Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Jana

K oblasti podnikání v oboru bio potravin, doplňků výživy a kosmetiky jsme se s partnerem Honzou Zaoralem dostali již v roce 2010, když jsme trvale žili a pracovali v Londýně. Vystudovala jsem v Londýně vysokou školu v oboru business a marketing, BA Hons. Protože miluji angličtinu, dodatečně jsem také studovala obor učitel anglického jazyka pro cizince a vlastním certifikáty jakou jsou Business English, PTLLS a CELTA certificates

Pracovala jsem v Londýně jako učitelka angličtiny, v cestovním ruchu, v top londýnských restauracích s Michelin oceněním, ale i pro velkého britského distributora přírodních doplňků stravy a kosmetiky. Ve volném čase jsem ráda pracovala jako extra u filmu, a jednou z větších rolí byla manželka herce Andrew Scotta v TV filmu Legacy, natočeném pro BBC. Mám mnoho životních zkušeností a skvělých vzpomínek na tento pestrobarevný život v britském kapitolu. 

Honza má zase legální a IT zkušenosti, protože v tomto oboru pracoval pro the Royal Mail v Londýně mnoho let. Honza je samouk a velmi dobře mu jde matematika a technické věci v práci s PC, software instalace apod. V naší firmě máme tedy práci dobře rozdělenou. 

Jako většina příběhů s bio produkty, i ten náš se odvíjel od problémů s pokožkou a zdravím, kde běžná drogérková kosmetika a výrobky z lékárny nezabíraly, ale spíše stav zhoršovaly.

Celé podnikání tedy začalo s jednou australskou značkou přírodní certifikované bio kosmetiky (tehdy byla jediná svého druhu na světě!) a rozvinulo se to v takový boutique styl online e-shop s prémiovými produkty od odborných značek z celého světa. 

Zrodil se tehdy anglický e-shop: Purelynaturalcosmetics.co.uk. Tento e-shop jsme cca v roce 2018 uzavřeli, abychom se mohli zaměřit na budování české verze www.pravebio.cz, protože jsme plánovali se z Londýna odstěhovat zpět do ČR, což se nakonec uskutečnilo v roce 2020.

Naším cílem nikdy nebylo být mega e-shop se spousty identických masových značek se stejným složením, které se vyskytují i v tomto odvětví, ale spíše se zaměřovat na menší a mnohdy málo známé značky, které se vyznačují originalitou, odborností na dané odvětví a navíc nejsou v tichosti odkoupené korporací typu Nestlé.

Jsme rodinná firma se vším všudy, vlastně ani nemáme bankovní úvěr, vše si budujeme poctivě sami a bez investorů. Nabízíme neotřelé výrobky jedinečné kvality, chuti a funkčnosti, které se nedají jinde sehnat. Využívám k tomu své znalosti celosvětového trhu, plynulé angličtiny a nadšení sobě vlastní. Když svou práci milujete, vidíte v ní smysl, a víte, proč to děláte, není to už ani práce, ale zábava. 

Najdete nás na IG a na FB. Těšíme se na vás. 

Záznamy nebyly nalezeny...