Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Lipozomální technologie Purovitalis™

liposomal NMN purovitalis(1)Lipozomální technologie překonává bariéru, se kterou se potýká mnoho produktů, a tou je lepší vstřebávání. Tělo často rozloží mnoho složitých molekul dříve, než se vstřebají, nebo jich zůstane jen malé množství. Proto je nezbytné spoléhat se na jinou metodu, která zajistí maximální vstřebatelnost a úroveň dodání.

Ve spolupráci s týmem vědců, Purovitalis™ vyvíjí špičkové doplňky stravy proti stárnutí. Patentovaná liposomální technologie zvyšuje biologickou dostupnost o 90 %. Díky tomu výrazně zvyšuje účinnost při mnohem menších dávkách.

Zatímco běžný NMN může mít velký vliv na hladinu NAD+, lipozomální NMN může působit rychleji, účinněji a s prodlouženým uvolňováním pro dlouhodobější účinek.

Co jsou liposomy?

Liposomy jsou kulovité (sférické) struktury, které vznikají při kombinaci fosfolipidů s vodou a přidáním další energie v podobě míchání, ultrazvuku a vysokého tlaku. Fosfolipidy jsou přírodní látky.

Jednou z těch, které se obvykle používají při výrobě liposomů pro doplňky stravy, je lecitin, který se nachází v sóji nebo slunečnici. Tvorba liposomů je přirozený proces. Lze je nalézt v přírodě, například v lidském mléce. Skládají se z dvouvrstvé membrány a dutiny, v níž jsou zachyceny látky rozpustné ve vodě.

Existuje mnoho typů a velikostí liposomů a také mnoho různých fosfolipidů, které lze využít. V současné době je to jedna z nejživějších oblastí výzkumu, protože slibuje překonání několika problémů s absorpcí perorálních nutraceutik i léčiv.

liposomalní technologie vysvětlení

Proč byste se měli rozhodnout pro liposomální doplňky?

Naše tělo má několik mechanismů vstřebávání. Některé látky se vstřebávají pasivně, to znamená, že migrují přes střevní membránu, pokud je dosaženo souladu na obou stranách membrány, ale některé jiné potřebují aktivní transport, jako např. vitamin B12.

To znamená, že musí být přes střevní bariéru přeneseny do střevní stěny určitými látkami, kterými tělo disponuje a využívá je. Některé látky se zase prostě nevstřebávají nebo je rychlost vstřebávání minimální. V takových případech jsou k dispozici různá řešení a jedním z nich je liposomální technologie.

Liposomy jsou biologicky odbouratelné a biologicky dostupné, protože jsou vyrobeny ze stejné látky jako buněčné membrány. To znamená, že zvyšují vstřebávání vitaminů, léčiv a dokonce i NMN.

Látky zapouzdřené v liposomech také dosahují výrazně vyšších dávek v krvi než nezapouzdřené produkty, jako jsou tradiční kapsle nebo oleje, protože liposomy se v těle snadno vstřebávají. Liposomy navíc dobře chrání látky, které by mohly být při průchodu trávicím traktem zničeny nebo stráveny.

To jsou jen dvě z mnoha výhod, které prokázala naše liposomová studie.

Další značkou, která využívá tuto technologii pro své doplňky stravy, a kterou máme v exkluzivní  nabídce, je značka Healthstrong. Tato značka se specializuje na liposomální technologii již mnoho let a pochází z Velké Británie.

loga purovitalis