Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

LA ESTACA

Webová stránka značky: LA ESTACA

EVOO Bio La Estaca "esencia de montaña" je bio extra panenský olivový olej, monovarietal Picual, s označením původu Sierra Mágina a certifikací EU pro ekologické zemědělství. Pěstuje se vysoko v horách, o čemž svědčí i jeho pod název "esence hor".

MAPA LA ESTACA

Jedná se o gurmánský a bio extra panenský olivový olej, sklízený každoročně v listopadu, s intenzivními organoleptickými vlastnostmi a vysokým obsahem antioxidantů (polyfenolů): Vlastnosti dané souhrnem odrůdy Picual a nadmořské výšky.

Screenshot 2023-05-24 at 10-31-18 OUR PRODUCTS La Estaca

Díky tomuto vysokému obsahu antioxidantů si Bio La Estaca EVOO "esencia de montaña" dlouhodobě uchovává své vlastnosti a prospívá našemu zdraví.

sběr oliv la estacaVÝROBNÍ PROCES OLEJE LA ESTACA

Proces získávání extra panenského olivového oleje (EVOO) Bio La Estaca "esencia de montaña" začíná na poli v listopadu, kdy jsou olivy v optimálním stavu zralosti.

 

Ke sklizni se používají pouze olivy ze stromu (sbírají se v letu), které jsou pečlivě vybrány, očištěny, aby se zabránilo jejich znehodnocení, a dodány do lisovny oleje hned po sklizni, v co nejkratší době.

 

Jakmile jsou plody v lisovně, jsou rozemlety za méně než 24 hodin, aby se tímto způsobem zabránilo jakémukoli zhoršení kvality bio olivového oleje. Získaný olivový olej se skladuje v nádržích z nerezové oceli, aby se optimálně uchoval.

 

Díky svým vlastnostem zpracování se EVOO Bio La Estaca "esencia de montaña" těší skvělé kvalitě, protože se nepoužívají úpravy, jako je rafinace nebo míchání, při nichž se ztrácejí skvělé vlastnosti, které má pouze extra panenský olivový olej.

 

Šetrná výroba bio extra panenského olivového oleje zaručuje 100% respekt k životnímu prostředí vzhledem k absolutnímu dodržování přírodních produktů při pěstování, a tedy bez chemických přípravků.

 

la estaca rodinaRODINA, KTERÁ PRO VÁS OLEJ VYRÁBÍ

Jejich příběh začal před 17 lety, kdy se začali věnovat svému olivovému háji a navázali na tuto dlouholetou tradici. Jedná se o 4. generaci pěstitelů!

 

Od té doby je jejich hlavním posláním pečovat o půdu a respektovat životní prostředí tak, aby nenarušovali ekosystém.

 

La Estaca je výsledkem jejich tvrdé práce a odhodlání. Od péče o jejich olivovníky až po výrobu úžasného extra panenského olivového oleje.

 

"Půda je dědictvím pro budoucí generace, proto máme povinnost ji chránit a pečovat o ni."

 

OLIVOVÝ HÁJ LA ESTACA Olivový háj pěstuje odrůdu oliv Picual, je klasifikován jako udržitelný a navíc se nachází ve vysokých horách, kde je velmi čistý vzduch a příroda. Nachází se v nadmořské výšce 1025 metrů v poh

2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem