Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

INCOGNITO

Webová stránka značky: INCOGNITO

O společnosti

Značka Incognito a jejich nejpopulárnější produkt - Incognito® sprej proti hmyzu se používá po celém světě a podle klinických testů je 100% účinný proti komárům. Incognito® používá nejsilnější a nejčistší formu PMD a botanickou PMD.

Čas strávený mimo domov je jednou z největších příležitostí, jak se znovu sblížit a užít si společný čas rodinou a přáteli.

Klimatické změny mají za následek teplejší počasí, což vede k vyššímu výskytu hmyzu.

Kromě toho, že hmyzí kousnutí způsobuje vážné zdravotní problémy, může zničit dovolenou kvůli nepříjemným pocitům, otokům, svědění a dalším nežádoucím reakcím. Incognito® nabízí ekologický a šetrný způsob ochrany celé rodiny před kousnutím hmyzem a nemocemi, kterým lze předcházet.

Firma také neúnavně pracuje na ochraně životního prostředí pro děti, investují, omezují obaly na minimum a používají cukrovou třtinu z obnovitelných zdrojů pro výrobu lahví a tub.

Tato značka se stala známou díky své účinnosti proti hmyzu a získala mnoho ocenění od předních zdravotnických organizací a ekologických institucí.

Jsou dvojnásobnými držiteli ocenění Queen's Awards for Excellence - udržitelný rozvoj - jediná značka přípravků proti hmyzu, která kdy zvítězila.

insecticide-natural-kids

Historie INCOGNITO

Exkluzivní značka Incognito® vznikla poté, co oba spoluzakladatelé osobně zažili nevýhody používání syntetických repelentů proti hmyzu.

Howard se nakazil malárií a následně horečkou dengue během jednoho roku (v Thajsku a Indii), přestože používal repelent DEET a bral antimalarika.

Patricia se zase ocitla na cestě v Jižní Americe, kde odmítla používat chemický repelent DEET kvůli nedostatku zařízení na úpravu vody v Amazonii, kde pobývala, a kvůli kráse přírody, která jí připadala příliš krásná na to, aby používala toxickou látku.

Avšak přírodní repelent, který si s sebou vzala, nebyl dostatečně účinný.

V důsledku těchto zkušeností společně založili Incognito® s cílem vytvořit přírodní repelent proti hmyzu, který by byl skutečně účinný a zároveň by neškodil ani nositeli, ani životnímu prostředí. Incognito® funguje jako kamufláž, čímž člověka činí neviditelným pro komáry.

produkty

Jak funguje INCOGNITO

Howard a Patricia se rozhodli vytvořit repelent, který by byl 100% přírodní, veganský, netestovaný na zvířatech a vhodný i pro děti od 3 měsíců.

Produkty Incognito používají vysoce účinné přírodní odpuzovadlo hmyzu - citronella javská a neobsahují toxický pesticid DEET, což zajišťuje, že nemají negativní dopad na lidské zdraví, vodní živočichy ani nervovou soustavu savců.

Tato značka se také zaměřuje na ekologickou a etickou výrobu, minimalizaci balení a využívání obnovitelných zdrojů, jako je třeba cukrová třtina pro výrobu lahve a tub.

insecticide-natural-spray-arm

Standardy INCOGNITO

V roce 2010 společnost přešla na plast z obnovitelných zdrojů z cukrové třtiny a všechny obaly jejich přírodního biocidu vyměnili za plast z obnovitelných zdrojů.

Všechny hlavní firemní řady jsou s touto formou obalu kompatibilní. Jsou používány biologicky odbouratelné přírodní složky, které neznečišťují planetu, a materiál z cukrové třtiny je ve většině domácností recyklovatelný.

Od roku 2007, kdy zahájili obchodování, Incognito® vytlačilo nebo zabránilo vstupu přibližně 250 tisíc litrů DEET do životního prostředí a jeho znečištění.

Množství CO2 ušetřeného a zachyceného z ovzduší díky fotosyntéze jejich plastu z cukrové třtiny činí 91 498 metrických tun nebo podle EPA: 101 131 229 liber spáleného uhlí nebo 229 952 579 nebo kilometrů ujetých průměrným osobním vozidlem!

Když to spojíte s 4,27 tunami ušetřenými díky kompenzaci, projektům na úsporu uhlíku a výsadbě stromů v nerozvinutých zemích, je to ještě více.

Snímek obrazovky_3-4-2024_14421_www.lessmosquito.com

5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem