ORGANIC ESSENCE - O VÝROBCI

organic essence logo

Společnost Organic Essence byla založena v roce 2006 poté, co Americké Ministerstvo Zemědělství, BIO program (USDA Organic), vydalo povolení, že zemědělsky pěstované nepotravinářské výrobky mohou získat osvědčení, které je v souladu s existujícími normami pro BIO potraviny. Mezi společnostmi zaměřené na výrobky péče o tělo byla Organic Essence jednou z prvních, která toto osvědčení získala, a dodnes patří mezi hrstku společností, které vyrábějí pouze certifikované BIO produkty.

Certifikát pro BIO produkty je důležitý, protože klamný marketing z výrazu „přírodní“ výrobek vytvořil bezvýznamné slovní spojení. Organic Essence zkrátka nepoužívá žádné chemické látky, které by mohly mít negativní vliv na zdraví, jelikož nulové množství je to nejbezpečnější množství syntetických látek.

Užívání přírodních, tradičních přísad a výrobků nás zajímá, protože o nich toho mnoho víme a chápeme jejich účinky. Známe vlastnosti různých druhů ovoce, zeleniny a bylinek a také víme, že bolehlav je jedovatý. Nové syntetické chemikálie neexistují dostatečně dlouho na to, abychom mohli s určitostí říct, jaký vliv mají na naše zdraví. Víme však, že látky, které byly kdysi považovány za bezpečné, se po čase naopak ukazují jako nebezpečné.

Výrobky nejsou omezeny na obsah balení, ale zahrnují i samotný obal. Proto společnost Organic Essence vytvořila nové obaly, které jsou součástí přirozeného koloběhu života, nikoliv něčím, co jej ohrožuje. Organic Essence je místo, kde jsou vytvářeny a vyráběny skutečně životaschopné produkty a jejich obaly.

Výrobky Organic Essence – a jejich obaly – pramení ze života ne Zemi, jsou jeho součástí, udržují jej a budou v něm navždy žít. Společnost Organic Essence byla vytvořena, aby vám pomáhala.

Tak na zdraví a vaši schopnost ocenit život.


ORGANIC ESSENCE NAKUPUJTE ZDE.


Často kladené otázky (FAQs)


 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.