Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

MAH BOONKRONG RICE

Webová stránka značky: MAH BOONKRONG RICE

Thajská rýže Hom Mali

Roi-Et-Thailand-crop-1279x1536Světově proslulá thajská jasmínová rýže Hom Mali je nejdůležitější aromatickou rýží pocházející z Thajska - má ochrannou známku a nelze ji pěstovat nikde jinde na světě.

 

Podobně jako se na vinicích pěstují hrozny a kvasí víno, pěstují se i zrna thajské jasmínové rýže nejvyšší třídy pouze v určitých oblastech Thajska. Většinou se jedná o oblasti severovýchodních provincií, jako jsou Ubon Ratchathani, Burirum, Sisaket, Roi Et, Yasothon a Surin.

 

Rýže Hom Mali má chuť, vůni a hedvábnou strukturu, která je autentická jako v nejlepších restauracích východní Asie. Je dokonalým doplňkem kari, smažených pokrmů a dalších thajských a asijských jídel.

 

Všestranné použití této rýže je výjimečné. Není příliš lepkavá ani příliš suchá. Při vaření také vykazuje výrazná zrna. Chuť ve vašich ústech je prostě WOW.

 

Tyto regiony mají vhodné přírodní podmínky, jako je dostatek slunečního svitu během celého roku, množství dešťů a přístup k nejkvalitnějším zrnům jasmínové rýže, která se dá pěstovat skutečně pouze v těchto provinciích.

 

Zemědělci v této oblasti jsou v pěstování jasmínové rýže na špičkové úrovni a je to vidět, protože rýžovary v této oblasti produkují trvale oceňovanou rýži, kterou jim závidí pěstitelé rýže na celém světě.

Výrobce a standard kvality

Thajská společnost Patum Rice Mill and Granary Public Company Limited (PRG) vyrábí a distribuje balenou thajskou rýži Hom Mali pod značkou "Mah Boonkrong" a "Mah Boonkrong Plus".

Tato společnost je předním výrobcem balené thajské rýže Hom Mali v Thajsku a prvním výrobcem rýže, který získal certifikaci GMP.

Kromě toho také na obale této rýže najdete logo thajské vlády (Ministerstvo zahraničního obchodu), které garantuje, že tato rýže byla vypěstována podle správné zemědělské praxe pro odrůdu jasmínové rýže Thai Hom Mali, která je stanovena podle TAS 4400: Thai Agricultural Standard s názvem Správná zemědělská praxe pro rýži Thai Hom Mali.

Rýže je certifikována jako bio od USDA Organic a EU.

thai rice certificate

2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem