Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

KULT KEFIR

Webová stránka značky: KULT KEFIR

Kult Kefir

Kde se spojuje věda a umění fermentace, tam vznikají nevídané nápoje, které oslovují smysl i mysl.

Kult je lahodná fermentovaná limonáda na bázi ovocného kefíru, kterou navrhla mladá belgická bioinženýrka. Její úkol zněl jasně: vytvořit živý, osvěžující nápoj, aniž by to bylo na úkor zdraví!

Od počátků v domácí kuchyni až po inovativní produkty, které mění představu o nealkoholických nápojích. Od té doby se značka neustále posouvala vpřed, zkoumala a experimentovala.

KULT nápoje jsou výsledkem symbiózy milionů drobných organismů, kteří pracují společně za jeden cíl - přinést do vašich životů nové a inspirativní chutě.

V roce 2020 jsme zasadili semínka KULTu a od té doby se náš závazek přinést do světa nápoje, které jsou víc než jen obyčejné, jen prohlubuje. Jsme hrdí na to, že měníme paradigma nealkoholických nápojů a že vytváříme komunitu lidí, kteří ocení kvalitu, vědu a kreativitu, které stojí za každou lahví KULTu.

Každý doušek vypráví příběh o vášni, inovacích a zázracích přírody.

Snímek obrazovky 2024-04-10 v 2.20.01 odp.Co je fermentovaná limonáda?

Fermentovaná limonáda vzniká fermentací směsi vody, cukru, citronové šťávy a často kultury živých bakterií a kvasinek.

Během fermentace dochází k přeměně cukru na kyselinu mléčnou a oxid uhličitý, čímž vzniká osvěžující kyselá chuť a lehká bublinková struktura.

Může obsahovat různé příchutě a je bohatá na probiotika, což může přinést zdravotní přínosy pro trávicí systém.

Snímek obrazovky 2024-04-10 v 2.08.39 odp.Jaký význam má samotný název značky?

KULT

cul-ture | ˈkəl-chə

Z indoevropského slova kwel označujícího cyklický proces.

Název KULT byl zvolen na počest složitého vztahu mezi vodním kefírem a pojmem kultura.

Stejně jako naše kulturní dědictví, které se předává z generace na generaci, i zrnka vodního kefíru se předávají z ruky do ruky v cyklickém procesu.

Slovo KULT se také vztahuje k mateřské kultuře: jedná se o užitečné mikroorganismy, které se používají k zahájení procesu kvašení každé várky.

Cíl značky

Vizí a snem, značky Kult, je stát se tvůrcem lepších a udržitelných potravin.

Proto spolupracují s podobně smýšlejícími podniky.

Nepoužívají žádné přísady ani konzervační látky a jejich výrobky jsou 100% ekologické.

 

Snímek obrazovky 2024-04-10 v 2.13.35 odp._1

 

291397256_538544564499198_1413493060584826635_nKde se KULT limonády vyrábějí a jak jsou ochuceny?

V KULTu jsou hrdí na to, že podporujeme malosériové vaření piva v belgické kvasírně, která ztělesňuje kvalitu nad kvantitou.

Kult vodní kefír je vyroben pouze z originálních surovin - bez umělých aromat a extraktů. Pracují s rozmanitou škálou rostlinných látek a fermentují kefír téměř dva dny, což vede k autentickému chuťovému profilu. Navíc dávají přednost používání čerstvých, za studena lisovaných šťáv, kdykoli je to možné, aby poskytli jedinečný chuťový zážitek.

 

 

Snímek obrazovky 2024-04-10 v 2.19.35 odp.Jsou obaly produktů eco - friendly?

Ano!

  • Efektivní recyklace: Hliníkové plechovky jsou vysoce recyklovatelné bez ztráty kvality a v účinnosti recyklace překonávají sklo.
  • Pohodlné a ekologické: Plechovky jsou lehké a stohovatelné, jsou ideální pro rušný životní styl a vyžadují méně paliva pro přepravu, což snižuje emise uhlíku.
  • Plechovky poskytují optimální ochranu před světlem a kyslíkem, čímž zachovávají čerstvost našeho vodního kefíru, a vložka bez BPA zajišťuje integritu výrobku.

 

3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem