 kyselinu oktanovou z kokosu a kolagenový komplex. Čokoláda neobsahuje žádný rafinovaný cukr ani mléko, ale je sladká Má nízký glykemický index.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Příběh oblasti Sambirano

Důležitost lesa

Bean to bar čokoláda se 70% obsahem kakaa od značky Incacao je vyrobena z kakaových bobů odrůdy Criollo-Trinitario a Forastero, které pocházejí z Madagaskaru, konkrétně oblasti Haut Sambirano. Místo pěstování, podnebí i okolo rostoucí plodiny mají na výslednou chuť kakaa významný vliv.

Kakao Sambirano Tsarafandray má krásný chuťový profil se střední kyselostí, s ovocnými tóny lesního ovoce a třešní, jemnými tóny jasmínu, vanilky a svěžími tóny citrusového květu v závěru.

Kakao Sambirano Tsarafandray má bio certifikaci. Při jeho pěstování nejsou použity žádné syntetické pesticidy, pouze přírodní hnojiva. Kakaovníky rostou pod baldachýnem stromů spolu s mangem, banánem, vanilkou, ananasem, paprikou a dalšími plodinami, které se pak příjemně propisují i na jejich chuti. Udržitelné agrolesnické systémy, jako jsou tyto, tvoří ochrannou zónu přírodních deštných pralesů Sambirano. Což je velmi potřebné a důležité - více než 40 % madagaskarských lesů totiž za posledních 60 let zmizelo a zbývající lesy jsou fragmentovány. Odlesňování a eroze půdy snižuje také schopnost zemědělců produkovat dostatek jídla. S pomocí Rainforest Alliance pěstitelé kakao v údolí Sambirano sadí nové stromy a obnovuje přírodní krajinu údolí.

Farmáři

Drobní pěstitelé kakaa v údolí Sambirano neměli z pěstování svého slavného kakaa prospěch, dokud nezahájila Union de Coopérative Lazan’ny Sambirano (UCLS) komplexní program zaměřený na ekologické zemědělství, výběr sadebního materiálu a adekvátní postsklizeň. UCLS je zastřešující organizací pro 23 primárních družstev a má 410 členů. Kakao, které toto družstvo pěstuje, je certifikováno jako organické a fair trade SPP (Program malých výrobců). Dodavatel pro Incacao má exkluzivní partnerství s Tsarafandray, což je jedno z primárních družstev se 47 členy. Tito drobní zemědělci díky této spolupráci těží přímo z prémiových cen vysoce kvalitního kakaa a certifikace.

Jako všechno kakao z Madagaskaru, i toto kakao má vynikající genetiku. Od doby, kdy byly na ostrov přivezeny první kakaovníky, se dokonale přizpůsobili madagaskarskému podnebí a půdě - výsledkem jsou jedinečné hybridy odrůdy criollo, trinitario a forastero. Cacao Tsarafandray je ihned po sklizni 4-5 dní fermentováno během ve třípatrových dřevěných krabicích a sušené na slunci.

Profil 70% čokolády Madagascar

  • Tato čokoláda je unikátní také díky tomu, že je obohacena o MCT, čistou C8 kyselinu oktanovou z kokosu a kolagenový komplex.
  • C8 je ze všech MCT kyselin biologicky nejdostupnější pro tvorbu ketonů v játrech a dodává tělu extra podporu.
  • Čokoláda neobsahuje žádný rafinovaný cukr ani mléko.
  • Je doslazená kombinací přírodních sladidel.
  • Má nízký glykemický index, a je vhodná pro diabetiky i pro keto a low carb dietu.
  • Po rozbalení si z druhé strany obalu můžete přečíst více podrobností o původu a výrobě této unikátní čokolády.
  • Značka Incacao je charakteristická tím, že v sobě spojuje vysokou gastronomii spolu s nejnovějšími potravinářskými technologiemi a funkčními potravinami.

ORIGINE PURE MADAGASKAR 4

Doplňkové parametry

Kategorie: Čokolády
Obsah: 45 g
Výrobce: Inca’valley
Země původu: Madagaskar a Belgie
Vhodný pro: Bez lepku-Sugar Free-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Vegan-Low Carb-Keto-Těhotné-Kojící
Proč koupit: Jedinečné luxusní čokolády s příběhem. Opravdové zaměření na podporu farmářů v nejchudších oblastech světa. Nádherné obaly a dokonalá chuť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vincent BulteelPříběh belgické značky Incacao začal už v roce 1996, kdy její zakladatel, Vincent Bulteel, na obligátní otázku třídního učitele: “čím chcete být, až budete velcí”, odpověděl, že chce být cukrářem. Tento sen mu vydržel až do 12 let, kdy se rozhodl jít na cukrářskou školu Ter Groene Poorte v Bruggách v Belgii. Už v pouhých 15 letech pak Vincent pracoval v několika cukrářských obchodech v jeho rodném městě Oostende. Po dokončení vysoké školy strávil nějakou dobu cestováním, prací a získáváním zkušeností v různých zemích. Spolupracoval s celou řadou cukrářství a učil se také od celé řady cukrářských mistrů. Na konci této práce a školení získal Vincent titul ‚Compagnon Du Devoir‘. Aby jej získal, musel vytvořit mistrovské dílo/chef d’oeuvre, a uspěl. Ze 100 studentů, kteří toto školení zahájili, jej dokončili pouze čtyři z nich.

Po skončení vlastních studií začal pracovat jako učitel na plný úvazek ve francouzském Bordeaux, v The Companions. Svým studentům kromě hodin cukrářství také radil, jak optimalizovat svůj výkon například pomocí meditací, “power naps” apod., k dispozici užitečné nástroje ke zlepšení jejich výkonu. Nepřestával přemýšlet nad tím, jak zlepšit svět a pomáhat lide, a stal se certifikovaným poradcem pro výživu a zdraví. Uvědomil si, že produkty, které do té doby vyráběl, jsou plné glukózy a fruktózy, které vedou akorát ke zvýšení inzulinu, a rozhodl se je pojmout jinak.

V roce 2018 se proto rozhodl založit vlastní značku - Incacao. Incacao není jen tak obyčejná značka. Její zakladatel ji považuje za kmen, domov pro osobní rozvoj a příjemný způsob, jak se vzdělávat. Je to místo, kde zaměstnanci neustále rostou, kde se vzájemně propojují a kde se stírá hranice mezi prací a zábavou.