Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 891 hodnocení
5
884x
4
1x
3
2x
2
1x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Výpis hodnocení

OH Avatar autora Olga Horinkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.8.2025
Super. Jsou rychlí i ceny slušné
AB Avatar autora Andrea Bubíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.8.2025
VK Avatar autora Vaida Kalveliene Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.8.2025
Perfect service!Thanks❤️
MP Avatar autora Martina Pohanková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.8.2025
S nabídkou tohoto obchodu jsem velice spokojená. Nakoupila jsem opakovaně a budu v tom dále pokračovat :-).
P Avatar autora Petr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.7.2025
Perfektní obchod, dobrý výběr a rychlé dodání. Opakovaně zcela bezproblémový nákup. Děkuji
MD Avatar autora Martina Daňková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.7.2025
MP Avatar autora Miroslav pohl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.7.2025
Jsem spokojen
JM Avatar autora Jana Mencáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.7.2025
IF Avatar autora Iva Fukova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.7.2025
Avatar autora Hana Řehořovská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.7.2025
TN Avatar autora Tereza Nováčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.7.2025
Veliká spokojenost, rychlé dodání a produkty v TOP kvalitě. Doporučuji!
OB Avatar autora Otília Blšáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.7.2025
Super.
Avatar autora Daniela Štrobová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.7.2025
Avatar autora Ivanka Čeřovská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.7.2025
I Avatar autora Ilona F. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.7.2025
S nákupem i e-shopem jsem spokojená. Rychlost, skvělé a zajímavé produkty. Určitě e-shop zařazuji k mým oblíbeným a nenakupuji zde naposled. Děkuju!
PV Avatar autora Pavel Vasko Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.7.2025
R Avatar autora Roman Š. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.7.2025
EK Avatar autora Eliška Kubová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.7.2025
Jsem velice spokojená, příznivé účinky doplňků jsem pocítila během pár dní .
PC Avatar autora Petra Dos Santos Correia Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2025
Naprosto skvely e-shop, moc jsme spokojeni. Zde se nakupuji kvalitni produkty, cely e-shop je zalozen na spouste informaci a kvalitnich produktu.
M Avatar autora Monika F Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.6.2025
Vše naprosto perfektní, rychlé odeslání, skvělá komunikace, produkty TOP

Ovládací prvky výpisu

891 položek celkem