Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

DAKRY OLIVE

Webová stránka značky: DAKRY OLIVE

O značce

Objevte luxusní svět řeckých olivových produktů s exkluzivní značkou Dakry Olive, která propojuje tisíciletou tradici s nejvyššími standardy kvality. Značka Dakry olive vám nabízí jedinečnou kolekci výrobků, které oslavují bohatství a rozmanitost řecké přírody.

Jejich portfolio zahrnuje prémiové extra panenské olivové oleje, med a balzamikové “kaviárové” perly. Každý produkt je pečlivě vyrobený s láskou a respektem k řeckým olivovým hájům a starodávným recepturám.

Messinská krajina nám dává své bohatství již po mnoho staletí. Půda, podnebí a tradice Messinie umožňují pěstovat různé druhy zboží, které jsou světově proslulé svou kvalitou a vůní.

Tohoto bohatství si vážíme a využíváme je při tvorbě našich výrobků, přičemž spojujeme tradice našich předků s novými technologiemi a řídíme se naší vášní pro vysoce kvalitní výrobky.

Snímek obrazovky 2024-06-26 v 12.20.29 odp.

Odkud pochází produkty Dakry Olive?

Snímek obrazovky 2024-06-26 v 12.20.44 odp.Všechny Dakry Olive produkty pochází z řeckého přístavního města Methoni v Messénii na jihozápadním konci Peloponésu s přibližně 2598 obyvateli.

 

Slunečná Messinie, jedna z nejjihozápadnějších částí Řecka, s mnoha kilometry dlouhými jedinečnými plážemi v azurové vodě Středozemního moře, je každoročně centrem zájmu tisíců turistů.

 

Jedna z nejúrodnějších prefektur Peloponésu se vyznačuje bohatou produkcí a neustále se zlepšující organizací výrobních jednotek.

 

Vynikající klimatické podmínky umožňují pěstování různých produktů, z nichž každý je známý svou kvalitou a vůní.

 

Extra panenský olivový olej, jedlé olivy Kalamata, sušené fíky a korintské rozinky tvoří základ messinské, středomořské stravy, které Messinčané již po mnoho staletí vděčí za svou dlouhověkost.

 

Značky Dakry Olive si tohoto přírodního bohatsví nesmírně váží a využívá ho při tvorbě svých výrobků, přičemž spojují tradice řeckých předků s novými technologiemi a řídí se naší vášní pro vysoce kvalitní výrobky.

Jaké produkty nabízí značka Dakry Olive?

Olivový olej

Dakry olive vám nabízí proslulý messinský extra panenský olivový olej, který vyniká jedinečnou vůní, ovocnou chutí a nezměněnými výživnými látkami.
Dakry Olive se vyrábí z pečlivě vybraných oliv a získává se pouze mechanickými postupy. Zaslouženě se může používat při přípravě jakýchkoli kuchařských a gastronomických specialit a být přítomno na každém stole po celém světě.

Med

Cesta chutí pokračuje s vlastním vysoce kvalitním a čistým medem. Ve všech druzích vyniká bohatou chutí a je elixírem pohody. Řecký med, pocházející z nektaru divokých květin a olivových hájů, je známý svou bohatou chutí a zdravotními přínosy. Je to přírodní sladidlo, které přináší kousek řeckého slunce do ranní pohody každé vaší snídaně.

Kaviárové perličky

Pro milovníky "high-end kuchyně" představujeme balzamikové "kaviárové" perličky, které mohou přidáním do pokrmů dodat senzační chuť a do detailu doladit vaše jídlo i vzhledově.

Balzamikové perličky jsou esencí středomořské kuchyně, ideální pro gurmány, kteří si chtějí vychutnat autentickou chuť Řecka ve svých pokrmech.

Produkty Dakry Olive vás přenesou přímo do srdce Řecka, kde se setkávají tradice, kvalita a láska k olivám.

Snímek obrazovky 2024-06-26 v 12.20.52 odp.

Proč zvolit výrobky zrovna od značky Dakry Olive?

Používání výrobků Dakry Olive přináší mnoho výhod, které vás přesvědčí o jejich výjimečnosti.

Vysoká kvalita

Dakry Olive dbá na nejpřísnější standardy kvality. Jejich produkty jsou vyrobeny z pečlivě vybraných oliv, které jsou lisovány za studena, aby si uchovaly svou jedinečnou chuť a nutriční hodnoty.

Autentická chuť

Jejich olivové oleje, med a balzamikové “kaviárové” perličky, přinášejí pravou chuť a vůni řecké přírody. Každý produkt je autentický a umožňuje vám vychutnat si skutečnou esenci středomořského regionu.

Zdravotní přínosy

Extra panenský olivový olej je známý svými blahodárnými účinky na zdraví. Obsahuje zdravé tuky a antioxidanty, které podporují srdce a celkové zdraví. Řecký med je zase bohatý na vitamíny a minerály, zatímco balzamikové “kaviárové” perličky nabízejí zdravější alternativu k běžným druhům kaviáru.

Ekologická udržitelnost

Dakry Olive se zavazuje k udržitelnosti a ochraně životního prostředí. Jejich výrobní procesy jsou navrženy tak, aby minimalizovaly ekologický dopad, a dbali na etické a udržitelné postupy při pěstování a sklizni oliv.

Tradice a inovace

Dakry olive spoují tisíciletou tradici s moderními technikami výroby, aby vám nabídli produkty, které jsou nejen tradiční, ale i inovativní. Dakry Olive ctí dědictví řeckých olivových hájů a zároveň přináší nové a vzrušující chutě a vůně.

Univerzální použití

Dakry Olive produkty jsou vhodné pro širokou škálu použití. Olivový olej je ideální pro vaření, pečení nebo jako dochucovadlo. Med můžete využít ve svých oblíbených receptech nebo jako zdravé sladidlo. Zatímco balzamikové “kaviárové” kuličky budou sloužit jako exkluzivní ozdoba na různých pokrmech, kterým dodá estetickou hodnotu a sofistikovanost.

 

Používáním výrobků Dakry Olive si dopřáváte to nejlepší z řecké přírody, pečujete o své zdraví a zároveň si vychutnáváte luxusní a autentické zážitky.

Pozoruhodné zdravotní účinky řeckého olivového oleje

V průběhu historie vychvalovali zdravotní účinky olivového oleje ctihodní lékaři jako Hippokrates, Galén, Dioskoridés a Diokles. V moderní době uznávají odborníci na zdraví a výživu zásadní vliv extra panenského olivového oleje na lidskou pohodu a přisuzují mu vynikající nutriční hodnoty, které významně přispívají k celkovému zdraví.

Pozoruhodná a bohatá středomořská dieta je příkladem několika správných stravovacích zásad, přičemž hlavním zdrojem tuků je olivový olej.
Extra panenský olivový olej nabízí řadu výhod, které mohou zlepšit celkové zdraví a pohodu.

Tento vynikající olej slouží jako spojenec v prevenci srdečních onemocnění. Jeho další důležité účinky vedou od snižování škodlivé hladiny cholesterolu až po udržování optimální hladiny správného cholesterolu.

Zkuste zařadit olivový olej do svého každodenního režimu a zlepšete svůj zdravotní stav.

Snímek obrazovky 2024-06-26 v 1.07.54 odp.

Žádné produkty značky DAKRY OLIVE nebyly nalezeny...