Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

METABOLICS

Webová stránka značky: METABOLICS

O společnosti

Společnost Metabolics, založená v roce 1991, je menší rodinnou firmou sídlící na jihozápadě Spojeného království v hrabství Wiltshire, která se specializuje na výrobu čistých doplňků stravy bez pojiv a plničů.

Od svého založení se zaměřuje na poskytování nejvyšší kvality výživových doplňků pro zákazníky po celém světě.

Klíčovými prvky práce ve společnosti Metabolics jsou kvalita a čistota. Používají se pouze suroviny nejvyšší kvality, aby bylo zajištěno maximální zákaznické spokojenosti.

Metabolics

Historie METABOLICS

Firma byla založena v roce 1991 a od té doby poskytuje svým zákazníkům doplňky stravy a zdraví té nejvyšší kvality.

Společnost Metabolics se specializuje na čisté doplňky stravy bez použití pojiv, tekutých a zpevňujících látek nebo plnidel.

Společnost založila Alison Astill-Smithová, plně registrovaná a zkušená osteopatka, která vystudovala The British School of Osteopathy.

Alison nebyla spokojena s kvalitou doplňků stravy, které byly k dispozici pro použití v její praxi, a proto se rozhodla založit společnost Metabolics a nabídnout ostatním lékařům i jednotlivcům tu nejkvalitnější výživu.

Alison také pořádá informativní semináře po celé Velké Británii a zbytku Evropy, na kterých poskytuje praktickým lékařům množství informací o výživě pro zdraví a pohodu, čímž přispívá k jejich hodinám CPD.

home_banner_bottom

Jak funguje METABOLICS

Firma Metabolics je zcela oddána poskytování nejvyšší úrovně čistoty a kvality ve všech svých doplňcích.

V Metabolics platí pravidlo, které se týká celé jejich produktové řady - "Kvalita ven, kvalita dovnitř".

Většina kapslí obsahuje pouze účinné látky a nic jiného. Pokud je množství účinné látky příliš malé na vytvoření použitelného výrobku, přidáváme jediné plnidlo, a to "rostlinnou celulózu".

Celulóza je vláknina rostlinného původu, kterou tělo nedokáže strávit, avšak při uvolňování a vstřebávání účinné látky v kapsli; celulóza jednoduše neškodně projde tělem.

Proces zapouzdřování probíhá ve výrobním závodě ve Wiltshire, který je vybaven nejmodernějšími technologiemi, aby bylo zajištěno, že výrobky jsou vyráběny podle nejvyšších standardů.

Jsou prováděny namátkové testování šarží, aby bylo zaručeno, že všechny výrobky splňují tyto velmi vysoké standardy, a zároveň se odebírají vzorky po vyčištění zařízení, aby bylo zajištěno, že neexistuje absolutně žádná možnost kontaminace nebo ovlivnění standardů.

Standardy METABOLICS

Do doplňků stravy od Metabolics se nic nepřidává.

Do všech tekutých doplňků stravy Metabolics se přidává pouze čištěná voda, vyčištěná na 18,2 MΩ. To umožňuje vytvářet tekuté doplňky stravy s vodou, která je tak čistá, jak jen voda může být.

Společnost je hrdá na to, že do žádných doplňků stravy Metabolics nezahrnuje žádná skrytá plnidla, emulgátory, pojiva, mazadla ani stabilizátory.

To znamená žádný stearan hořečnatý, kyselina stearová, polyvinylpyrolidon a karboxymethylcelulóza sodná. Nic, co by mohlo narušovat účinné látky obsažené v jakémkoli produktu Metabolics, aby byly co nejúčinnější a nejčistší.

Doplňky, které najdete v některých jiných známých produktech, tam nejsou pro váš prospěch. Někteří jiní výrobci je používají, aby jim umožnili snadnější výrobu produktů nebo aby byly esteticky přitažlivější. Důležité je si uvědomit, že některé z těchto přísad jsou strojní maziva, přidávaná proto, aby umožnila hladší a rychlejší chod strojů a snížila výrobní náklady.

Všechny stroje společnosti Metabolics jsou poloautomatické, což znamená, že pracují bez přidaných maziv a jsou umístěny v nejmodernějším zařízení s čistými prostory.

immune_banner_2

Výroba a kvalita v čistých prostorách

Ve společnosti Metabolics se vyrábí všechny jejich produkty ve Velké Británii v jejich nejmodernějším výrobním závodě v čistých prostorách.

Pokud je známo, neexistuje žádný jiný britský výrobce doplňků stravy se stejným standardem výrobního zařízení.

Pokud si chcete prohlédnout krátké video z jejich výrobního závodu, můžete zde: Video poukazuje na to, jak dlouho se snaží firma zajistit kvalitu všech jejich výrobků, a také ukazuje pohled do zákulisí výroby doplňků stravy od formulace až po zapouzdření.

Akreditace

Jsou také akreditováni podle norem ISO:9001 a ISO:14001, abychom zákazníkům pomohli získat důvěru nejen v Metabolics jako společnost, ale také v celou naši řadu doplňků stravy.

Výrobky Metabolics jsou vyráběny podle přísných pravidel certifikace GMP & HACCP, což je přísný soubor požadavků, které zajišťují, že doplňky stravy jsou neustále vyráběny a kontrolovány na vysoké úrovni.

To prokazuje schopnost výrobce vyrábět doplňky stravy, které splňují vysoké standardy kvality a bezpečnosti v daném odvětví.

Kromě toho podnik využívá systém řízení kvality ISO 9001:2015, aby důsledně poskytoval výrobky a služby, které splňují požadavky zákazníků a právních předpisů.

Mají také normu ISO 14001:2015, která nám umožňuje měřit a zlepšovat vliv na životní prostředí.

6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem