Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

RAW ELEMENTS

Webová stránka značky: RAW ELEMENTS

O společnosti

Raw Elements USA® je značka specializující se na minerální opalovací krémy, které jsou šetrné k útesům a životnímu prostředí. Tyto produkty, navržené před více než 25 lety oceánským záchranářem, nabízejí bezpečnou a účinnou ochranu před sluncem.

Raw Elements oslovuje spotřebitele, kteří si uvědomují význam ochrany před sluncem a chtějí volit ekologicky šetrné produkty.

Cílem společnost Raw Elements je nabízet nejbezpečnější a nejúčinnější opalovací krémy na trhu, vyráběné výhradně z přírodních složek.

1

Jak funguje Raw Elements

Raw Elements vznikl ze snahy vytvořit nejbezpečnější a nejúčinnější opalovací krém na světě. Tvoří jej plavčíci, plavci, surfaři, maminky, tatínkové, milovníci zvířat, uvědomělí spotřebitelé, lyžaři a přátelé.

Nejde pouze o značku, ale o uvědomělé globální hnutí za ochranu zdraví a životního prostředí. Tým Raw Elements pokračuje ve vývoji nejdůvěryhodnější sluneční péče a zaměřuje se na odpovědnost, udržitelnost a vzdělávání.

V souladu se zásadami společnosti jsou složky opalovacích krémů Raw Elements vybírány a získávány individuálně, mají certifikáty Non-GMO, NPA Natural nebo USDA/NOP Organic a všechny jsou certifikovány jako Cruelty Free.

Všechny hotové výrobky na opalování nesou označení NPA Certified Natural. Prošly testováním třetí strany, aby se zajistilo, že v opalovacích přípravcích nejsou žádné částice o velikosti nano. Oxid zinečnatý, který používají, je navíc v kvalitě USP, bez povrchové úpravy a splňuje mezinárodní normy Non Nano.

Společnost Raw Elements se zavázala k využívání nejudržitelnějších dostupných možností, včetně PCR pryskyřic, recyklovatelných materiálů, kompostovatelné lepenky, biologických materiálů a nekonečně recyklovatelných hliníkových obalů.

Tato politika a výzva pro ně samotné vedla k vytvoření řady výrobků bez plastů. Jejich nejprodávanější krém na obličej a tělo SPF 30 a tónovaný denní hydratační krém na obličej SPF 30 jsou k dispozici v hliníkových plechovkách, které jsou zcela bez plastu a odpadu.

Kovový hliník, který používají, je donekonečna recyklovatelný, a tyto plechovky jsou navrženy tak, aby byly opakovaně použitelné. Nejenže jsou zcela recyklovatelné, ale prázdné plechovky mají mnoho dalších využití, například k uložení sluchátek, šperků nebo mořských mušlí.

Společnost dokonce vyrábí víčka plechovek bez standardních HDPE vložek, čímž jde ještě o krok dál v ekologickém přístupu.

Produkty Raw Elements

Jedinou aktivní složkou produktů Raw Elements je nenano oxid zinečnatý. Všechny další neaktivní složky jsou buď organické, nebo přírodní a pocházejí z udržitelných zdrojů.

  • Jedinou účinnou složkou je 23 % nenano oxidu zinečnatého.
  • Certifikované přírodní a organické složky.
  • Široké spektrum.
  • Maximální odolnost vůči vodě a potu - lze aplikovat i pod vodou.
  • Nikdy nestéká ani neštípe v očích.
  • Bezpečné pro všechny věkové kategorie.
  • Hypoalergenní.
  • Bez parfemace, konzervačních látek a chemikálií.
  • Nikdy netestováno na zvířatech (pouze na nás a našich přátelích).

Jak značka sama uvádí: ,,Pokud to nevyrobila Matka Země, není to v našem opalovacím krému."

Návrh bez názvu (6)

Certifikáty Raw Elements

Leaping Bunny - bez krutosti

Leaping Bunny je mezinárodně uznávaný symbol, který spotřebitelům zaručuje, že při vývoji žádného výrobku, který je na něm uveden, nebyly použity testy na zvířatech.

Non Nano Zinc Oxide

Oxid zinečnatý používaný společností Raw Elements je dodavatelem dokumentován jako Non Nano. Raw Elements USA navíc nechává jejich hotový opalovací krém nezávisle testovat v laboratoři pomocí laseru.

Toto nezávislé testování ověřuje, že opalovací krémy mají mezní hodnotu 250 nanometrů, což potvrzuje, že obsahují pouze Non Nano oxid zinečnatý.

Bezpečné pro útesy / přátelské k útesům

Jako průkopníci tohoto hnutí v oblasti opalovacích krémů se Raw Elements USA řídí vědeckým vedením Dr. Craiga Downse a Haereticus Environmental Laboratory.

Nepoužívají žádné chemické opalovací UV filtry, konzervační látky, vonné látky ani nanočástice, o nichž je známo, že poškozují korály a mořské živočichy.

Jako účinnou látku používají pouze nenano oxid zinečnatý, který nemá žádný vliv na korály a mořské živočichy.

Zakladatelská značka Světového dne útesů

Díky svému závazku k udržitelnosti založila společnost Raw Elements USA 1. června 2019 Světový den útesů. WRD je nyní každoročně 1. června součástí mezinárodního kalendáře jako den, kdy se svět spojuje a aktivuje změnu pro zdraví korálových útesů po celém světě.

Používání opalovacích krémů bezpečných/šetrných k útesům je jedním z klíčových opatření, které mohou jednotlivci podniknout, aby přispěli k ochraně těchto ekosystémů.

Nejlépe hodnocené produkty EWG

Skupina Environmental Working Group každoročně hodnotí opalovací krémy z hlediska bezpečnosti a účinnosti ve své výroční zprávě o opalovacích krémech.

Již více než 10 let dosahují Raw Elements USA nejvyššího hodnocení. Raw Elements USA je navíc zakládající značkou kampaně EWG za bezpečnost opalování.

Z USA

Mnoho opalovacích složek se pěstuje v tuzemsku i ve světě. Totéž platí pro různé složky balení. Všechny jejich hotové výrobky pro péči o pokožku jsou formulovány, míchány, plněny a baleny v USA.

Návrh bez názvu (5)

22 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem