NENECHTE SI UJÍT VÝPRODEJ BEAN-TO-BAR ČOKOLÁD Z BELGIE, VELKÉ BRITÁNIE A MADAGASKARU V KATEGORII VÝPRODEJ - CENY OD 79 Kč.

Bio Sibiřská Čaga (Rezavec šikmý) - v kapslích

699 Kč 11,65 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
1.6.2023

Tato vitální houba je skvělá na regeneraci, podporu normální tvorby svalové hmoty a zvýšení výkonu nejen pro sportovce. Obsahuje vysoké množství bioaktivních látek, ze kterých mohou těžit všichni.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Vitální houba čaga nebo také chaga, je tradičně známá jako „Diamant lesa“ nebo také „Král bylin“. Běžně roste ve volné přírodě na sibiřských břízách. Svůj působivý antioxidační profil získává díky živinám, které se pomalu čerpají z hloubi kůry a dozrávají desítky let. Chaga je bohatá na vitamíny, minerály a sloučeniny, jako je superoxid dismutáza, kyselina betulinová a glutathion. Je jednou z nejpůsobivějších přírodních superpotravin vůbec. V tradiční čínské medicíně (TCM) má čaga hřejivou, sladkou energii a používá se na podporu činnost jater, sleziny a trávicího ohně. Je uctívána jako adaptogen pro posílení těla během období stresu.

Všechny houby, které Mushrooms4Life používá, jsou pěstovány na vybraných ekologických farmách za přírodně identických podmínek. Tato chaga je tak udržitelným způsobem divoce vyráběná na březích Sibiře tak, aby získala bioaktivní živiny, a poté je pečlivě sklizena, aniž by byl poškozen kmen stromu. Díky tomu na těchto stromech nadále růst ty nejúžasnější vitální houby. Znamená to také, že mají tyto houby vysoký obsah živin, podobně jako houby pěstované ve volné přírodě. Všechny produkty Mushrooms4Life jsou testovány třetí stranou, aby byla zajištěna čistota kmene hub. Také jsou prověřovány na kontaminanty, pesticidy a těžké kovy. Můžete si být tedy jistí, že všechny produkty této značky jsou vyráběny podle nejvyšší kvality a standardů.

Hlavní benefity

  • 800 mg čagy na jednu porci (2 kapsle)
  • Udržitelně pěstováno na sibiřské bříze
  • Organicky certifikováno Soil Association
  • Vyrobeno ve Spojeném království
  • 100% prášku z houby. Žádná plniva, pojiva nebo přísady

 

Kdy užívat vitální houby čaga, cordyceps, maitake, reishi a jiné.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitální houby
Obsah: 60 kapslí
Země původu: Velká Británie
Výrobce: Living Planet, Unit 2., 22 Chester House, 1-3 Brixton Road, SW9 6DE
Vhodné pro: Raw-GMO Free-Vegetariány-Vegan

Co je to Chaga, proč je to superpotravina?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Mushrooms4life byla založena světově uznávaným výzkumníkem a autorem Martinem Powellem v rámci jeho poslání rozšířit dostupnost kvalitních bio přípravků za dostupné ceny. V Mushrooms4Life přistupují ke každé vitální houbě individuálně, a jsou si toho, že má každá svůj jedinečný charakter, vlastnosti a nutriční profil. Velice dbají na používání pouze těch nejkvalitnějších surovin, které pečlivě vybírají tak, aby podporovaly plnou aktivitu každé houby.

Do svých výrobků nikdy nepřidávají žádná pojiva, aditiva, umělé přísady nebo chemikálie a veškeré houby získávají přímo od prověřených odborných pěstitelů, takže si můžete být jisti, že dostanete tu nejvyšší kvalitu doplňku s nejpřínosnějšími vlastnostmi.