Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

ALMAWIN

Webová stránka značky: ALMAWIN

Značka Almawin garantuje maximální přírodnost, jednoduchost, účinnost a neustále sleduje vývoj nových ingrediencí a zlepšuje složení.

Cílem je, aby přírodní drogerii mohl používat každý a nemusel se trápit nad špatným výsledkem přičemž motivací pro vznik výrobků Almawin byl růst alergických onemocnění a zvyšující se znečištěni životního prostředí.

  • vegan logoVýrobky jsou pro své nedráždivé složení navíc vhodné i pro osoby s citlivou pokožkou.
  • Všechny použité suroviny jsou rostlinného původu - certified vegan, pokud možno s bio certifikací.
  • Výrobky jsou vysoce koncentrované, a proto balení vydrží déle a je účinnější.
  • Neobsahují suroviny z ropy, fosfáty, barviva či optická bělidla a jsou 100% biologicky rozložitelné.

Cíl značky Almawin

Green Brand Germany 2019/ 2020 logoHlavním cílem značky AlmaWin je přinášet dokonale ekologické prací a čisticí produkty, které budou v souladu z přírodou. Samozřejmostí je netestování produktů na zvířatech. Výrobky obsahují pouze šetrné čisticí ingredience, jsou tak vhodné i pro citlivou a alergickou pokožku, na kterou nepůsobí dráždivě.

Hlavní motivací pro vznik značky a vývoj produktů byl vzrůstající počet alergických onemocnění v populaci a zvyšující se vliv životního prostředí.

Výrobky AlmaWin by ovšem měly být nejen maximálně ekologické a přírodní, ale také účinné.

Složení výrobků Almawin

Odborníci z firmy AlmaWin neustále sledují vývoj nových složek a zlepšují složení výrobků. Snaží se o maximální dermatologickou snášenlivost, ekologičnost a jemnost čisticích prostředků. Zároveň ale nerezignují na rychlý a efektivní účinek, proto se také na výrobky AlmaWin můžete kdykoliv 100% spolehnout. Suroviny použité při výrobě ECOCERT-NATURAL-DETERGENTpocházejí pouze z přírodních zdrojů šetrných k přírodě a jsou plně biologicky odbouratelné.

Při použití naplňují požadavky spotřebitelů na funkčnost, ochranu pokožky, zdraví a životního prostředí, navíc si zachovávají maximální ohleduplnost k přírodě. Suroviny využívané k výrobě jsou čistě přírodního původu, často s bio certifikací, a neobsahují rozjasňovače, deriváty ropy, fosfáty, chloriny, barviva ani geneticky modifikované enzymy.

AlmaWin využívá pouze přírodní konzervanty a výrobky jsou certifikovány certifikací EcoCert.

Kategorie výrobků Almawin

Výrobky AlmaWin zahrnují čtyři oblasti produktů pro ekologické drogerie: produkty pro praní prádla, čističe pro domácnost, prostředky pro mytí nádobí v myčce a výrobky z mýdlových ořechů. Jsou dostupné pro všechny a poskytují maximální účinky. 

Cílem je, aby přírodní drogerii mohl používat každý a nemusel se trápit nad špatným výsledkem praní či čištění.

33 položek celkem
Bezva nápad | Kyselina citronová v potravinářské kvalitě - 1 kg
+ další
BN-KC100
Bezva nápad | Soda bikarbonát v potravinářské kvalitě - 1 kg
+ další
BN-SB1
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 33 položek celkem