K nákupu produktů za 7000 Kč bez DPH obdržíte ZDARMA Balance Test od firmy ZINZINO v hodnotě 2500 Kč. Tento skvělý domácí test vám pomůže zjistit jaký je váš poměr omega 3 a omega 6 kyselin! Dárky ovšem obdržíte už od objednávek v hodnotě min. 900 Kč bez DPH - jejich hodnota se stupňuje s výší objednávek. Seznam dárků najdete v 1. kroku v košíku. Nakupovat u nás se vyplatí. (:

HIRO

Webová stránka značky: HIRO
Název značky HIRO pochází z japonštiny a má dva významy - 寛 (hiro) „tolerantní, velkorysý“ nebo 浩 (hiro) „prosperující“. Německá značka HIRO zosobňuje vysoce efektivní řadu 100% přírodní dekorativní kosmetiky. Byla založena v roce 2011 ve spolupráci s make-up artisty, kteří chtěli pracovat pouze s těmi nejčistšími netoxickými produkty, ale zároveň nechtěli slevovat z výdrže, uživatelské přívětivosti a dalších vlastností, které mnohdy přírodní dekorativní kosmetika nemá. HIRO do svých produktů používá jen ty nejčistší ingredience, které vás nejen instantně zkrášlí a podtrhnou váš půvab, ale také zlepšují stav pleti tím, že ji zbytečně nezatěžují a z dlouhodobého hlediska také pomáhají zlepšit její texturu i barevný tón.
HIRO produkty jsou vyráběny z čistých přírodních organických přísad a najemno namletých minerálních prášků, jež neobsahují žádné nečistoty, abrazivní konzervační látky, umělá barviva ani škodlivé chemikálie. Velkou výhodou minerální dekorativní kosmetiky je právě převaha obsažených minerálních pigmentů, které jim dodávají samokonzervační vlastnost. V anorganických látkách totiž nemohou bakterie ani viry žít, množit se a přispívat tak ke kažení produktu nebo infikování naší pokožky. Díky tomu tyto produkty nepotřebují žádné extra přidané konzervační látky, jsou nekomedogenní a ideální i pro tu nejcitlivější či suchou pleť, náchylnou na růžovku nebo akné.
Dekorativní kosmetika HIRO disponuje profesionální odolností a výdrží - přežije i náročnější sportovní trénink nebo den plný stresu. Je hypoalergenní, protizánětlivá a má antioxidační vlastnosti. Obsažené minerální pigmenty také poskytují přírodní ochranu proti UVA a UVB záření.
Ve složení HIRO dekorativní kosmetiky rozhodně nenajdete:
 • alkohol
 • mastek
 • olej 
 • zbytečné vycpávací látky
 • umělá barviva
 • konzervanty
 • nanočástice
 • GMO složkY 
 • silikony
 • mikroplasty
 • živočišné látky (produkty nejsou samozřejmě testovány na zvířatech a jsou vhodné i pro vegany).
Kromě toho má HIRO přísnou politiku jak vůči dodavatelům jednotlivých složek, tak vůči výrobcům finálních produktů. Celý výrobní proces je maximálně transparentní a podléhá přísným nárokům. HIRO také bedlivě dohlíží na to, aby při těžbě minerálních látek v dolech nebyla využívaná dětská práce a požaduje, aby jejich dodavatelé ingrediencí dodržovali pokyny NRSC (National Resources Stewardship Circle), což je organizace zaměřená na odpovědné získávání zdrojů v kosmetickém průmyslu.
Žádné produkty značky HIRO nebyly nalezeny...